Horoskop 23 – 29 lipca 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Trójka Mieczy

W nadchodzących dniach wodniki mogą być narażone na podejmowanie decyzji sprzecznej z ich prawdziwymi uczuciami. W ich życiu nastanie czas, w którym zimna logika weźmie górę nad emocjami, a to może wywołać przykrości. Wodniki dzięki sile swojego umysłu i dyscyplinie uwolnią się od złych nawyków. Choć podejmą one słuszną decyzję, nie obejdzie się bez poczucia żalu za tym, z czego rezygnują.

Zdrowie: Wielki Arkan Rydwanu

W nadchodzącym czasie wodniki będą bardzo zabiegane, będą miały masę spraw do załatwienia w różnych miejscach. Podróże, szalone tempo i ilość nowości wokół odbiją się nieco na ich formie fizycznej. Warto w tym całym radosnym szaleństwie znaleźć chwilę dla siebie i złapać oddech.

Uczucia: As Monet

W nadchodzących dniach osoby spod znaku wodnika mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że wodniki będą narażone na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe wodniki powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów

Zodiakalne ryby czeka wiele chwil radości, miłość, sukces i szczęście. Wykonywanie planów i realizacja marzeń da im okazję do świętowania w gronie najbliższych. Zdobycie tego, o co wielu zabiega, spowoduje u ryb zasłużone poczucie dumy. Karta ta mówi również o przestrzeganiu tradycji rodzinnych i niechęci do wprowadzania zmian w tej sferze.

Zdrowie: Siódemka Pucharów

Ryby w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, skupione na swoich własnych emocjach, w których same mogą czuć się zagubienie. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że ryby okażą się trudne w codziennym współżyciu, gdyż same do końca nie będą wiedziały, czego chcą.

Uczucia: Walet Mieczy

Drobne nieporozumienia w związkach ryb mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy i żadna ze stron nie będzie chciała ustąpić, ro związek może być zagrożony.

Praca: Rycerz Monet

Karta ta może oznaczać, że ryby podejmą pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie im w tym tygodniu szło znakomicie. Karta ta zwiastuje rybom rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Umiaru

Osoby spod znaku barana będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację. Zadbają o równowagę między potrzebami ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Barany nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych baranów będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktują tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Wielki Arkan Maga

Barany postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne barany będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Trójka Monet

Zodiakalnym baranom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni baranom uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów

Ten tydzień zapowiada się dla byków pozytywnie, przyniesie im zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. To także zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Byki mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Dziewiątka Monet

Nieustanna walka z przeciwnościami nadszarpnie zdrowie byków. Życie w ciągłym stresie i niepewności może doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze osoby. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia: Dziesiątka Buław

Byki powinny uważać, by nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w związku. Byki mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Nowa znajomość może przerodzić się w dłuższy związek.

Praca: Dziewiątka Mieczy

Karta ta mówi, że w tym tygodniu, w sprawach zawodowych byki będą nastawione pesymistycznie. Ich zniechęcenie będzie się brało z monotonnych obowiązków lub atmosfery w miejscu pracy. W bykach może też obudzić się lęk przed niepowodzeniem, a to wszystko w obliczu trudnych zadań związanych z dużym ryzykiem. Może je też dopaść trema przed wystąpieniem publicznym.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku bliźniąt niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Szóstka Buław

Bliźnięta, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które są w formie będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca

Dla prawdziwej miłości bliźnięta będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Rycerz Mieczy

U bliźniąt nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same bliźnięta będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu. Karta ta oznaczać może koniec dotychczasowej współpracy.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław

W życiu raków będzie się w tym tygodniu działo dużo dobrego. Czują już, ze coś wisi w powietrzu. Coś, na co czekają nastąpi o wiele szybciej, niż oczekiwali, w zasadzie to już zaczęło, tylko jeszcze nie zostało zauważone. Ta karta, to zapowiedź radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Król Buław

Karta ta oznacza witalność i długowieczność. Raki będą w tym tygodniu cieszyły się dobrym zdrowiem, ich firmie nic nie zagraża. Będą miały w sobie duży zasób energii, także tej seksualnej, prokreacyjnej. Dla osób chorych będzie szansa na powrót do zdrowia, przy chorobach przewlekłych, znaczna poprawa zdrowia.

Uczucia: Król Pucharów

Karta ta oznacza, że raki będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Bardziej niż zazwyczaj zgłębią się w marzenia i tęsknoty, ale także w emocje partnera. Raki będą bardziej wyrozumiałe, pomocne i przyjacielskie. Karta ta zapowiada często romantyczny czas, w którym raki będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Dla samotnych osób pojawi się szansa na romantyczną i obiecująca znajomość.

Praca: Dziesiątka Pucharów

Karta ta wskazuje na zgrany zespół. Raki mogą liczyć w tym tygodniu na przyjazne stosunki z przełożonymi oraz swoimi współpracownikami. Karta ta zapowiada też nowe, interesujące relacje handlowe oraz pomyślne kontakty, które będą bardzo ważne w dalszym życiu zawodowym

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet

Lwy, ku swemu zaskoczeniu, doświadczą w tym tygodniu bezinteresownej życzliwości i pomocy ze strony osób trzecich. Miło im będzie stwierdzić, że dobro, jakie czynimy innym wraca do nas. Za okazaną ludziom sympatię i pomoc wodniki będą mogły liczyć wsparcie i serdeczność w najmniej oczekiwanej chwili.

Zdrowie: Dwójka Monet

W tych dniach lwy powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Karta ta ostrzega przed wypadkiem, zwłaszcza nocą, przy jeździe własnym pojazdem.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej

Lwy w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Dziesiątka Mieczy

Karta ta zapowiada dużą zmianę w życiu zawodowym lwów. Nie jest to jednak niespodzianka, efekt ich świadomego działania. Karta ta może oznaczać zmianę pracy, całkowitą zmianę orientacji zawodowych lub rychłe przejście na emeryturę. Bywa, że zwiastuje małe zmiany, np. przejście do innego działu lub niespodziewane zakończenie wykonywanych czynności.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Walet Buław

Przed pannami pojawią się nowe szanse i ciekawe okazje. Żywioł ognia oznacza silny impuls lub propozycję, którą panny przyjmą z radością. Wpłynie to na rozszerzenie ich dotychczasowych horyzontów. Dzięki tym sygnałom panny zwrócą uwagę na dawno zaniedbywane sprawy. Wyjaśnienie tych zaległości wyzwoli w nich nową energię i pchnie je do działania.

Zdrowie: Rycerz Pucharów

W tym tygodniu panny powinny zwrócić szczególną uwagę na układ nerwowy. Nadmiar stresu może powodować napięcie, zatem warto zadbać o odpowiedni wypoczynek.

Uczucia: Wielki Arkan Głupca

Zauroczenie odbierze pannom umiejętność logicznego myślenia. Będą szalały z miłości. Fortuna jednak im sprzyja i mogą w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście. Osoby będące w związkach mogą w pełni ufać swoim partnerom, gdyż mogą liczyć na nie w każdej sytuacji, także wspólne zatracić się w uczuciach.

Praca: Ósemka Mieczy

Panny na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im jednak czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze zodiakalnych wag zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Piątka Mieczy

Wagi mogą w tym tygodniu mocno nadwyrężyć swoje zdrowie. Wszystko to za sprawą mocnej przesady, która w niczym, także w dbaniu o formę nie jest dobra. Nastrój wag także nie będzie najlepszy, będą agresywne i pełne negatywnych emocji, co może obrócić się przeciwko nim samym gdyż przeciążają swój organizm.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży

W aspekcie uczuć wagi wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić je w depresję. Lepiej wyciągnąć naukę z przeżytych porażek, a w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie wymagał od wag skupienia i pełnej koncentracji nad powierzonymi zadaniami. Dzięki temu wagi osiągną poziom, do którego dążą, zyskają szacunek i autorytet. Warto by wagi pamiętały, że poza dobrami materialnymi ważne są też te niematerialne, dzięki którym można zyskać wiele więcej.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Piątka Monet

Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się skorpionom symbolizuje trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat, karta raczej zwraca uwagę na naszą niepewność, obawy, że możemy stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Dziesiątka Monet

Dla skorpionów forma fizyczna nie będzie miała w tym tygodniu większego znaczenia, zdecydowanie skupią się na swoich emocjach.

Uczucia: Walet Monet

Zodiakalne skorpiony będą miały okazję do zebrania wartościowych i trwałych doświadczeń. Mogą być to zarówno miłosne przygody, które wiele wniosą do ich życia osobistego, jak i szansa nawiązania trwałego związku. Karta ta oznacza, że skorpiony przejmą inicjatywę w kontaktach z płcią przeciwną. Być może uda im się przekształcić przelotny romans w trwały związek. W stałych związkach uda się skorpionom wyjaśnić wszelkie niejasności i dzięki temu umocnić oraz rozwinąć relację z partnerem.

Praca: Wielki Arkan Śmierci

Karta Śmierci w sferze zawodowej może zwiastować skorpionom rychłe zakończenie pewnego etapu oraz rozpoczęcie nowego. Skorpiony być może będą się zastanawiały nad zmianą dotychczasowej pracy lub będą się przymierzały do rozliczenia z niej i rozpoczęcia nowego projektu. Zmiany, które skorpiony planują wyjdą im zdecydowanie na dobre.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Piątka Buław

Strzelce odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie strzelce wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: Wielki Arkan Gwiazdy

Nadchodzący tydzień to dla strzelców czasem długo wyczekiwanego odpoczynku po wyczerpujących zmaganiach. Strzelce pragną się emocjonalnie wyciszyć i fizycznie zregenerować. Pod osłoną Gwiazdy będą miały czas na to by gruntownie o siebie zadbać.

Uczucia: Królowa Mieczy

Dla strzelców ten tydzień będzie dość trudny pod względem emocjonalnym. Będzie u nich dominował zdrowy rozsądek, logika, rozum, dalekie będą od romantycznych uniesień i spontanicznych, wylewnych reakcji. Od strzelców może powiać chłodem, ale swoje obowiązki rodzinne będą traktowały poważnie i wywiążą się z nich sumiennie. Będą dla swoich bliskich podporą i opoką. Osoby samotne nie będą myślały o nowych związkach.

Praca: Walet Pucharów

Karta ta mówi, że strzelce doświadczą w pracy czegoś miłego, co wpłynie korzystnie na ich karierę. Mogą otrzymać pochwałę i tym samym zaskarbić sobie uznanie. Komplement ten będzie w pełni zasłużony. Często ta karta wróży zaproszenie na towarzyskie spotkanie. Strzelce mogą liczyć na życzliwą radę i przyjazną pomoc.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Ósemka Monet

Ten tydzień będzie dla koziorożców bardzo udany, gdyż karta ta zwiastuje poprawę ich sytuacji bytowej. Ważne dla nich sprawy znacznie przyśpieszą. Koziorożce powinny zaufać instynktowi i przeczuciom, gdyż dobrze im one podpowiadają. Przed koziorożcami miłe i radosne wydarzenia oraz dobre wiadomości!

Zdrowie: Dwójka Mieczy

Koziorożce powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Koziorożce nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Wielki Arkan Świata

Zakochane koziorożce poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą towarzyszyły koziorożcom przez cały tydzień. Osoby dopiero szukające swojej drugiej połowy mają wielkie szanse powodzenia i mogą spotkać kogoś, z kim będą mogły związać się na poważnie.

Praca: Wielki Arkan Kochanków

Ta karta, choć kojarzona głównie z miłością i różnymi jej aspektami może oznaczać, że koziorożce czeka poważny wybór w życiu zawodowym. Bardzo angażują się w swoją pracę, żyją nią, a wszystkie zmiany bardzo przeżywają. Muszą być pewne, że decyzja, jaką podejmą będzie najlepsza z możliwych. Karta ta zapowiada jednak ciepłą i sprzyjającą atmosferę, co zrównoważy stres związany z decyzją.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy