Horoskop tygodniowy od 24 do 30 października 2016

 

Horoskop tygodniowy dla Wodnika
Sytuacja ogólna: As Buław
Wodniki powinny w tym tygodniu nieco się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces wodniki muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży na entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Zdrowie: Piątka Pucharów
Wodniki mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że wodniki nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony rodziny i przyjaciół.

Uczucia: Dwójka Pucharów
W sferze uczuć u wodników zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Praca: Walet Mieczy
Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych wodniki powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Ryb
Sytuacja ogólna: Ósemka Pucharów
W tym tygodniu ryby będą błyskotliwe i czujne, będą szybko reagowały na nowe sytuacje, co bardzo im się opłaci. Ryby spodziewają się zmian, jednak impuls do działania otrzymają z zupełnie nieoczekiwanej strony. Wydarzenie, na które czekają nastąpi szybciej, niż się spodziewały, praktycznie się rozpoczyna. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Król Pucharów
Ryby skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijamy siły podświadomości. Karta pokazuje powstawanie i doskonalenie zdolności parapsychicznych u ryb.

Uczucia: Ósemka Mieczy
Będące w związkach ryby będą walczyły ze swoimi uprzedzeniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Ryby nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom niebędącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak ryby uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: Czwórka Pucharów
W pracy u ryb nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed rybami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą

Horoskop tygodniowy dla Barana
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga
Zapowiada się dobry tydzień dla osób spod znaku barana. To idealny czas na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć. Baranom sprzyja karta mówiąca o tym, że dzięki swoim predyspozycjom i ciężkiej pracy będą mogły osiągnąć sukces przekraczający ich wyobrażenie. To bardzo dobry znak, nowe zadania i nowe wyzwania. Motywacja do podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie nowej wiedzy doda baranom energii do działania.

Zdrowie: Królowa Mieczy
U osób spod znaku barana może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Barany mogą odczuwać spadek sił witalnych i jesienne przesilenie. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Barany powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Siódemka Pucharów
Barany powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych baranów. W stałych związkach to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Siódemka Mieczy
To karta, która mówi, że barany będą narażone na jakieś nieprzyjemności w miejscu pracy. Będzie się to brało z nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe barany powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarami własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Byka
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Zodiakalne byki w tym tygodniu będą w dobrej formie intelektualnej. Mogą błysnąć pomysłem, lub też zachować dla siebie cenne informacje, które przysporzą im zysków. Będą pracowały nad poszerzeniem swoich umiejętności i zdobyciem wyższej pozycji. Mają duże szanse na sukces dzięki skrupulatnie gromadzonej wiedzy i posiadanych nieoficjalnych informacjach.

Zdrowie: Trójka Buław
Byki w tym tygodniu będą się cieszyły dobrą kondycją i świetnym zdrowiem. Dzięki swoim dotychczasowym staraniom doszły do dobrej formy i zamierzają ten stan utrzymać. Doda im to energii i zmobilizuje do dalszego samodoskonalenia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Byki nie zapomną też o potrzebach swojego ducha.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy
Byki będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Byki starające się dopiero stworzyć trwały związek także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.

Praca: Czwórka Buław
Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie bykom wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu
Ten tydzień będzie dla zodiakalnych bliźniąt szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im jakiś wyjazd lub podróż służbowa. Bliźnięta mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza. Pomoże im w tym szczęśliwa liczba 7.

Zdrowie: Trójka Monet
Bliźnięta postanowią coś radykalnie zmienić w swoim sposobie dbania o zdrowie. Będzie to dla nich niemal mistyczna inicjacja. Bliźnięta postawią na rozwój wewnętrzny, tak by zyskać harmonię ducha i ciała. Z zebranych dotychczas doświadczeń bliźnięta wyłowią kwintesencję i odnajdą swoją ścieżkę.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej
Bliźnięta w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Dwójka Buław
Karta ta oznacza, że osoby spod znaku bliźniąt mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji bliźnięta będą miały neutralną lub bierną pozycję. Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Horoskop tygodniowy dla Raka
Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet
Karta ta zapowiada w życiu raków nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to rakom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Dziewiątka Monet
Nieustanna walka z przeciwnościami nadszarpnie zdrowie raków. Życie w ciągłym stresie i niepewności może doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze raki. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży
W sferze uczuć u raków może nadejść trudniejszy czas. Być może niektóre z nich wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić je w depresję. Innym rakom może się coś w związku psuć i jeśli w porę nie wrócą do jego podstaw może się im nawet zawalić. Raki powinny wyciągnąć wnioski z przeżytych porażek, by w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Rycerz Pucharów
Raki mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością raki będą zadowolone zarówno z tego, co robią jak i z jakości wykonania swoich zadań.

Horoskop tygodniowy dla Lwa
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Umiaru
Osoby spod znaku lwa będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację. Zadbają o równowagę między potrzebami ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie: Piątka Mieczy
Lwy mogą w tym tygodniu mocno nadwyrężyć swoje zdrowie. Wszystko to za sprawą mocnej przesady, która w niczym, także w dbaniu o formę nie jest dobra. Nastrój lwów także nie będzie najlepszy, będą agresywne i pełne negatywnych emocji, co może obrócić się przeciwko nim samym gdyż przeciążają swój organizm.

Uczucia: Piątka Monet
Lwy skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko uda się lwim zmienić własne nastawienie. Dużą pomocą okaże się dla nich ich partner. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca: Dziewiątka Pucharów
Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała lwom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

Horoskop tygodniowy dla Panny
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca
Przyszły tydzień będzie dla panien pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że panny nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Walet Buław
Stan zdrowia osób spod znaku panny nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Panny będą miały dużo energii i zapału do działania. Nie zabraknie im też energii prokreacyjnej.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy
Panny będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z najbliższą rodziną i przyjaciółmi swojej drugiej połowy, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby niemające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Wielki Arkan Śmierci
Karta Śmierci w sferze zawodowej może zwiastować pannom rychłe zakończenie pewnego etapu oraz rozpoczęcie nowego. Panny być może będą się zastanawiały nad zmianą dotychczasowej pracy lub będą się przymierzały do rozliczenia z niej i rozpoczęcia nowego projektu. Zmiany, które panny planują, wyjdą im zdecydowanie na dobre.

Horoskop tygodniowy dla Wagi
Sytuacja ogólna: As Pucharów
Wagi w tym tygodniu otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u wag zaiskrzy. As oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału, wić wagi poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Czwórka Mieczy
Wagi nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych wag będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Dziesiątka Buław
Wagi powinny uważać, by nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w związku. Mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Nowa znajomość może jednak przerodzić się w dłuższy związek.

Praca: Wielki Arkan Księżyca
Osoby obdarzone intuicją i umiejące zawierzyć jej podszeptom mogą odkryć tajemnicę, która diametralnie zmieni ich sytuację zawodową. Wagi ufające czystej logice mogą zaś czuć się zagubione i nie powinny podejmować w tym czasie wiążących decyzji.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona
Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów
Ten tydzień zapowiada się dla skorpionów pozytywnie, wniesie zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. To także zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Skorpiony mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Królowa Pucharów
W tym tygodniu skorpiony będą mogły pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie skorpiony również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Piątka Buław
Karta ta charakteryzuje związek wypełniony prawdziwą miłością, ale też pełen emocji, sprzeczek i konfrontacji. Skorpiony nie koniecznie będą chciały romantycznego bycia ze sobą, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś prawdziwego i trwałego. Choć taka relacja wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samego siebie.

Praca: Wielki Arkan Głupca
Skorpiony zaangażują się w zupełnie nowy, szalony projekt, który całkowicie je pochłonie. Co prawda będą musiały zacząć wszystko od zera, jednak sprzyja im opatrzność i są pod szczególną ochroną. Mają, więc szansę rozpocząć coś, co w przyszłości będzie obiecującym i rozwojowym przedsięwzięciem.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca
Sytuacja ogólna: Dwójka Buław
Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach strzelce będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je jednak posądzić o nieprzemyślane reakcje. Karta ta mówi, że strzelce z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Dwójka Monet
W tych dniach strzelce powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Karta ta ostrzega przed ryzykiem, zatem strzelce nie powinny narażać się na urazy.

Uczucia: Walet Pucharów
Osoby żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się u nich okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może strzelce przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Wielki Arkan Diabła
W tym tygodniu strzelce mogą być narażone na nieuczciwą konkurencję. Mogą dostać propozycję balansującą na granicy prawa, a decyzja, jaką podejmą może mieć poważne konsekwencje. Szybki i łatwy zysk, jaki znajdzie się w zasięgu strzelców nie koniecznie wyjdzie im na dobre. Należy uważać, by w interesach działać zgodnie z prawem i normami etycznymi.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca
Sytuacja ogólna: Walet Monet
Na zodiakalne koziorożce czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez nie postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi. Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Zdrowie: Królowa Monet
Zodiakalne koziorożce mogą popaść w pracoholizm, co spowoduje u nich spadek witalności. Warto zadbać o to, by porządnie wypocząć, zregenerować siły i nabrać emocjonalnego dystansu zwłaszcza do spraw zawodowych. Wówczas kondycja koziorożców znacznie się poprawi.

Uczucia: Siódemka Buław
Karta ta mówi, że związek koziorożca może być zagrożony. Może go nadszarpnąć bezpośredni konflikt. Z reguły jednak karta ta oznacza, że ktoś trzeci wtrąca się i zakłóca spokój pary. Może również oznaczać, że koziorożec w poszukiwaniu i staraniach o nowego partnera będzie miał poważnych i zazdrosnych rywali.

Praca: Królowa Buław
Koziorożce będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Koziorożce zapragną się zawodowo doskonalić i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście.

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

Komentarze

Brak komentarzy