Horoskop 24 – 30 kwietnia 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy

W tym tygodniu wodniki będą mogły odpocząć po niedawnych zmaganiach. Nadejdzie dla nich czas relaksu, regeneracji i odnowy zarówno sił fizycznych, jak i psychicznych. Wodniki będą mogły opuścić gardę i w spokoju zaplanować swoje kolejne posunięcia. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i moc.

Zdrowie: Piątka Monet

Życie zawodowe wodników będzie źródłem ich frustracji. Praca kosztuje je wiele emocji, a to sprawia, że wodniki stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż wodniki pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na ich stan zdrowia.

Uczucia: Piątka Mieczy

Dla wodników nastąpi trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, może uratować sytuację. Dla samotnych wodników karta ta nie zapowiada nowych znajomości ani zmian.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zawodowo wodniki będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Wodniki nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Nadchodzące dni przyniosą rybom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Ryby będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.

Zdrowie: Dziewiątka Buław

Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę ryb. Nerwowość może objawić się gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze ryby do rozstroju nerwowego. Rybom mogą dokuczać problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: Trójka Buław

W nadchodzących dniach ryby stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych ryb, to zapowiedź stworzenia sprzyjających warunków, dzięki czemu osoby te mogą oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

Praca: Walet Buław

Ryby mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodej osoby. Mogą otrzymać dobrą wiadomość. Karta ta oznacza również dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Mocy

W najbliższym czasie osoby spod znaku barana mogą czekać pewne przeciwności losu. Barany mają jednak wszelkie możliwe warunki, zarówno wiedzę, umiejętności, siłę psychiczną oraz fizyczną, by pokonać je wszystkie. Dzięki sprostaniu wyzwaniom wzroście ich poczucie własnej wartości, zdobędą wiedzę i umiejętności, które przydadzą im się w przyszłości.

Zdrowie: As Monet

Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Barany mogą śmiało realizować swoje plany, gdyż mają świetną formę. Należy jedynie unikać stresów, a wszelkie obawy o zdrowie uda się wyeliminować.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy

Karta ta mówi o trudnościach w życiu uczuciowym baranów. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Karta ta może nawet zwiastować zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Z reguły jednak mówi, że racjonalizm zabija w baranach uczucia, przez co wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca: Królowa Monet

Barany mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Niektóre barany w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych wcześniej funduszy.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Byki spędza ten tydzień w dobrej i przyjacielskiej atmosferze. W przypadku wątpliwości w ważnych kwestiach będą mogły zwrócić się o radę do zaufanego doradcy, który obiektywnie i mądrze nimi pokieruje. Dzięki temu wsparciu byki poczują się pewnie i bezpiecznie.

Zdrowie: Szóstka Pucharów

Zodiakalne byki powinny z rezerwą podejść do ewentualnych wyników nadań i zanim podejmą jakiekolwiek kroki lepiej byłoby skonsultować się z lekarzem i powtórzyć badania. Mogą potrzebować rady i wsparcia w sferze duchowej. Coś, co siedzi w głowie i wspomnieniach nie daje bykom spokoju i osoba postronna pomoże im dość do źródła problemu

Uczucia: Wielki Arkan Eremity

W tym tygodniu byki będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będą chciały wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące ich relacji bliską osobą. Mogą się przez to wydawać oschłe i chłodne, jednak, gdy już wszystko sobie poukładają, to ich uczucie będzie szczere i trwałe. Byki szukające partnera powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku i zwrócić większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner.

Praca: Wielki Arkan Głupca

Byki zaangażują się w zupełnie nowy, szalony projekt, który zupełnie je pochłonie. Co prawda będą musiały zacząć wszystko od zera, jednak sprzyja im opatrzność i są pod szczególną ochroną. Mają, więc szansę rozpocząć coś, co w przyszłości będzie obiecującym i rozwojowym przedsięwzięciem.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się karty Kochanków oznacza, że we wszystkich aspektach życia bliźnięta będą w tym tygodniu miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Karta ta może też oznaczać, że bliźnięta będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra karta dla wszelkich praktyk miłosnych.

Zdrowie: Wielki Arkan Wieży

Emocje tego tygodnia wyczerpią pokłady energii nagromadzonej przez bliźnięta. Dadzą o sobie znać stare kontuzje i bagatelizowane dolegliwości. Bliźnięta będą zmuszone zadbać gruntownie o swoje zdrowie, od samych podstaw.

Uczucia: Wielki Arkan Słońca

Wielki Arkan Słońca zapewni bliźniętom szczęście w miłości. Odniosą sukces w swoich staraniach i zdobędą obiekt swoich westchnień. Osoby będące w związkach będą natomiast cieszyły się atmosferą pełną ciepła, miłości i spełnienia. Pary starające się o dziecko będą miały wielkie szanse powodzenia.

Praca: Walet Pucharów

Karta ta mówi, że bliźnięta doświadczą w pracy czegoś miłego, co wpłynie korzystnie na ich karierę. Mogą otrzymać pochwałę i tym samym zaskarbić sobie uznanie. Komplement ten będzie w pełni zasłużony. Często ta karta wróży zaproszenie na towarzyskie spotkanie. Bliźnięta mogą liczyć na życzliwą radę i przyjazną pomoc.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Te z osób spod znaku raka, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się, bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te z raków, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: Piątka Pucharów

Raki mogą w tym tygodniu mocno nadwyrężyć swoje zdrowie. Wszystko to za sprawą mocnej przesady, która w niczym, także w dbaniu o formę nie jest dobra. Nastrój raków także nie będzie najlepszy, będą agresywne i pełne negatywnych emocji, co może obrócić się przeciwko nim samym gdyż przeciążają swój organizm.

Uczucia: Rycerz Monet

Raki będące w stałych związkach będą czuły się, co prawda stabilnie, jednak może im brakować ognia namiętności. Choć cechuje je wierność i oddanie rodzinie, to czasem ich uczucia bywają nieszczere. Być może stabilizacja ekonomiczna będzie znaczyła dla raków więcej niż związek emocjonalny. Karta ta może oznaczać związek z rozsądku, oparty na szacunku, ale mało w nim miłości.

Praca: Piątka Monet

Na polu zawodowym u raków będzie w tym tygodniu ciężko. Karta ta oznacza kłopoty i problemy, które dotyczyć mogą pojedynczych zamierzeń lub interesów. Raki będą czuły obawę przed złą sytuacja finansową i lęki związane z bezpieczeństwem egzystencji. Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym, która kieruje nas ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Król Buław

W nadchodzącym tygodniu lwy będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności lwy mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Siódemka Monet

Jeżeli cokolwiek niepokoi lwy w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena swojego stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.

Uczucia: As Pucharów

Zodiakalne lwy doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Lwy będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Królowa Buław

Lwy będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Lwy pragną się zawodowo doskonalić i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Śmierci

Ten tydzień przyniesie pannom poważne życiowe zmiany. Karta ta sugeruje, że będzie to naturalna kolej rzeczy, coś się w życiu panien zakończy, ale dzięki temu jedocześnie rozpocznie się coś zupełnie nowego. Tej zmiany nie da się zatrzymać, jest niezbędna do tego, by móc dalej się rozwijać. Nie należy, zatem żałować tego, co odeszło, tylko cieszyć się z tego, co teraz będzie możliwe do zrealizowania.

Zdrowie: Królowa Mieczy

U osób spod znaku panny może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Panny mogą odczuwać spadek sił witalnych i przesilenie. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Panny powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Trójka Monet

Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem panna będzie musiała zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko panny będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych panny powinny być gotowe na negocjacje i otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Pucharów

W tym tygodniu zodiakalne wagi będą cieszyły się harmonią, oraz miłością. Czeka je bardzo uczuciowy okres. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie, ich emocje będą szczere. Nie poddadzą się złudzeniom i iluzji. Wagi czekają miłe spotkania. W związkach i rodzinie zapanuje atmosfera miłości przepełnionej wdzięcznością.

Zdrowie: Dziesiątka Buław

Wagi będą musiały w tym tygodniu uważać na zdrowie, by nie zapaść na przewlekłe schorzenia. Dobytym pomysłem będzie skontrolowanie głównych narządów wewnętrznych i w razie złych wyników konsultacje z lekarzem specjalistą.

Uczucia: Piątka Pucharów

Emocjonalnie przed wagami trudny czas. Brak porozumienia z partnerem i nieumiejętność wyrażenia uczuć mogą stać się źródłem rozgoryczenia i przyczyną kłótni. Wcześniejsza dziesiątka Pucharów pozwoli Wam jednak załagodzić spór. Być może wagi czują się w związku niezrozumiane, albo cierpią z braku miłości.

Praca: Trójka Monet

Zodiakalnym wagom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni im uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet

Skorpiony doświadczą na własnej skórze, że uprzejmości i pomoc, jaką okazały innym wróci do nich. W razie jakichkolwiek trudności skorpiony będą mogły liczyć na bezinteresowną pomoc. Doświadczą hojności i wsparcia życzliwych osób. Skorpiony czeka nagroda za okazane serce i nowe obiecujące projekty.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy

U skorpionów w nadchodzących dniach mogą pojawić się skłonności do chorób związanych z głową, oczami, uszami i zatokami. W ich następstwie mogą wystąpić schorzenia neurologiczne, należy, zatem unikać potencjalnych zagrożeń i urazów.

Uczucia: Trójka Mieczy

Zodiakalne skorpiony czeka w tym tygodniu zawód miłosny. Być może sprzeczka doprowadzi do zranienia partnera. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku. Samotne skorpiony w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

Praca: Król Mieczy

Karta ta oznacza, że skorpiony wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów

Ten tydzień zapowiada się dla strzelców pozytywnie, wniesie zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. Zwiastuje także zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Strzelce mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu zodiakalne strzelce postanowią zadbać o siebie. To dobry moment na rozpoczęcie diety, na ułożenie nowego, zdrowego planu żywieniowego i treningowego. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale przy wytrwałości i systematyczności Strzelce mogą odnieść sukces.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarza

Strzelce w tym tygodniu będą dominowały w swoich związkach. Ich władczość i nieustępliwość może prowadzić do drobnych zatargów, jednak będą umiały postawić na swoim. Wolne strzelce będą brawurowo zdobywały świat i być może także wezmą pod swoje skrzydła spokojną i spolegliwą osobę, która nieco ostudzi ich bojowy temperament.

Praca: Król Pucharów

Kariera zodiakalnych strzelców znajdzie się w fazie, w której będą mogły wyrazić swoje myśli, przekonania i wykazać się wielkimi zdolnościami mediacyjnymi. Strzelce będą się starały urzeczywistnić uczucia w zawodowej codzienności. Będą ignorowały bariery i wprowadzały czyn swoje spontaniczne pomysły.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku koziorożca niezwykle udany. Czego się nie dotkną, koziołki odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca

Koziorożce będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Ósemka Mieczy

Będące w związkach koziorożce będą walczyły ze swoimi zahamowaniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Koziorożce nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak koziorożce uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: Rycerz Buław

Osoby spod znaku koziorożca będą pełne zapału w zawodowych kwestiach, jednak może brakować im cierpliwości. Ciężko im przyjąć do wiadomości, że aby osiągnąć sukces potrzebują dużo więcej czasu. Karta ta oznacza też rywalizację w miejscu pracy.
Możliwość wyjazdu za granicę w sprawach służbowych lub w poszukiwaniu nowej pracy. Karta ta może być dla koziorożców zapowiedzią zmiany stanowiska lub pracy. Mimo iż będą to duże zmiany prowadzą w dobrą stronę i będą niosły ze sobą zapowiedź sukcesu.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy