Horoskop 24 – 30 lipca 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu wodniki wejdą w nowy etap rozwoju i będą doskonaliły swoje umiejętności. Nowe pomysły mogą okazać się bardzo rozwojowe, trzeba jednak gruntownie przygotować się do ich realizacji nie zaniedbując podstaw.

Zdrowie: Dziewiątka Buław

Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę wodników. Nerwowość może objawić się gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze wodniki do rozstroju nerwowego. Wodnikom mogą dokuczać problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla wodników będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan w strefie zawodowej oznacza, że u wodników będzie się w tej materii naprawdę dużo działo. Bardzo prawdopodobny jest wyjazd służbowy, albo zmiana stanowiska, czy miejsca pracy. Wodniki powinny przygotować się na szybką zmianę. Jako, że numerem tej karty jest 7, to niesie ona ze sobą szansę na lepsze.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Rycerz Mieczy

Nieoczekiwana wiadomość może wprowadzić zamieszanie w życie ryb, które będą musiały podjąć szybką decyzję. Sprawy najważniejsze przybiorą korzystny obrót, a dotychczasowe negatywne wpływy znikną. Problem urzędowy da się załatwić przy pomocy mediatora. Nieoczekiwaną pomoc ryby otrzymają od młodej, pomysłowej i życzliwej osoby.

Zdrowie: Ósemka Pucharów

Karta ta zapowiada odnowę. Oznacza trudne rozstanie ze złymi, choć prawdopodobnie miłymi nawykami. Choć nie będzie to łatwe, to jednak w życiu ryb zapowiada się rozpoczęcie nowego, świadomego etapu dbania o swoje zdrowie. Być może ryby odczują nieco swoje lata, w każdym razie przejmą się procesem starzenia się.

Uczucia: Ósemka Monet

U ryb w życiu miłosnym nastanie zupełnie nowy rozdział. Szczęśliwie zakochane osoby przeżyją wspólnie coś ciekawego, co znacznie zbliży ich z partnerem. Dzięki temu zaczną śmiało planować wspólną przyszłość. Los uśmiechnie się także do samotnych ryb, gdyż w tym okresie mogą poznać kogoś bardzo sympatycznego i otwartego na nowe znajomości.

Praca: Siódemka Buław

Dobra passa ryb pomoże im także w pracy, w której przy odrobinie rozsądku uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da im motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów

Ten tydzień zapowiada się dla baranów pozytywnie, przyniesie im zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. To także zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Barany mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Barany nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych baranów będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Barany mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe nabierze kolorów. Osobom będącym w związkach uda się lepiej poznać swojego partnera i być może dowiedzą się o nim czegoś zupełnie nowego. Osoby samotne natomiast będą szukały informacji mogących pomóc im w sztuce uwodzenia i w zdobyciu tej wymarzonej drugiej połowy.

Praca: As Buław

Karta mówi, że u baranów istnieje możliwość rozwinięcia zawodowych zainteresowań, odkrycia nowych umiejętności i rozwinięcia talentów. Zaangażowanie się w nowe zadanie da im szansę osiągnięcia sukcesu. Dzięki temu w baranach obudzą się nowe ambicje i poświęci się realizacji wytyczonych zadań..

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny

W życiu byków w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się bykom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: As Pucharów

W strefie zdrowia karta ta oznacza, że byki będą cieszyły się z powodu osiągniecia wewnętrznej równowagi. Miłość, przyjaźń i serdeczne nastawienie otoczenia doda im siły i chęci do życia.

Uczucia: Dwójka Mieczy

Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym byków. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno zaniepokoi byki, ale jednocześnie dopadnie je niechęć lub nieumiejętność do podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne byki nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Król Pucharów

Kariera zodiakalnych byków znajdzie się w fazie, w której będą mogły wyrazić swoje myśli, przekonania i wykazać się wielkimi zdolnościami mediacyjnymi. Byki będą się starały urzeczywistnić uczucia w zawodowej codzienności. Będą ignorowały bariery i wprowadzały czyn swoje spontaniczne pomysły.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Mocy

W najbliższym czasie osoby spod znaku bliźniąt mogą czekać pewne przeciwności losu. Bliźnięta mają jednak wszelkie możliwe warunki, zarówno wiedzę, umiejętności, siłę psychiczną oraz fizyczną, by pokonać je wszystkie. Dzięki sprostaniu wyzwaniom wzroście ich poczucie własnej włości, zdobędą wiedzę i umiejętności, które przydadzą im się w przyszłości.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca

Bliźnięta będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Szóstka Mieczy

W życiu uczuciowym osób spod znaku bliźniąt zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre bliźnięta mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych zachowań i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku bliźnięta czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: Królowa Mieczy

Na polu zawodowym bliźnięta będą miały wielki zapał. Chętnie podniosą kwalifikacje, będą uważnie obserwować otoczenie i mądrze reagować na zaistniałe sytuacje. W rozmowach i pertraktacjach bliźnięta będą otwarte, obrotne i pewne swojego stanowiska. Zadbają o swoją niezależność, jeśli warunki pracy ich nie zadowalają, lub gdzie indziej otwierają się nowe możliwości, bliźnięta będą gotowe na zmiany.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Walety Monet

Na zodiakalne raki czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez nie postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi. Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Zdrowie: Królowa Pucharów

Karta ta zwiastuje w uczuciach raków czas delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. Raki chcąc poprawić relacje z partnerem będą gotowe do ustępstw i poświęceń. Ich zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty. Wszystkie raki mogą odczuwać głęboką tęsknotę za bliskością i miłością, będą szukały oparcia w drugim człowieku.

Uczucia: Dziesiątka Buław

Raki powinny uważać, by nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w związku. Raki mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Nowa znajomość może przerodzić się w dłuższy związek.

Praca: Szóstka Buław

Karta ta mówi, że w najbliższych dniach raki mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Rycerz Buław

Rycerz buław ucieleśnia ciepłą, czasem nawet gorącą atmosferę, która w nadchodzącym tygodniu będzie towarzyszyć lwom. Doskonale się w niej odnajdą i odzyskają chęć życia. Karta ta oznacza namiętność i egzaltację, jednak może także zwiastować popędliwość, impulsywność i przesadę. Zapał, który w tym czasie ogarnie lwy udzieli się osobom z ich otoczenia.

Zdrowie: Wielki Arkan Diabła

Wiele pokus będzie czyhać na zodiakalne lwy. Oddawanie się przyjemnościom życia bez umiaru może doprowadzić je do nadszarpnięcia lub utraty zdrowia. Lwy powinny okiełznać swoje namiętności i więcej uwagi poświęcać swojemu zdrowiu oraz konsekwencjom swoich działań.

Uczucia: Siódemka Monet

Lwy będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, aby utrzymać swój związek. Mogą niesłusznie oskarżać partnera, co wprowadzi niepotrzebny zamęt. Wolne lwy mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie.

Praca: Król Buław

U lwów dobre kontakty z przełożonym przyniosą wymierne korzyści. Pracowitość i praktyczne podejście do życia staną się podstawą sukcesów prowadzących do awansu. Nowa propozycja zainicjuje pomysły, które doprowadzą do poprawy sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Panny będą się w nadchodzących dniach czuły pewnie i stabilnie. W dużej mierze będzie tak dzięki temu, że mogą liczyć na wsparcie kogoś zaufanego i mądrego, kto będzie pomagał im w każdej sytuacji. Panny docenią wartość przyjaźni i więzi rodzinnych.

Zdrowie: Wielki Arkan Wieży

Emocje tego tygodnia wyczerpią pokłady energii nagromadzonej przez panny. Dadzą o sobie znać stare kontuzje i bagatelizowane dolegliwości. Panny będą zmuszone zadbać gruntownie o swoje zdrowie, od samych podstaw.

Uczucia: Walet Pucharów

Panny żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może panny przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Dwójka Buław

Karta ta oznacza, że osoby spod znaku panny mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji panny będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję. Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Umiaru

Osoby spod znaku wagi będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację. Zadbają o równowagę między potrzebami ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie: Ósemka Buław

Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej u wag szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Wagi z pewnością będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca

Dla prawdziwej miłości wagi będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Piątka Pucharów

U wag kłopoty w pracy wiążą się z zaniedbywaniem obowiązków, oraz z tym, że nie mogą oni liczyć na pomoc współpracowników. Dobrym dniem dla wag będzie piątek wówczas wszystko się ożywi, a wszelkie trudności skończą się pozytywnie. Dla artystów to zapowiedź rozpoczęcia pracy nad nowym dziełem.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: As Monet

Skorpionom w tym tygodniu sprzyja fortuna i będą się one cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia skorpiony nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Rycerz Monet

Skorpiony będące w stałych związkach będą czuły się, co prawda stabilnie, jednak może im brakować ognia namiętności. Choć cechuje je wierność i oddanie rodzinie, to czasem ich uczucia bywają nieszczere. Być może stabilizacja ekonomiczna będzie znaczyła dla skorpionów więcej niż związek emocjonalny. Karta ta może oznaczać związek z rozsądku, oparty na szacunku, ale mało w nim miłości.

Praca: Dziesiątka Pucharów

Karta ta wskazuje na zgrany zespół. Skorpiony mogą liczyć w tym tygodniu na przyjazne stosunki z przełożonymi oraz swoimi współpracownikami. Karta ta zapowiada też nowe, interesujące relacje handlowe oraz pomyślne kontakty, które będą bardzo ważne w dalszym życiu zawodowym.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Ósemka Mieczy

Strzelce będą miały na swojej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta mówi, ż trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie: Wielki Arkan Gwiazdy

Nadchodzący tydzień będzie dla strzelców czasem długo wyczekiwanego odpoczynku po wyczerpujących zmaganiach. Strzelce zapragną się emocjonalnie wyciszyć i fizycznie zregenerować. Pod osłoną Gwiazdy będą miały czas na to by gruntownie o siebie zadbać.

Uczucia: Ósemka Monet

W miłości strzelców zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Wielki Arkan Świata

W swoim życiu zawodowym strzelce poczują się spełnione, docenione i usatysfakcjonowane. Ich starania zostaną nagrodzone, osiągną sukces i ugruntują swoją pozycję. Osoby szukające pracy mogą liczyć na pojawienie się propozycji, która pozwoli im rozwijać swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: As Mieczy

Koziorożce rozpoczną w swoim życiu nowy etap i wejdą w niego w pełni świadomie. Umieją kierować się rozsądkiem i pokładają wiarę w siłę swojego intelektu. Wiedzą już jak ułożyć sobie życie, by uniknąć nawarstwiania się spraw i umieją je systematycznie załatwiać. Logika weźmie u nich górę nad emocjami.

Zdrowie: Trójka Buław

Koziorożce w tym tygodniu będą się cieszyły dobrą kondycją i świetnym zdrowiem. Dzięki swoim dotychczasowym staraniom doszły do dobrej formy i zamierzają ten stan utrzymać. Doda im to energii i zmobilizuje do dalszego samodoskonalenia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Koziorożce nie zapomną też o potrzebach swojego ducha.

Uczucia: Walet Buław

Karta ta często oznacza zaproszenie do przygód. Dla koziorożców będących w związkach zapowiada ona ożywczą perspektywę. Dla osób samotnych to zachęta do rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomości. Czasami karta ta oznacza ochotę na poszukiwanie przygód poza utartymi ścieżkami.

Praca: Dziewiątka Pucharów

Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała koziorożcom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy