Horoskop 25 czerwca – 1 lipca 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław

Wodniki będą w tym tygodniu miały ogromną łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo beztroski. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji wodniki bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Beztroskie nastawienie wodników może być cenione, jako zręczne i spontaniczne lub też uważane za nieodpowiedzialne.

Zdrowie: Dziewiątka Monet

Nieustanna walka z przeciwnościami nadszarpnie zdrowie wodników. Życie w ciągłym stresie i niepewności może doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze osoby. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Wodniki mające stałego partnera będą cieszyły się w tym tygodniu harmonią i poczuciem bliskości. Ich partner będzie także świetnym doradcą i przyjacielem, co wzmocni związek. Samotne wodniki spędzą miłe chwile w gronie przyjaciół i być może wśród znajdą kogoś, z kim nawiążą bliższą więź.

Praca: Król Buław

U wodników dobre kontakty z przełożonymi albo ważnymi partnerami przyniosą wymierne korzyści. Pracowitość i praktyczne podejście do życia staną się podstawą sukcesów prowadzących do awansu. Nowa propozycja zainicjuje pomysły, które doprowadzą do poprawy sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Siódemka Monet

Ryby w tym tygodniu będą miały czas żniw, zbiorą owoc tego, na co pracowały od dłuższego czasu. Aby jednak odnieść sukces trzeba trzymać rękę na pulsie i nie spoczywać na laurach. Karta ta zapowiada stabilizację materialną i dobrobyt osiągnięty dzięki własnej pracy.

Zdrowie: Szóstka Buław

Jeśli ryby będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na wsparcie bliskich osób. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same ryby będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.

Uczucia: Trójka Pucharów

W uczuciach ryb będzie dominowało poczucie szczęścia i stabilizacji. Karta ta oznacza stworzenie związku opartego na prawdzie i tolerancji. Może oznaczać też plany matrymonialne lub możliwość narodzin dziecka. Dla samotnych ryb to także pomyślna wróżba, spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Karta ta zwiastuje im zapowiedź nowej przyjaźni lub miłości.

Praca: Dziewiątka Pucharów

Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała rybom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca

Barany będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże barany nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem barany wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Barany zdecydują się zadbać o siebie na poważnie. Rozliczą się z wakacyjnych szaleństw, być może zdecydują się na dietę, gruntowne badania lub zmianę stylu życia na zdrowszy. Będzie to poważne wyzwanie, którego realizacja może dać baranom nie tylko dużo satysfakcji, ale i znacznie poprawić ich kondycję.

Uczucia: Czwórka Buław

Karta ta zapowiada powrót ukochanej osoby. Barany mogą odczuwać jednak wewnętrzne napięcia i być niepewne swoich uczuć. Mogą popaść w lekkie przygnębienie z powodu swojego życia osobistego. Niepewność i poczucie zagrożenia będą się starały zamienić w znane dobrze schematy i rytuały. Karta ta jest ostrzeżeniem przed nadmiernym asekurowaniem się w obawie przed emocjonalnym zranieniem. To nie sprzyja związkom. Przyda się więcej zaufania do partnera.

Praca: Dziesiątka Monet

Barany czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla byków pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że byki nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Ósemka Mieczy

Byki nie będą się mogły pozbyć ograniczających je zahamowań. Ograniczenia, które stanowią źródło ich zmartwień są jednak tak naprawdę nakładane przez nich samych. Przełamywanie psychicznych barier będzie w tym tygodniu głównym zdrowotnym problemem byków.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Zodiakalne byki będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć. Potrzebują zmiany, nowej energii, podjęcia nowych wyzwań. Być może bykom doskwiera monotonia lub rutyna w związku i potrzebują podkręcić atmosferę. Wolne byki mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego.

Praca: Szóstka Pucharów

Karta ta mówi, ze nie mamy jasno wytyczonego celu zawodowego, a bez tego ciężko jest odnieść sukces. W wypadku twórczych zawodów może to być jednak źródło inspiracji, w przypadku racjonalnych zajęć, takie zachowanie stresuje zarówno same byki, jak i ich współpracowników. Byk w tym tygodniu będzie wspominał "stare dobre czasy”, gdy wszystko układało mu się lepiej.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów

Bliźnięta otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom bliźniąt i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może bliźnięta pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Król Monet

W najbliższych dniach bliźnięta będą mogły cieszyć się wspaniałą witalnością. Ich zdrowie będzie w najlepszym porządku, nic nie będzie mu zagrażało.

Uczucia: Wielki Arkan Gwiazdy

Serce bliźniąt znajdzie w tym tygodniu ukojenie i upragniony spokój. Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Osoby samotne również mogą liczyć na szczęśliwą gwiazdę i na to, że odzyskają spokój ducha, a to przyciągnie do nich kogoś nowego.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zawodowo bliźnięta będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Bliźnięta nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

Raki nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów, więc muszą uważać, aby nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza rakom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Rycerz Monet

W zdrowiu raków może wystąpić problem ze strony układu ruchu. Może o sobie dać znać kręgosłup lub kolana. Złe nawyki żywieniowe mogą przysporzyć problemów z układem trawiennym. Zmiana diety i aktywny tryb życia pomogą uwolnić się od tych niedogodności.

Uczucia: Wielki Arkan Umiaru

W najbliższej przyszłości raki powinny wystrzegać się porywów namiętności. Nie jest to właściwy czas albo właściwa osoba. Umiar wskazany jest nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale też w korzystaniu z używek i przyjemności. Czasami zachowanie dystansu pozwala spojrzeć na uczucia z dalszej perspektywy i wówczas można przekonać się o ich wartości.

Praca: Siódemka Buław

W sferze zawodowej raki powinny nastawić się na powolny, ale stały rozwój. Tam gdzie spodziewają się szybkich rezultatów, spotyka je rozczarowanie. Brak cierpliwości  i nadmiar pomysłów, powoduje ryzyko niepowodzenia. Jeśli rakom uda się wykrzesać więcej cierpliwości i skupić na systematycznej pracy, mogą być pewne pozytywnego rezultatu.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Lwy w tym tygodniu otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u lwów zaiskrzy. As oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału. Lwy poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Dziesiątka Buław

Lwy będą musiały w tym tygodniu uważać na zdrowie, by nie zapaść na przewlekłe schorzenia. Dobytym pomysłem będzie skontrolowanie głównych narządów wewnętrznych i w razie złych wyników konsultacje z lekarzem specjalistą.

Uczucia: Rycerz Buław

Lwy będące w stałych związkach będą czuły się, co prawda stabilnie, jednak może im brakować ognia namiętności. Choć cechuje je wierność i oddanie rodzinie, to czasem ich uczucia bywają nieszczere. Być może stabilizacja ekonomiczna będzie znaczyła dla lwów więcej niż związek emocjonalny. Karta ta może oznaczać związek z rozsądku, oparty na szacunku, ale mało w nim miłości.

Praca: Dziewiątka Buław

Karta ta przepowiada lwom zawodowy sukces, może nawet spektakularny zysk. Lwy mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą rezultaty. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Walet Buław

Na zodiakalne panny czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez panny postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi.  Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Zdrowie: Ósemka Buław

Panny mogą być w nieco gorszej formie fizycznej. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Czwórka Monet

Panny mogą być nieco zagubione w swoich uczuciach. Choć zbliżą się do partnera, to wciąż będą targały nimi jakieś wątpliwości. Może to u nich spowodować gorszy nastrój i ogólne rozdrażnienie, co nie sprzyja związkom. Aby nieco się uspokoić panny chętnie skorzystają ze starych, sprawdzonych metod. Karta ta zwraca uwagę, że uniki to nie najlepsza metoda, aby się z kimś porozumieć. Panny potrzebują więcej otwartości i zrozumienia.

Praca: Walet Monet

W tym tygodniu pannom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla panien propozycję objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Piątka Buław

Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się wagom symbolizuje trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co jednak ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat. Karta raczej ostrzega, zwraca uwagę na niepewność wag, obawy o to, że mogą stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Siódemka Pucharów

Wagi w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, skupione na swoich własnych emocjach, w których same mogą czuć się zagubienie. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że wagi okażą się trudne w codziennym współżyciu, gdyż same do końca nie będą wiedziały, czego chcą.

Uczucia: As Buław

W nadchodzących dniach osoby spod znaku wagi będą miały szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych wagi będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji, wówczas chętnie pójdzie na współpracę.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Królowa Buław

Karta ta oznacza twarde stąpanie po ziemi, racjonalizm, może też wskazywać na materializm. To także karta zmysłowości i uzdolnień artystycznych. Skorpiony w nadchodzącym czasie zawrą korzystną transakcję, która przełoży się na sukces finansowy. Być może nadarzy się okazja do zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Skorpiony będą korzystały także ze swoich oszczędności.

Zdrowie: As Buław

Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Skorpiony mogą śmiało realizować swoje plany, gdyż mają świetną formę. Należy jedynie unikać stresów, a wszelkie obawy o zdrowie uda się wyeliminować.

Uczucia: As Mieczy

W życiu uczuciowym skorpionów nadejdzie czas na rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie im to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Karta ta ma zimny i trzeźwy charakter, dlatego skorpiony powinny słuchać bardziej głosy rozsądku i szukać z partnerem porozumienia na płaszczyźnie intelektualnej.

Praca: Siódemka Monet

W sferze zawodowej skorpiony powinny nastawić się na powolny, ale stały rozwój. Tam gdzie spodziewają się szybkich rezultatów, spotyka je rozczarowanie. Brak cierpliwości  i nadmiar pomysłów, powoduje ryzyko niepowodzenia. Jeśli skorpionom uda się wykrzesać więcej cierpliwości i skupić na systematycznej pracy, mogą być pewne pozytywnego rezultatu.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Ósemka Pucharów

W tym tygodniu strzelce będą błyskotliwe i czujne, będą szybko reagowały na nowe sytuacje, co bardzo im się opłaci. Strzelce spodziewają się zmian, jednak impuls do działania otrzymają z zupełnie nieoczekiwanej strony. Wydarzenie, na które czekają nastąpi szybciej, niż się spodziewały, praktycznie się rozpoczyna. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu strzelce będą mogły pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie strzelce również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Siódemka Pucharów

Zodiakalne strzelce powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych wag. W stałych związkach to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu zawodowym strzelce będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie będą jednoznacznie opowiadać się po jednej ze stron, będą starały się myśleć obiektywnie. W przypadku oceny ich osoby strzelce zostaną potraktowane uczciwie, zaś, jeśli same będą oceniały innych, postąpią sprawiedliwie.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Buław

Koziorożce muszą rozliczyć się ze swoją przeszłością zanim zrobią krok w przyszłość. Czeka je okres nostalgii i wspomnień, z których powinny jak najszybciej się otrząsnąć, gdyż z ich nieuwagi chętnie skorzysta konkurencja. Dopiero po zerwaniu z przeszłością koziorożce będą mogły naprawdę się rozwijać i zawojować świat.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków

Karta ta da koziorożcom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi je także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych koziorożców zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Ósemka Buław

W uczuciach koziorożców pojawi się niespodzianka. Nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok osoby spod znaku koziorożca pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny. Bardzo dobrze będzie układało się życie w stałych związkach, zaś single mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek.

Praca: Szóstka Monet

Koziorożce doświadczą, że uprzejmości i pomoc, jaką okazały innym wróci do nich. W razie jakichkolwiek trudności koziorożce będą mogły liczyć na bezinteresowną pomoc. Doświadczą hojności i wsparcia życzliwych osób. Czeka nagroda za okazane serce i nowe obiecujące projekty.

 

Sukcesów i spełnienia w nadchodzących dniach życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy