Horoskop 26 czerwca – 2 lipca 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Królowa Pucharów

W tym tygodniu na życie osób spod znaku wodnika będzie miała wpływ bardzo ciepła, łagodna kobieta o niezwykłej dobroci i wrażliwości. Dzięki jej opiece i wsparciu wodniki będą mogły wiele osiągnąć. Karta ta oznacza też dobrą matkę i opiekunkę, lojalną przyjaciółkę. Karta zapowiada zgodne, szczęśliwe chwile oraz oddanie dla bliskich.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

Wodniki osiągnął kondycję, na którą pracowały od jakiegoś czasu. Uda im się poukładać swoje sprawy zdrowotne, zamknąć pewne tematy, być może zakończą badania lub pomyślnie przejdą jakiś zabieg. Będą cieszyły się dobrą formą i powinny zaplanować dalszy rozwój w tym kierunku.

Uczucia: Dziewiątka Monet

Uczuciowo wodniki będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że więcej wymagają od siebie niż od partnera. Dla osób w stałych związkach to zapowiedź zgody, harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Król Pucharów

Kariera zodiakalnych wodników znajdzie się w fazie, w której będą mogły wyrazić swoje myśli, przekonania i wykazać się wielkimi zdolnościami mediacyjnymi. Wodniki będą się starały urzeczywistnić uczucia w zawodowej codzienności. Będą ignorowały bariery i wprowadzały czyn swoje spontaniczne pomysły.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

Ryby będą w tym tygodniu kuszone przez różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wile zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne.

Zdrowie: Walet Buław

Stan zdrowia osób spod znaku ryb nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Ryby będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Trójka Pucharów

Karta ta przyniesie rybom radość, szczęście i spełnienie. Osoby będące w związkach chętnie będą dzielić się swoją radością z partnerem. W przypadku jakichkolwiek niejasności osiągną kompromis. Wolne ryby mogą liczyć na miłe i twórcze kontakty z ludźmi.

Praca: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie wymagał od ryb skupienia i pełnej koncentracji nad powierzonymi zadaniami. Dzięki temu ryby osiągną poziom, do którego dążą, zyskają szacunek i autorytet. Warto by ryby pamiętały, że poza dobrami materialnymi ważne są też te niematerialne, dzięki którym można zyskać wiele więcej.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów

Barany w tym tygodniu poczują wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To dobry okres, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Zdrowie: Rycerz Monet

W zdrowiu baranów może wystąpić problem ze strony układu ruchu. Może o sobie dać znać kręgosłup lub kolana. Złe nawyki żywieniowe mogą przysporzyć problemów z układem trawiennym. Zmiana diety i aktywny tryb życia pomogą uwolnić się od tych niedogodności.

Uczucia: Piątka Mieczy

Dla baranów nastąpi trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, może uratować sytuację. Dla samotnych baranów karta ta nie zapowiada nowych znajomości ani zmian.

Praca: Dwójka Pucharów

Barany mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Królowa Buław

Ktoś sympatyczny, wyrozumiały i przyjacielski wesprze Wasze starania. Byki rozwiną w najbliższych dniach szerokie kontakty towarzyskie, będą niezwykle przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Byki zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: Rycerz Mieczy

Zdrowiem zodiakalnych byków może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu Byki będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także depresja, dlatego byki powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Walet Pucharów

Byki żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może byki przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Wielki Arkan Wieży

W życiu zawodowym byków pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu

Ten tydzień będzie dla bliźniąt szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Bliźnięta mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Zdrowie: Ósemka Monet

Bliźnięta mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarza

Bliźnięta w tym tygodniu będą dominowały w swoich związkach. Ich władczość i nieustępliwość może prowadzić do drobnych zatargów, jednak będą umiały postawić na swoim. Wolne bliźnięta będą brawurowo zdobywały świat i być może także wezmą pod swoje skrzydła spokojną i spolegliwą osobę, która nieco ostudzi ich bojowy temperament.

Praca: Piątka Monet

Na polu zawodowym u bliźniąt będzie w tym tygodniu ciężko. Karta ta oznacza kłopoty i problemy, które dotyczyć mogą pojedynczych zamierzeń lub interesów. Bliźnięta będą czuły obawę przed złą sytuacją finansową i lęki związane z bezpieczeństwem egzystencji. Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym, która kieruje nas ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu raki będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do raków będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Dwójka Monet

W tych dniach raki powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Karta ta ostrzega przed wypadkiem, zwłaszcza nocą, przy jeździe własnym pojazdem.

Uczucia: Dwójka Mieczy

Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym raków. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno je zaniepokoi, ale jednocześnie dopadnie je niechęć lub niezdolność do podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne raki nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Dziewiątka Mieczy

Karta ta mówi, że w tym tygodniu, w sprawach zawodowych raki będą nastawione pesymistycznie. Ich zniechęcenie będzie się brało z monotonnych obowiązków lub atmosfery w miejscu pracy. W rakach może też obudzić się lęk przed niepowodzeniem, a to wszystko w obliczu trudnych zadań związanych z dużym ryzykiem. Może je też dopaść trema przed wystąpieniem publicznym.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Król Monet

Karta ta mówi, że w najbliższym czasie lwy wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli lwy planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: Czwórka Buław

W tym tygodniu lwom będzie towarzyszyło poczucie bezpieczeństwa, dzięki temu osoby te będą otwarte, przyjacielskie i pełne miłości. Będą mogły beztrosko cieszyć się życiem. Ta ochota do życia da też lwom siłę na wewnętrzne otwarcie się i uwolnienie stresu.

Uczucia: Dziesiątka Pucharów

Karta ta symbolizuje poczucie bezpieczeństwa. Zapowiada dla raków czas, w którym znikną miłosne dylematy, kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Jest to również karta trwałej przyjaźni, nierzadko wróży rychły ślub.

Praca: Wielki Arkan Sądu

W pracy u raków zapowiada się ważny moment. Raki będą poddane ocenie, od której w dużej mierze zależy ich zawodowa kariera. Jeśli się zmobilizują i pokażą z jak najlepszej, najbardziej profesjonalnej strony mogą odnieść wymierne zyski.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Buław

Panny muszą rozliczyć się ze swoją przeszłością zanim zrobią krok w przyszłość. Czeka je okres nostalgii i wspomnień, z których powinny jak najszybciej się otrząsnąć, gdyż z ich nieuwagi chętnie skorzysta konkurencja. Dopiero po zerwaniu z przeszłością panny będą mogły naprawdę się rozwijać i zawojować świat.

Zdrowie: Dziesiątka Monet

Dla panien forma fizyczna nie będzie miała w tym tygodniu większego znaczenia, zdecydowanie skupią się na swoich emocjach.

Uczucia: Walet Mieczy

Drobne nieporozumienia w związkach panien mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to związkom grozi rozstanie. Czasem walka nie prowadzi do niczego dobrego, postarajcie się unikać awantur.

Praca: Ósemka Mieczy

Panny na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im jednak czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze wag zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Piątka Pucharów

Wagi mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że wagi nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.

Uczucia: Rycerz Buław

Miłość skłoni wagi do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. W istniejących związkach może wybuchnąć kłótnia, zaś samotne wagi mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da

się im mocno we znaki.

Praca: Czwórka Pucharów

W pracy u wag nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed wagami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Trójka Monet

Nadchodzący tydzień przyniesie skorpionom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje, by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z  sumy przeżytych doświadczeń skorpiony tworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Wielki Arkan Wisielca

Skorpiony będą zmuszone przewartościować swoje podejście do kwestii zdrowia i zadbać o nie gruntownie. Potrzebują spokoju, równowagi i dystansu do świata. Muszą poświęcić więcej czasu i energii na to by wrócić do formy i móc rozwijać się na innych polach.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy

Skorpiony będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Skorpiony starające się dopiero stworzyć trwały związek także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.

Praca: Szóstka Buław

Karta ta mówi, że w najbliższych dniach skorpiony mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu strzelce wejdą w nowy etap rozwoju i będą doskonaliły swoje umiejętności. Nowe pomysły mogą okazać się bardzo rozwojowe, trzeba jednak gruntownie przygotować się do ich realizacji nie zaniedbując podstaw.

Zdrowie: As Monet

Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Strzelce mogą śmiało realizować swoje plany, gdyż będą miały świetną formę. Należy jedynie unikać niepotrzebnych stresów, a wszelkie obawy o zdrowie uda się wyeliminować.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu miłosnym strzelców zaoponuje upragniona równowaga. Chwila spokoju i harmonii pozwoli im poukładać sprawy sercowe i cieszyć się nimi w spokoju. Osoby w związkach będą czuły się zadowolone i spełnione, zaś osoby poszukujące miłości powinny uczciwie oceniać innych i nie zatajać prawdy o sobie.

Praca: Szóstka Mieczy

W życiu zawodowym strzelców rozpocznie się coś nowego. Może to być zmiana pracy lub zawodu albo objęcie nowych obowiązków. Strzelce opuszczą dobrze znajome terytorium i z ostrożnością będą badać nowe otoczenie. Będą musiały poczuć się pewniej zanim podejmą nowe działania. Stan zawieszenia może wywoływać uczucie niepewności, tremę, czy nawet lęk.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Ten As przyniesie zodiakalnym koziorożcom nieoczekiwany dar od losu i da im przyzwolenie na realizację marzeń. Zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której coś zaiskrzy i zainicjuje tym samym nowy początek. Koziorożce poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Siódemka Monet

Jeżeli cokolwiek niepokoi koziorożce w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena swojego stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.

Uczucia: Siódemka Pucharów

Koziorożce powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach prawdziwe letnie zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych koziorożców. W stałych związkach będzie to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W życiu zawodowym koziorożców zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują koziorożce może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy