Horoskop 26 grudnia 2016 – 1 stycznia 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga

Wodniki postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o siebie. Być może wykupią karnet do klubu fitness albo skuszą się na kolejną dietę cud. W każdym razie będą pełne zapału i gruntownie przeanalizują swoją sytuację zdrowotną by móc utrzymać jak najlepszą formę.

Zdrowie: Rycerz Mieczy

Zdrowiem zodiakalnych wodników może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im pogorszenie nastroju, dlatego wodniki powinny pozwolić sobie na wypoczynek w miłym, spokojnym i kojącym nerwy otoczeniu.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarza

Ten tydzień będzie dla wodników czasem uczuciowego bezpieczeństwa. Będę mogły polegać na silnych i odważnych partnerach, którzy zaopiekują się nimi. Dzięki subtelnej sztuce dyplomacji osoby spod znaku wodnika osiągną w relacjach z ludźmi to, czego zapragną.

Praca: Dwójka Monet

W sferze zawodowej wodniki będą obrotne i z łatwością dostosują się do  zadań i atmosfery w miejscu pracy. Karta ta może jednak oznaczać wręcz beztroską lekkomyślność. Zwraca uwagę, że wodniki nie podchodzą z prawdziwą powagą do wyznaczonych zadań i lekceważą niektóre sprawy.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Król Buław

W nadchodzącym tygodniu ryby będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności ryby mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów

Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu ryby będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi ryby otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Ósemka Pucharów

Podobnie jak w ubiegłym tygodniu, tak i w tym, ryby będą podejmowały ważne dla swojego związku decyzje. Będą gotowe na ostateczne rozwiązania i mogą rozstać się z kimś, kto wiele dla nich znaczył, albo z dotychczasowym partnerem, albo z kimś, kto temu związkowi zagraża. Rozstanie to pomoże rybom dojrzeć do prawdziwego związku. Ryby pozbędą się złudzeń i dziecinnych wyobrażeń na temat miłości.

Praca: Dziesiątka Mieczy

Karta ta zapowiada dużą zmianę w życiu zawodowym zodiakalnych ryb. Nie jest to jednak niespodzianka, a świadome działanie. Karta ta może oznaczać zmianę pracy lub całkowitą zmianę orientacji zawodowych. Bywa, że zwiastuje małe zmiany, np. przejście do innego działu lub niespodziewane zakończenie wykonywanych czynności.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Nadchodzące dni przyniosą baranom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Barany będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru

Dla baranów receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Barany powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: Dziesiątka Monet

Która ta zapowiada piękny czas, w którym barany z radością będą cieszyć się związkiem we wszystkich jego aspektach. Docenią w końcu małe gesty, które z przyzwyczajenia lekceważyły. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli barany przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilny i trwały związek. Karta ta to zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Tą relację umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca: Wielki Arkan Mocy

W tym tygodniu w sferze zawodowej u baranów mogą pojawić się pewne trudności i wyzwania, jednak są to przeszkody, które przy odpowiedniej mobilizacji uda się nie tylko przezwyciężyć, ale przekuć w sukcesy. To, że baran umie poradzić sobie w stresującej sytuacji i obrócić ją na swoją korzyść zostanie docenione przez przełożonych.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze byków zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Walet Pucharów

Byki będą mogły chwilowo odpuścić sobie dbanie o zdrowie, są w dobrej formie i nie mają żadnych oznak chorobowych.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Zodiakalne byki będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć. Potrzebują zmiany, nowej energii, podjęcia nowych wyzwań. Być może bykom doskwiera monotonia lub rutyna w związku i potrzebują podkręcić atmosferę. Wolne byki mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego.

Praca: Szóstka Pucharów

W tym tygodniu u byków nastąpi ożywienie zawodowe. Mogą otrzymać ciekawą propozycję, dzięki której poczują wyróżnienie. Warto odkurzyć stare pomysły, gdyż teraz ich realizacja może przynieść pozytywne zmiany w sferze materialnej. Podbuduje to również ambicję byków.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów

Bliźnięta w tym tygodniu poczują wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To dobry czas, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Zdrowie: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że mimo zmian w wielu aspektach życia bliźnięta odnajdą szczęście. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata możliwe będzie odzyskanie równowagi i pokonanie apatii.

Uczucia: Wielki Arkan Eremity

W tym tygodniu bliźnięta będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będą chciały wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące ich relacji bliską osobą. Mogą się przez to wydawać oschłe i chłodne, jednak, gdy już wszystko sobie poukładają, to ich uczucie będzie szczere i trwałe. Bliźnięta szukające partnera powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku i zwrócić większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner.

Praca: As Monet

W pracy bliźnięta będą miały szansę na osiągnięcie tego, co sobie zaplanowały. Może to być bezpieczeństwo finansowe lub prestiż i uznanie. Nie zabraknie im też poczucia zadowolenia i przekonania, że to, co robią ma sens. Karta mówi, że bliźnięta będą miały znakomite perspektywy na osiągnięcie swoich celów zawodowych.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Rycerz Monet

Raki czeka w tym tygodniu wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siła ich spokoju i opanowania, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Zdrowie: Wielki Arkan Rydwanu

W nadchodzącym czasie raki będą bardzo zabiegane, będą miały masę spraw do załatwienia w różnych miejscach. Podróże, szalone tempo i ilość nowości wokół odbiją się nieco na ich formie fizycznej. Warto w tym całym radosnym szaleństwie znaleźć chwilę dla siebie i złapać oddech.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci

W życiu emocjonalnym raków nastąpi wielka zmiana. Zamkną one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: As Mieczy

To bardzo dobra karta dla spraw zawodowych, gdyż oznaczająca jasność sytuacji. Pozwoli to rakom na podjęcie ważnych decyzji i pomoże rozwiązać zawiłe problemy. W sprawach, które do tej pory nie przynosiły rezultatów nastąpi oczekiwany przełom. Karta ta może też zapowiadać dyskusję, która oczyści ciężką atmosferę w pracy.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Trójka Buław

Osiągnięcie wymarzonego celu da lwom stabilizację i mocny fundament do dalszych działań. Lwy z łatwością będą podejmowały decyzje. Nie pozwolą sobą manipulować i będą dążyły do realizacji marzeń. Znajdą swoje miejsce w życiu, uda im się pojechać w podróż i będą planowały kolejne wojaże. To karta dobrych wiadomości i sukcesu. Mocną stroną byków będzie to, że będą umiały wciągnąć wnioski ze starych błędów i skorzystać z konstruktywnej krytyki.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca

Lwy w nadchodzących dniach odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: Wielki Arkan Diabła

W tym tygodniu w życiu uczuciowym lwów będzie rządziła namiętność i pasja. Uważajcie jednak, aby nie podporządkowywać wszystkiego wyłącznie zaspakajaniu własnych zachcianek. Okażcie więcej empatii partnerowi. Jeśli natomiast rozpiera Was energia i myślicie o skoku w bok, to zastanówcie się, czy warto. Podczas miłosnych przygód dbajcie o swoje bezpieczeństwo.

Praca: Królowa Monet

W życiu zawodowym lwów szykuje się korzystna transakcja, a wraz z nią duży napływ gotówki. Może się on wiązać z zakupem lub sprzedażą domu albo mieszkania. W tym tygodniu lwy będą korzystać z wcześniej zgromadzonych środków.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się karty Kochanków oznacza, że we wszystkich aspektach życia panny będą w tym tygodniu miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Karta ta może też oznaczać, że panny będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra karta dla wszelkich praktyk miłosnych.

Zdrowie: Wielki Arkan Wisielca

Panny postanowią na poważnie zabrać się za kwestię swojego zdrowia i będą gotowe do wyrzeczeń i poświęceń. Prawdopodobnie rozpoczną dietę i będą się starały zmienić nawyki żywieniowe na zdrowe. Będą też poświęcały więcej uwagi innym aspektom swojego zdrowia.

Uczucia: Czwórka Monet

Karta ta zapowiada powrót ukochanej osoby. Panny mogą odczuwać jednak wewnętrzne napięcia i być niepewne swoich uczuć. Mogą popaść w lekkie przygnębienie z powodu swojego życia osobistego. Niepewność i poczucie zagrożenia będą się starały zamienić w znane dobrze schematy i rytuały. Karta ta jest ostrzeżeniem przed nadmiernym asekurowaniem się w obawie przed emocjonalnym zranieniem. To nie sprzyja związkom. Przyda się więcej zaufania do partnera.

Praca: As Buław

Karta mówi, że panny otrzymają możliwość rozwinięcia swoich zawodowych zainteresowań, odkryją nowe umiejętności i rozwiną swoje talenty. Zaangażują się w nowe zadanie, a to z kolei da im szansę osiągnięcia sukcesu. Dzięki temu w pannach obudzą się nowe ambicje i poświęci się realizacji wytyczonych zadań.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów

W życiu osób spod znaku wagi pojawią się nowi ludzie. Być może wagi zawiążą nowe przyjaźnie lub nawet rozpoczną nowe związki. Karta ta oznacza też akt zgody, porozumienie lub zawarcie umowy. Nastąpi wyciszenie istniejących konfliktów, jest to zapowiedź harmonii i radości. Najlepszym rozwiązaniem we wszelkich sporach będzie porozumienie i kompromis.

Zdrowie: Piątka Monet

Życie zawodowe wag może stać się źródłem ich frustracji. Praca kosztuje je wiele emocji, a to sprawia, że wagi stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż wagi pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na ich stan zdrowia.

Uczucia: Królowa Pucharów

Karta ta zwiastuje w uczuciach wag czas delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. Wagi chcąc poprawić relacje z partnerem będą gotowe do ustępstw i poświęceń. Ich zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty. Wszystkie wagi mogą odczuwać głęboką tęsknotę za bliskością i miłością, będą szukały oparcia w drugim człowieku.

Praca: Ósemka Mieczy

Wagi na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im jednak czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław

Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach skorpiony będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je wręcz posądzić o beztroską spontaniczność. Karta ta mówi, że skorpiony z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Siódemka Mieczy

Skorpionom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy

Skorpiony będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Dwójka Mieczy

Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku skorpiona dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Skorpiony powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Strzelce w tym tygodniu będą nieco nieracjonalne, gdyż ich działania będą powodowane bardziej instynktem niż rozumem. Będzie to wynikało z wpływu karty Księżyca, który jest bardzo dobrą wróżbą dla osób umiejących zaufać swoim ponadnaturalnym zdolnościom. Nieco gorzej czuć się będą osoby ponad wszystko ceniące logikę. Strzelce mają też szansę odkryć jakąś tajemnicę lub zdobyć informację niedostępną dla ogółu.

Zdrowie: Piątka Buław

Stan zdrowia strzelców będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w nich duch sportowej rywalizacji. Strzelce będą miały okazję w nadchodzącym tygodniu sprawdzić swoje siły. Rywalizacja, do jakiej staną będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia: Wielki Arkan Świata

Miłość, szczęście i poczucie bezpieczeństwa będą gościły w sercach zodiakalnych strzelców. Poczują się spełnione w związku i poczują, że to relacja na całe życie. Wspólnie możecie się rozwijać i budować piękną więź. Nie ograniczacie się wzajemnie, a wspieracie i dajecie sobie szczęście. U samotnych strzelców zakończy się okres samotności i poczują się gotowe do tego, by wejść w poważny związek.

Praca: Król Pucharów

Kariera zodiakalnych strzelców znajdzie się w fazie, w której będą mogły wyrazić swoje myśli, przekonania i wykazać się wielkimi zdolnościami mediacyjnymi. Strzelce będą się starały urzeczywistnić uczucia w zawodowej codzienności. Będą ignorowały bariery i wprowadzały czyn swoje spontaniczne pomysły.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Czwórka Pucharów

W tym tygodniu koziorożce będą miały wszystkiego w nadmiarze, ten przesyt może być aż nieprzyjemny. Karta wskazuje na niestałość uczuć. Zły humor koziorożców może wyrażać się różnymi formami zachowania: od dokuczliwości i otępienia do uporu, rozgoryczenia. Koziorożce mogą być apatyczne, ociężałe i odczuwać kryzys z powodu niespełnienia.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia koziorożce nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagrozi ich dobrej formie.

Uczucia: Siódemka Pucharów

Koziorożce powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych koziorożców. W stałych związkach to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Szóstka Buław

Karta ta mówi, że w najbliższych dniach koziorożce mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha! 

 

Komentarze

Brak komentarzy