Horoskop 26 luty – 4 marca 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla wodników pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że wodniki nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Wielki Arkan Gwiazdy

Nadchodzący tydzień będzie dla wodników czasem długo wyczekiwanego odpoczynku po wyczerpujących zmaganiach. Wodniki pragną się emocjonalnie wyciszyć i fizycznie zregenerować. Pod osłoną Gwiazdy będą miały czas na to by gruntownie o siebie zadbać

Uczucia: As Buław

W związkach Wodników będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Wodniki zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych karta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: Wielki Arkan Księżyca

Osoby obdarzone intuicją i umiejące zawierzyć jej podszeptom mogą odkryć tajemnicę, która diametralnie zmieni ich sytuację zawodową. Wodniki ufające czystej logice mogą zaś czuć się zagubione i nie powinny podejmować w tym czasie wiążących decyzji.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: As Monet

Zodiakalnym rakom w tym tygodniu będzie wyjątkowo sprzyjała fortuna i będą się one cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu zodiakalne ryby postanowią zadbać o siebie. To dobry moment na rozpoczęcie diety, na ułożenie nowego, zdrowego planu żywieniowego i treningowego. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale przy wytrwałości i systematyczności ryby mogą odnieść sukces.

Uczucia: Dwójka Mieczy

Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym ryb. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno je zaniepokoi, ale jednocześnie dopadnie je niechęć lub nieumiejętność podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne ryby nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Rycerz Mieczy

U ryb nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same ryby będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu. Karta ta oznaczać może koniec dotychczasowej współpracy.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Król Mieczy

Barany wykażą się w tym tygodniu dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwościami. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki barany będą okazywać innym. Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.

Zdrowie: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że mimo zmian w wielu aspektach życia barany odnajdą szczęście. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata możliwe będzie odzyskanie równowagi i pokonanie apatii.

Uczucia: Wielki Arkan Umiaru

W najbliższej przyszłości barany powinny wystrzegać się porywów namiętności. Nie jest to właściwy czas albo właściwa osoba. Umiar wskazany jest nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale też w korzystaniu z używek i przyjemności. Czasami zachowanie dystansu pozwala spojrzeć na uczucia z dalszej perspektywy i wówczas można przekonać się o ich wartości.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych barany powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Byki w tym tygodniu otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u byków zaiskrzy. As oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału. Byki poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Trójka Mieczy

Głównym czynnikiem wpływającym na kondycję byków będzie stres. Będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny byków.

Uczucia: Szóstka Monet

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie partnera. Karta ta mówi jak ważne jest by zostawić drugiej osobie przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Byki, także te, które nie są aktualnie w związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie wymagał od byków skupienia i pełnej koncentracji nad powierzonymi zadaniami. Dzięki temu byki osiągną poziom, do którego dążą, zyskają szacunek i autorytet. Warto by byki pamiętały, że poza dobrami materialnymi ważne są też te niematerialne, dzięki którym można zyskać wiele więcej.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Nadchodzące dni przyniosą bliźniętom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Bliźnięta będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.

Zdrowie: Walet Pucharów

Zodiakalne bliźnięta będą mogły w tym tygodniu trochę odpuścić sobie dbanie o zdrowie, będą w bardzo dobrej formie i nie grożą im żadne gwałtowne zmiany na tym polu.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Uczucia bliźniąt będą w tym tygodniu ambiwalentne. Raz będą cieszyły się sielanką w związku, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu stagnacji i rutyny. Koło Fortuny, to jednak karta wielkiej szansy i przy odrobinie inicjatywy bliźnięta mogą sprawić, że ich związek rozkwitnie.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W życiu zawodowym bliźniąt zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują bliźnięta może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wieży

Raki czekają w nadchodzących dniach duże zmiany. Coś może im się posypań, zawalić. Stanie się tak, ponieważ fundamenty, na których raki wzniosły swoją Wieżę były od początku złe. Trzeba będzie wyciągnąć naukę z tej lekcji i wówczas będzie można wszystko zacząć od nowa, na zdrowych, silnych podstawach.

Zdrowie: Walet Monet

Ten tydzień minie rakom spokojnie, będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Uczucia: Czwórka Pucharów

Czarne chmury pojawią się nad sercami raków, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje rakom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Raki same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Król Pucharów

Kariera zodiakalnych raków znajdzie się w fazie, w której będą mogły wyrazić swoje myśli, przekonania i wykazać się wielkimi zdolnościami mediacyjnymi. Raki będą się starały urzeczywistnić uczucia w zawodowej codzienności. Będą ignorowały bariery i wprowadzały czyn swoje spontaniczne pomysły.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Umiaru

Osoby spod znaku lwa będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację. Zadbają o równowagę między potrzebami ciała a potrzebami ducha, będą starały się prowadzić zdrowy tryb życia i unikać niezdrowych rzeczy ora używek.

Zdrowie: Królowa Monet

Zodiakalne lwy mogą popaść w pracoholizm, co spowoduje utratę witalności. Warto zadbać o to, by porządnie wypocząć, zregenerować siły i nabrać emocjonalnego dystansu do spraw zawodowych. Wówczas kondycja lwów znacznie się poprawi.

Uczucia: Dziesiątka Buław

Lwy powinny uważać, by nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w związku. Lwy mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Nowa znajomość może przerodzić się w dłuższy związek.

Praca: Rycerz Monet

Karta ta może oznaczać, że lwy podejmą pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie im w tym tygodniu szło znakomicie. Karta ta zwiastuje lwom rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów

W życiu osób spod znaku panny pojawią się nowi ludzie, być może powstaną nowe przyjaźnie lub nawet rozpoczną nowe związki. Karta ta oznacza też akt zgody, porozumienie lub zawarcie umowy. Nastąpi wyciszenie istniejących konfliktów, jest to zapowiedź harmonii i radości. Najlepszym rozwiązaniem we wszelkich sporach będzie porozumienie i kompromis.

Zdrowie: Wielki Arkan Mocy

Panny poczują w tym tygodniu prawdziwą siłę. Będą w świetnej kondycji fizycznej a mentalnie będą nie do pokonania. Nawet, jeśli jakieś drobne dolegliwości będą próbowały zaszkodzić pannom, to szybko i skutecznie sobie z nimi poradzą.

Uczucia: Trójka Buław

W nadchodzących dniach panny stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych panien to zapowiedź stworzenia sprzyjających warunków, dzięki czemu osoby te mogą oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

Praca: Królowa Mieczy

Na polu zawodowym panny będą miały wielki zapał. Chętnie podniosą kwalifikacje, będą uważnie obserwować otoczenie i mądrze reagować na zaistniałe sytuacje. W rozmowach i pertraktacjach panny będą otwarte, obrotne i pewne swojego stanowiska. Zadbają o swoją niezależność, jeśli warunki pracy ich nie zadowalają, lub gdzie indziej otwierają się nowe możliwości, panny będą gotowe na zmiany.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

Wagi muszą uważać, by nie popaść w tarapaty. Powinny uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza wagom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Dwójka Buław

Stres, jaki odczuwają wagi spowoduje w nadchodzącym tygodniu spadek witalności, zmęczenie i ogólne poczucie wypalenia. Dla osób chorych jest to dobra karta zapowiadająca poprawę zdrowia, a nawet szansę na wyleczenie.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

W tym tygodniu, w życiu uczuciowym zodiakalnych wag Rydwan doda dynamiki. Szykują się u nich zmiany, być może podróż, dzięki której wagi urozmaicą i rozwiną swoje życie uczuciowe. Osoby nie będące w związkach mogą poznać kogoś ciekawego będąc w podróży.

Praca: Siódemka Buław

W pracy u wag nastanie dobra passa. W tym tygodniu wagom uda się rozsądnie rozwiązać wszystkie zawodowe problemy. Rywalizacja da wagom motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Szóstka Buław

Dla skorpionów zapowiada się dobry czas. W końcu nastąpi uwolnienie od przygnębiających trosk. Karta ta zwiastuje przepływ energii, który pozwoli skorpionom osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i pewności, wynikające ze wiary w siebie. Karta ta jest zapowiedzią sukcesu i zwiastunem zwycięstwa. W życiu codziennym może zapowiadać dobrą wiadomość.

Zdrowie: Ósemka Pucharów

Karta ta zapowiada odnowę. Oznacza trudne rozstanie ze złymi, choć prawdopodobnie miłymi nawykami. Choć nie będzie to łatwe, to jednak w życiu skorpionów zapowiada się rozpoczęcie nowego, świadomego etapu dbania o swoje zdrowie. Być może skorpiony odczują nieco swoje lata, w każdym razie przejmą się procesem starzenia się.

Uczucia: As Monet

W nadchodzących dniach osoby spod znaku skorpiona mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.

Praca: Wielki Arkan Głupca

Skorpiony zaangażują się w zupełnie nowy, szalony projekt, który zupełnie je pochłonie. Co prawda będą musiały zacząć wszystko od zera, jednak sprzyja im opatrzność i są pod szczególną ochroną. Mają, więc szansę rozpocząć coś, co w przyszłości będzie obiecującym i rozwojowym przedsięwzięciem.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Ósemka Monet

Strzelce muszą być w tym tygodniu gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu

Zdrowie: As Mieczy

Jeśli strzelce chorowały, albo przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach ich stan zdrowia się poprawi. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może zwiastować nowe życie, a zatem narodziny dziecka.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej

Strzelce w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Siódemka Pucharów

Strzelce w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, zagubione we własnych emocjach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że strzelce okażą się trudne w codziennym współżyciu.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Królowa Buław

Koziorożce poczują się w tym tygodniu bardzo pewne siebie, rozwiną szerokie kontakty towarzyskie i będą niezwykle przebojowe. Mogą zawojować świat. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Koziorożce zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci

Stan zdrowia osób spod znaku Koziorożca może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory koziorożce cieszyły się dobrym zdrowiem powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały, karta ta może oznaczać zakończenie zmagań z chorobą i powrót do formy.

Uczucia: Wielki Arkan Świata

Miłość, szczęście i poczucie bezpieczeństwa będą gościły w sercach zodiakalnych koziorożców. Wspólnie z partnerem możecie się rozwijać i budować piękną więź. Nie ograniczacie się wzajemnie, a wspieracie i dajecie sobie szczęście. U wolnych koziorożców zakończy się okres samotności i poczują się gotowe do tego, by wejść w poważny związek.

Praca: Wielki Arkan Diabła

W tym tygodniu koziorożce mogą być narażone na nieuczciwą konkurencję. Mogą dostać propozycję balansująca na granicy prawa, a decyzja, jaką podejmą może mieć poważne konsekwencje. Szybki i łatwy zysk, jaki znajdzie się w zasięgu koziorożców nie koniecznie wyjdzie im na dobre. Należy uważać, by w interesach działać zgodnie z prawem i normami etycznymi.

Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy