Horoskop 27 listopada – 3 grudnia 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Ten As przyniesie wodnikom wielki dar od losu i da możliwość na realizację marzeń. Zwiastuje ogólny urodzaj i symbolizuje nowe wydarzenia w sferze uczuciowej, w której coś zaiskrzy i zainicjuje tym samym nowy początek. Wodniki poczują wenę, twórczą energię i inspirację do działania.

Zdrowie: Rycerz Mieczy

Zdrowiem zodiakalnych wodników może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu wodniki będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także depresja, dlatego wodniki powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy

Wodniki będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Dziewiątka Buław

Wodniki mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodej osoby. Mogą otrzymać dobrą wiadomość. Karta ta oznacza również dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami. To także dobra pora na nowe inwestycje, nowe działania, byle w rozsądkiem i konsekwentnie.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy

Ryby powinny w tym tygodniu szczególnie uważać, by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Ryby mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Siódemka Buław

Kondycja ryb może być nadszarpnięta niedawnymi zmaganiami. Może to w efekcie zaowocować problemami z bezsennością i z prawidłowym odżywaniem. Ryby mogą czuć się nieco osamotnione w walce ze swoimi dolegliwościami.

Uczucia: Królowa Monet

U ryb mających stałego partnera bądź rodzinę zapowiada się czas harmonii, zgody i zrozumienia. W tym tygodniu osoby z tego znaku będą doceniały obecność kochającej się i wspierającej rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Praca: Dwójka Monet

W sferze zawodowej ryby będą obrotne i z łatwością dostosują się do  zadań i atmosfery w miejscu pracy. Karta ta może jednak oznaczać wręcz beztroską lekkomyślność. Zwraca uwagę, że ryby nie podchodzą z prawdziwą powagą do wyznaczonych zadań i lekceważą niektóre sprawy.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Czwórka Pucharów

W tym tygodniu barany będą miały wszystkiego w nadmiarze, ten przesyt może być aż nieprzyjemny. Karta wskazuje na niestałość uczuć. Zły humor baranów może wyrażać się różnymi formami zachowania: od dokuczliwości i otępienia do uporu, rozgoryczenia. Barany mogą być apatyczne, ociężałe i odczuwać kryzys z powodu niespełnienia.

Zdrowie: Ósemka Buław

Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej baranów szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Barany z pewnością będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Trojka Pucharów

Karta ta przyniesie baranom spełnienie, osoby będące w związkach będą dzielić się radością z partnerem. W przypadku niejasności osiągną kompromis. Wolne barany mogą liczyć na miłe i twórcze kontakty z ludźmi.

Praca: Walet Monet

W tym tygodniu baranom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla baranów możliwą propozycję objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu byki wejdą w nowy etap rozwoju i będą doskonaliły swoje umiejętności. Nowe pomysły mogą okazać się bardzo rozwojowe, trzeba jednak gruntownie przygotować się do ich realizacji nie zaniedbując podstaw.

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu byki będą mogły pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie byki również nie będą miały powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Ósemka Mieczy

Będące w związkach byki będą walczyły ze swoimi zahamowaniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Byki nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może byki nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: Wielki Arkan Umiaru

W życiu zawodowym byki wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca

Dla osób spod znaku bliźniąt ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą, zastąpi je radość i szczęście. Bliźnięta spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca

Bliźnięta będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków

Karta ta da bliźniętom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych bliźniąt zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że bliźnięta narażą się na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe bliźnięta powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Czwórka Mieczy

Zodiakalne raki powinny zaufać swojemu rozumowi, myśleć pozytywnie i nie robić niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Raki będą potrzebowały czasu dla siebie, nieco odsuną się od swoich bliskich i ich pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Zdrowie: Siódemka Pucharów

Raki w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, skupione na swoich własnych emocjach, w których same mogą czuć się zagubienie. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że raki okażą się trudne w codziennym współżyciu, gdyż same do końca nie będą wiedziały, czego chcą.

Uczucia: Siódemka Monet

Raki będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, aby utrzymać swój związek. Mogą niesłusznie oskarżać partnera, co wprowadzi niepotrzebny zamęt. Wolne raki mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie.

Praca: Trójka Monet

To będzie dobry tydzień w życiu zawodowym raków. Kończą pewien etap w swojej karierze i mogą iść krok dalej, wyżej, mogą się rozwijać. Będzie się to wiązało z przyjęciem na siebie większej odpowiedzialności, ale też z większym wynagrodzeniem. Wszelkie egzaminy raki zdadzą pomyślnie.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Ósemka Pucharów

W tym tygodniu procesy poznawcze osób spod znaku lwa będą przebiegać znacznie szybciej. Lwy czują, że coś wisi w powietrzu i z nieoczekiwanej strony otrzymają impuls do działania. Wydarzenie, na które czekają nastąpi szybciej, niż się spodziewały, praktycznie się rozpoczyna. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy

U lwów w nadchodzących dniach mogą pojawić się skłonności do chorób związanych z głową, oczami, uszami i zatokami. W ich następstwie mogą wystąpić schorzenia neurologiczne, należy, zatem unikać potencjalnych zagrożeń i urazów.

Uczucia: Dwójka Mieczy

Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym lwów. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno zaniepokoi lwy, ale jednocześnie dopadnie je niechęć lub nieumiejętność do podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne lwy nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Piątka Mieczy

Karta ta pokazuje, że lwy znajdą się w trudnym okresie. Ich pozycji zawodowej zagrażać będą oszczerstwa, złośliwości i upokorzenia. W najgorszym wypadku lwy otrzymają wypowiedzenie i będą szukały sprawiedliwości w sądzie pracy. Karta ta może też wróżyć niepowodzenie konkretnych projektów. Problemem może być dla lwów bezwzględny sposób robienia interesów przez konkurencję.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu

Ten tydzień będzie dla panien szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Panny mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zdrowie panien może wymagać przeanalizowania. Badania okresowe z pewnością nie zaszkodzą, a dadzą jasny obraz sytuacji. Panny będą chciały dowiedzieć się czegoś o swojej kondycji od specjalisty, czy to lekarza, czy dietetyka, czy też trenera i po zaczerpnięciu informacji ustalą dla siebie nowy plan działania. Mogą dowiedzieć się czegoś ważnego na temat swojego ogólnego stanu zdrowia.

Uczucia: Dziesiątka Pucharów

Zodiakalne panny dzięki bliskości ukochanych osób zyskają poczucie bezpieczeństwa. W ich życiu nastanie czas, w którym znikną miłosne dylematy, kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Jest to również karta trwałej przyjaźni, nierzadko wróży rychły ślub. Osobom samotnym może wróżyć znalezienie partnera, który będzie także dobrym przyjacielem.

Praca: Wielki Arkan Wisielca

Ten tydzień zawodowo będzie dla panien wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko panny będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak to sukces okaże się trwały.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów

Wagi będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której wagi staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Dziesiątka Monet

Dla wag forma fizyczna nie będzie miała w tym tygodniu większego znaczenia, zdecydowanie skupią się na swoich emocjach.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej

Wagi w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Wielki Arkan Głupca

W pracy wagi poczują przypływ weny. Podejmą się nowego projektu, będą poszerzały swoją wiedzę i zdobywały nowe doświadczenia. Choć wchodzą w nieznany sobie obszar, to dzięki wytężonej i uczciwej pracy mogą osiągnąć sukces, który zadziwi ich samych.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Królowa Buław

Ktoś sympatyczny, wyrozumiały i przyjacielski wesprze Wasze starania. Skorpiony rozwiną w najbliższych dniach szerokie kontakty towarzyskie, będą niezwykle przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Skorpiony zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: Dziesiątka Buław

Skorpiony będą musiały w tym tygodniu uważać na zdrowie, by nie zapaść na przewlekłe schorzenia. Dobytym pomysłem będzie skontrolowanie głównych narządów wewnętrznych i w razie złych wyników konsultacje z lekarzem specjalistą.

Uczucia: Wielki Arkan Świata

Skorpiony będą w tym tygodniu bardzo szczęśliwe. Osoby będące w związkach mogą liczyć na pełną harmonię, radość, osiągnięcie wspólnego osobistego celu. Osoby stanu wolnego mają zaś wielką szansę na zbudowanie trwałego i pięknego związku opartego na wspólnych pasjach i pragnieniu rozwoju.

Praca: As Monet

W pracy skorpiony będą miały szansę na osiągnięcie tego, co sobie zaplanowały. Może to być bezpieczeństwo finansowe lub prestiż i uznanie. Nie zabraknie też poczucia zadowolenia i przekonania, że to, co się robi ma sens. Karta mówi, że skorpiony mają znakomite perspektywy na osiągnięcie swoich celów zawodowych.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sądu

Strzelce będą w tym tygodniu podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Strzelce mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Zdrowie: Walet Buław

Stan zdrowia osób spod znaku strzelca nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Strzelce będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Ósemka Monet

W miłości strzelców zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych strzelce będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku koziorożca niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Król Mieczy

Koziorożce będą walczyły z własnymi słabościami. Zdiagnozowanie ewentualnych dolegliwości pozwoli na szybkie ich zwalczenie W tym tygodniu koziorożce powinny większą uwagę poświęcić swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że koziorożce będące w związkach będą w nie szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje je w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Szóstka Pucharów

W tym tygodniu u koziorożców nastąpi ożywienie zawodowe. Mogą otrzymać ciekawą propozycję, dzięki której poczują wyróżnienie. Warto odkurzyć stare pomysły, gdyż teraz ich realizacja może przynieść pozytywne zmiany w sferze materialnej. Podbuduje to również ambicję koziorożców.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy