Horoskop 27 lutego – 5 marca 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Trójka Mieczy

W nadchodzących dniach wodniki mogą być narażone na podejmowanie decyzji sprzecznej z ich prawdziwymi uczuciami. W ich życiu nastanie czas, w którym zimna logika weźmie górę nad emocjami, a to może wywołać przykrości. Wodniki dzięki sile swojego umysłu i dyscyplinie uwolnią się od złych nawyków. Choć podejmą one słuszną decyzje nie obejdzie się bez poczucia żalu za tym, z czego rezygnują.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia wodniki nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Czwórka Pucharów

Czarne chmury pojawią się nad sercami wodników, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje wodnikom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Wodniki same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Piątka Pucharów

Karta ta niesie ze sobą rozczarowanie i żal z powodu nieudanych przedsięwzięć. Wysiłki wodników nie przyniosą spodziewanych rezultatów. Karta ta może też oznaczać, że podanie o pracę zostanie odrzucone. Symbolizuje rozczarowanie i żal z powodu nieudanych projektów. Być może interesy, po których wiele się spodziewaliśmy, zakończą się stratami.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Ósemka Pucharów

W tym tygodniu ryby będą błyskotliwe i czujne, będą szybko reagowały na nowe sytuacje, co bardzo im się opłaci. Ryby spodziewają się zmian, jednak impuls do działania otrzymają z zupełnie nieoczekiwanej strony. Wydarzenie, na które czekają nastąpi szybciej, niż się spodziewały, praktycznie się rozpoczyna. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: As Mieczy

Jeśli ryby przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach go opuszczą. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może zwiastować nowe życie, a zatem poczęcie lub narodziny dziecka.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Ryby będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć. Potrzebują zmiany, nowej energii, podjęcia nowych wyzwań. Być może rybom doskwiera monotonia lub rutyna w związku i potrzebują podkręcić atmosferę. Wolne osoby mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego.

Praca: Dziesiątka Buław

W życiu zawodowym osób spod znaku ryb szykuje się zmiana na lesze, awans lub podwyżka. Wszystko to ryby mogą osiągnąć realizując dobry plan działania. Jeśli będą planowały zmianę pracy, to uda im się znaleźć miejsce, w którym będą osiągały lepsze efekty swoich starań. Karta ta zapowiada poprawę warunków finansowych, ale też ostrzega by „liczyć siły na zamiary”.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Królowa Monet

U baranów przeważy w tym tygodniu racjonalizm i materializm. Będą pragmatyczne i konkretne. Mają szansę zawrzeć jakąś korzystną umowę, która poprawi ich sytuację finansową. To dobry moment na inwestycje i poważne zakupy. W sferze prywatnej natomiast Barany będą bardziej zmysłowe i uwodzicielskie. Jeśli pragną dziecka, to dobry moment.

Zdrowie: Walet Buław

Stan zdrowia osób spod znaku barana nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Barany będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

Życie uczuciowe baranów nabierze rozpędu. Bardzo korzystny wpływ na ich relacje będzie miał wyjazd, zmiana miejsca pobytu, może krótki urlop. Samotne barany mogą liczyć na ciekawy, choć przelotny romans i mnóstwo szalonej zabawy.

Praca: Wielki Arkan Wieży

W życiu zawodowym baranów mogą pojawić się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Ten As przyniesie zodiakalnym bykom wielki dar od losu i da możliwość na realizację marzeń. Zwiastuje ogólny urodzaj i symbolizuje nowe wydarzenia w sferze uczuciowej, w której coś zaiskrzy i zainicjuje tym samym nowy początek. Byki poczują wenę, twórczą energię i inspirację do działania.

Zdrowie: Piątka Monet

Życie zawodowe byków będzie źródłem ich frustracji. Praca kosztuje je wiele emocji, a to sprawia, że byki stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż byki pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na ich stan zdrowia.

Uczucia: Ósemka Mieczy

Będące w związkach byki będą walczyły ze swoimi zahamowaniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Byki nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada bykom zawodowy sukces, a nawet pokaźny zysk. Byki mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą zamierzony efekt. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Czwórka Buław

W życiu bliźniąt wszystko będzie układało się pomyślnie. Uda im się pokonać apatię i zniechęcenie, chętnie wyjdą do ludzi i zaczną na nowo cieszyć się życiem. Bliźnięta pokonają swoje obawy, bariery i lęki, a to da im siłę, radość i satysfakcję. Wyjdziecie z impasu i Wasze życie zmieni się na lepsze. To dobry czas na zawieranie nowych znajomości, bo może z nich wyniknąć coś dobrego

Zdrowie: Walet Monet

Bliźnięta będą w tym tygodniu w dobrej kondycji i chętnie zainwestują w swoje zdrowe i urodę. Zabieg kosmetyczny pielęgnacyjny lub przejście na dietę to dobry pomysł.

Uczucia: Siódemka Mieczy

W życiu osobistym osób spod znaku bliźniąt pojawi się brak otwartości. Może to wskazywać, że bliźnięta unikają rozmowy na ważny temat, stosują uniki i schodzą partnerowi z drogi. Być może bliźnięta chcą się wymigać się od podjęcia ważnych decyzji dotyczących ich związku. Samotne osoby nie podejmą w tym tygodniu wiążących decyzji w sprawach uczuć.

Praca: Królowa Pucharów

W sferze pracy bliźnięta wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy

W tym tygodniu raki będą mogły odpocząć po niedawnych zmaganiach. Nadejdzie dla nich czas relaksu, regeneracji i odnowy zarówno sił fizycznych, jak i psychicznych. Raki będą mogły opuścić gardę i w spokoju zaplanować swoje kolejne posunięcia. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i moc.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca

Raki w nadchodzących dniach odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: Dziesiątka Monet

Karta ta, zapowiada piękny czas, w którym z radością będzie można przeżywać związek we wszystkich jego aspektach. Rak doceni w końcu małe gesty, które z przyzwyczajenia lekceważył. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli raki przezwyciężą lęk i niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilny i trwały związek. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca: Król Monet

Raki mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Raki w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych funduszy.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet

To karta, która przypomina, czym jest dobra karma. Oznacza, bowiem, że dobro, jakie bezinteresownie czynimy innym wraca do nas. Jeśli lwy niosły komuś pomoc nie oczekując nic w zamian, to już niebawem doświadczą hojności i wsparcia innych. Lwy czeka nagroda za ich życzliwość, przed nimi nowe, obiecujące projekty.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca

Lwy będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Ósemka Monet

W miłości u lwów zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zawodowo lwy będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Lwy nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów

Zodiakalne panny czeka wiele chwil radości, miłość, sukces i szczęście. Wykonywanie planów i realizacja marzeń da im okazję do świętowania w gronie najbliższych. Zdobycie tego, o co wielu zabiega, spowoduje u panien zasłużone poczucie dumy. Karta ta mówi również o przestrzeganiu tradycji rodzinnych i niechęci do wprowadzania zmian w tej sferze.

Zdrowie: Dwójka Pucharów

Karta ta oznacza dla panien czas spędzony w miłym otoczeniu, które szczególnie będzie sprzyjało ich zdrowiu. Relaks w gronie sympatycznych osób i ogólne poczucie szczęścia wpłyną na panny relaksująco.

Uczucia: Wielki Arkan Świata

Ten tydzień przyniesie pannom wielkie emocjonalne spełnienie. Będą szczęśliwe w swoich związkach, snując wielce prawdopodobne plany na wspólną przyszłość. Osoby samotne mogą za to liczyć na początek dobrze rokującej znajomości.

Praca: Dziewiątka Buław

Pannom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków panny będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, panny rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Czwórka Mieczy

Wagi powinny zaufać swojemu rozumowi, myśleć pozytywnie i nie robić niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Wagi będą potrzebowały czasu dla siebie, nieco odsuną się od swoich bliskich i ich pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów

Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu wagi będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi wagi otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Siódemka Pucharów

Wagi powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych wag. W stałych związkach to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Szóstka Pucharów

W tym tygodniu u wag nastąpi ożywienie zawodowe. Mogą otrzymać ciekawą propozycję, dzięki której poczują wyróżnienie. Warto odkurzyć stare pomysły, gdyż teraz ich realizacja może przynieść pozytywne zmiany w sferze materialnej. Podbuduje to również ambicję zodiakalnych wag.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Dwójka Monet

Skorpiony będą w tym tygodniu miały łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo beztroskie, czy niezdecydowanie. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji skorpiony bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Beztroskie nastawienie skorpionów może być cenione, jako zręczne i spontaniczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Dużym atutem skorpionów będzie dopasowanie do sytuacji i elastyczność.

Zdrowie: Wielki Arkan Diabła

Wiele pokus będzie czyhać na zodiakalne skorpiony. Oddawanie się przyjemnościom życia bez umiaru może doprowadzić je do nadszarpnięcia lub utraty zdrowia. Skorpiony powinny okiełznać swoje namiętności i więcej uwagi poświęcać swojemu zdrowiu oraz konsekwencjom swoich działań.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków

Skorpiony będące w związkach będą cieszyły się namiętną i pełną miłości atmosferą. Osoby poszukujące partnera powinny natomiast zastanowić się, czy pragną jedynie niezobowiązującego flirtu, czy też szukają poważnej relacji. Jedni i drudzy mają wielkie szanse powodzenia w sferze miłości.

Praca: Dwójka Mieczy

Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku skorpiona dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Skorpiony powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Rycerz Monet

Zodiakalne strzelce czeka w tym tygodniu wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siła ich spokoju i opanowania, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi strzelce okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Zdrowie: Siódemka Monet

Jeżeli cokolwiek niepokoi strzelce w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena swojego stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy

Karta ta mówi o trudnościach w życiu uczuciowym strzelców. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Karta ta może nawet zwiastować zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Z reguły jednak mówi, że racjonalizm zabija w strzelcach uczucia, przez co wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca: Trójka Buław

W życiu zawodowym strzelców pojawi się możliwość wyjazdu za granicę. Nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów, które doprowadzą do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Umiaru

Osoby spod znaku koziorożca będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację. Zadbają o równowagę między potrzebami ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że mimo zmian w wielu aspektach życia zodiakalne koziorożce odnajdą szczęście. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata możliwe będzie odzyskanie równowagi i pokonanie apatii.

Uczucia: Król Mieczy

Z sferze emocjonalnej u koziorożców wiele się wyjaśni, atmosfera się oczyści i koziorożce nabiorą nieco dystansu do swoich emocji. W sytuacjach,  w których koziorożce pozują się uzależnione i ubezwłasnowolnione przez partnera rozstanie podyktowane rozsądkiem może być, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne. Koziorożce powinny uważać, by nie traktować partnera obcesowo. Osoby samotne, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek.

Praca: Rycerz Buław

U koziorożców może pojawić się propozycja wyjazdu za granicę w sprawach służbowych. Może to być także poszukiwanie nowej pracy i otwartość na zawodowe zmiany, stąd karta ta może być dla koziorożców zapowiedzią zmiany stanowiska lub pracy. Mimo iż będą to duże zmiany, prowadzą w dobrą stronę i będą niosły ze sobą zapowiedź sukcesu.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy