Horoskop tygodniowy 27.08.-02.09.2018r.


Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna:Dwójka Mieczy
W tym tygodniu osoby spod znaku wodnika mogą poczuć zwątpienie. Rozpaczliwie próbują zachować stanowczą postawę i grać pewnych siebie, jednak będzie to dla nich coraz trudniejsze. Muszą faktycznie znaleźć w sobie siłę, wówczas będzie ją widać również na zewnątrz. Pewien obszar wiedzy pozostanie dla wodników niedostępny, gdyż nie są jeszcze gotowe by poznać wszystkie tajemnice.
Zdrowie:Siódemka Buław
Kondycja wodników może być nadszarpnięta niedawnymi zmaganiami. Może to w efekcie zaowocować problemami z bezsennością i z prawidłowym odżywaniem. Wodniki mogą czuć się nieco osamotnione w walce ze swoimi dolegliwościami. 
Uczucia:Wielki Arkan Śmierci
W życiu emocjonalnym wodników nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.
Praca:Wielki Arkan Cesarzowej
Wodniki będą w nadchodzących dniach współpracowały z kobietą na wysokim stanowisku. Współpraca ta może okazać się dla nich bardzo inspirująca, a sama osoba Cesarzowej może w przyszłości wspierać ich działania. W pracy i wśród zespoły będzie panowała bardzo dobra, rodzinna atmosfera.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna:Rycerz Monet
Zodiakalne ryby czeka w tym tygodniu wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siła ich spokoju i opanowania, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.
Zdrowie:Wielki Arkan Maga
W tym tygodniu zodiakalne ryby postanowią zadbać o siebie. To dobry moment na rozpoczęcie diety, na ułożenie nowego, zdrowego planu żywieniowego i treningowego. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale przy wytrwałości i systematyczności ryby mogą odnieść sukces. 
Uczucia:Wielki Arkan Mocy
Ryby będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Ryby starające się dopiero stworzyć trwały związek, także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.
Praca:Czwórka Mieczy
W karierze ryb szykują się poważne zmiany. Czwórka mieczy może oznaczać zarówno zmianę zawodu, jak i objęcie nowych obowiązków. Karta mówi, ze opuszczamy dobrze znajome terytorium i z pewnymi obawami wkraczamy w nowe otoczenie. Aby móc się rozwijać ryby muszą uwolnić się ze "starego" zanim jeszcze będą obeznane z "nowym". Możliwa trema.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna:Wielki Arkan Cesarza
Cesarz da osobom spod znaku barana poczucie władzy i niezależności. Barany będą śmiało podejmowały decyzje i odważnie sięgały po to, co uznają za interesujące. Jest to szczególnie dobry czas dla mężczyzn spod tego znaku, zaś kobiety spod znaku barana będą w tym czasie nieco bardziej stanowcze. 
Zdrowie:Wielki Arkan Diabła
Wiele pokus będzie czyhać na zodiakalne barany. Oddawanie się przyjemnościom życia bez umiaru może doprowadzić je do nadszarpnięcia lub utraty zdrowia. Barany powinny okiełznać swoje namiętności i więcej uwagi poświęcać swojemu zdrowiu oraz konsekwencjom swoich działań. 
Uczucia:As Mieczy
W życiu uczuciowym baranów nadejdzie czas na rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie im to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Karta ta ma zimny i trzeźwy charakter, dlatego na poziomie związków często oznacza konkretne decyzje i zmiany. Może zwiastować narodziny dziecka.
Praca: Trójka Monet
Zodiakalnym baranom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni baranom powszechne uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna:Rycerz Buław
Rycerz buław ucieleśnia ciepłą, czasem nawet gorącą atmosferę, która w nadchodzącym tygodniu będzie towarzyszyć bykom. Doskonale się w niej odnajdą i odzyskają chęć życia. Karta ta oznacza namiętność i egzaltację, jednak może także zwiastować popędliwość, impulsywność i przesadę. Zapał, który w tym czasie ogarnie zodiakalne byki udzieli się osobom z ich otoczenia.
Zdrowie:Król Pucharów
Byki skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijamy siły podświadomości. Karta pokazuje powstawanie i doskonalenie się medialnych zdolności byków. 
Uczucia:Królowa Mieczy
W związek uczuciowy byków może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Byki będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych osób kartata oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy może także oznaczać, że w pobliżu lub w rodzinie jest samotna i smutna kobieta, która czeka na odrobinę zainteresowania i emocjonalnego ciepła
Praca:Wielki Arkan Eremity
Ten tydzień będzie wymagał od byków skupienia i pełnej koncentracji nad powierzonymi zadaniami. Dzięki temu byki osiągną poziom, do którego dążą, zyskają szacunek i autorytet. Warto by byki pamiętały, że poza dobrami materialnymi ważne są też te niematerialne, dzięki którym czasami można zyskać wiele więcej.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna:Ósemka Monet
Bliźnięta muszą być w tym tygodniu gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu.
Zdrowie:Trójka Mieczy
W nadchodzącym tygodniu głównym czynnikiem wpływającym na kondycję bliźniąt będzie stres. Osoby spod tego znaku będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny bliźniąt. 
Uczucia:Trójka Buław
W nadchodzących dniach bliźnięta stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych osób, to zapowiedź stworzenia sprzyjających warunków, dzięki czemu osoby te mogą oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.
Praca:Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Zawodowo bliźnięta będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Bliźnięta nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna:Dwójka Monet
Raki będą w tym tygodniu miały łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo spontaniczne. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji raki bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Beztroskie nastawienie rakówmoże być cenione, jako zręczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Dużym atutem raków będzie dopasowanie do sytuacji elastyczność.
Zdrowie:Dziewiątka Pucharów
Raki poświęca się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.
Uczucia:Szóstka Pucharów
Dla raków będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.
Praca:Czwórka Monet
W sferze zawodowej raki kurczowo trzymają się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że raki będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić raki muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania. 

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna:Czwórka Pucharów
W tym tygodniu lwy będą miały wszystkiego w nadmiarze, ten przesyt może być aż nieprzyjemny. Karta wskazuje na niestałość uczuć. Zły humor lwów może wyrażać się różnymi formami zachowania: od dokuczliwości i otępienia do uporu, rozgoryczenia. Lwy mogą być apatyczne, ociężałe i odczuwać kryzys z powodu niespełnienia.
Zdrowie: Królowa Monet
W tym tygodniu lwy powinny znaleźć czas na to żeby gruntownie się zregenerować i odzyskać równowagę między ciałem, a duchem. Pragniecie być aktywni, zadbani i wysportowani, jesteście gotowi na wyrzeczenia, ale nie zapominajcie o tym, że po intensywnym wysiłku musicie się zrelaksować. 
Uczucia:Siódemka Mieczy
W życiu osobistym osób spod znaku lwa pojawi się brak otwartości. Może to wskazywać, że lwy unikają rozmowy na ważny temat, stosują uniki i schodzą partnerowi z drogi. Być może lwy chcą się wymigać się od podjęcia ważnych decyzji dotyczących ich związku. Samotne lwy nie podejmą wiążących decyzji w sprawach uczuć. 
Praca:Dwójka Pucharów 
Zodiakalne lwy mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta, to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna:Dziesiątka Monet
Karta ta zapowiada w życiu panien nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to pannom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.
Zdrowie:Piątka Pucharów
Panny mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że panny nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.
Uczucia:Wielki Arkan Słońca
Wielki Arkan Słońca zapewni zodiakalnym pannom ogromne szczęście w miłości. Odniosą sukces w swoich staraniach i zdobędą obiekt swoich westchnień. Osoby będące w związkach będą natomiast cieszyły się atmosferą pełną ciepła, miłości i spełnienia. Pary starające się o dziecko będą miały wielkie szanse powodzenia.
Praca:Dziesiątka Pucharów
Karta ta wskazuje na zgrany zespół. Panny mogą liczyć w tym tygodniu na przyjazne stosunki z przełożonymi oraz swoimi współpracownikami. Karta ta zapowiada też nowe, interesujące relacje handlowe oraz pomyślne kontakty, które będą bardzo ważne w dalszym życiu zawodowym.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna:Wielki Arkan Wieży
Wagi czekają w nadchodzących dniach duże zmiany. Coś, co budowały od dłuższego czasu, ważny projekt, relacja, legnie w gruzach. Stanie się tak, ponieważ fundamenty, na których wagi wzniosły swoją Wieżę były od początku złe. Trzeba będzie wyciągnąć naukę z tej trudnej lekcji i wówczas będzie można wszystko zacząć od nowa, na zdrowych, silnych podstawach. 
Zdrowie:Rycerz Mieczy
Zdrowiem zodiakalnych wag może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu wagi będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także lekka depresja, dlatego wagi powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.
Uczucia:Szóstka Monet
Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie partnera. Karta ta mówi jak ważne jest by zostawić drugiej osobie przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Wagi, także te nie będące w związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.
Praca:Wielki Arkan Sprawiedliwości
W życiu zawodowym wagi będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie będą jednoznacznie opowiadać się po jednej ze stron, będą starały się obiektywnie ocenić sytuację. W przypadku oceny ich osoby,wagi zostaną potraktowane uczciwie, zaś, gdy same będą oceniały innych postąpią sprawiedliwie.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna:Wielki Arkan Świata
Skorpiony będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla skorpionów na wyciągnięcie ręki.
Zdrowie:Król Buław
Karta ta oznacza witalność i długowieczność. Skorpiony będą w tym tygodniu cieszyły się dobrym zdrowiem, ich firmie nic nie zagraża. Będą miały w sobie duży zasóbenergii, także tej seksualnej, prokreacyjnej. Dla osób chorych będzie szansa na powrót do zdrowia, przy chorobach przewlekłych, znaczna poprawa zdrowia. 
Uczucia: As Monet
W nadchodzących dniach osoby spod znaku skorpiona mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Rozpoczną nowy rozdział w życiu uczuciowym. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.
Praca:Walet Mieczy
Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych skorpiony powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna:Dziesiątka Mieczy
W tym tygodniu w życiu strzelców nie będzie niestety lekko. Może je spotkać jakieś nieprzyjemne, gorzkie doświadczenie. Prawdopodobnie zdecydują się zakończyć coś ważnego. Strzelce pozbędą się złudzeń i zderzą z rzeczywistością. Cała ich nadzieja w rozumie, logice, racjonalnym myśleniu. Smutek nie będzie trwał jednak długo, a same strzelce dobrze zapamiętają tą życiową lekcję. 
Zdrowie:Król Mieczy
Strzelce czekają zmagania z własnymi słabościami. Zdiagnozowanie ewentualnych dolegliwości pozwoli na szybkie ich zwalczenie W tym tygodniu strzelce powinny większą uwagę poświęcić swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.
Uczucia:Piątka Mieczy
Dla strzelców nastąpi trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, może uratować sytuację. Dla samotnych osób karta ta, nie zapowiada nowych znajomości ani zmian.
Praca:Wielki Arkan Księżyca
W pracy zodiakalne strzelce czeka okres niewiadomej. Nie do końca jasna sytuacja, w jakiej się znajdą będzie wybitnie dokuczała racjonalistom. Osoby umiejące zawierzyć swojej intuicji mogą jednak dowiedzieć się czegoś, co pozwoli im wybrnąć z czasu zamętu obroną ręką, a nawet ugrać coś dla siebie.

Horoskop tygodniowydla Koziorożca

Sytuacja ogólna:Szóstka Mieczy
Koziorożce czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.
Zdrowie:Wielki Arkan Rydwanu
W nadchodzącym czasie koziorożce będą bardzo zabiegane, będą miały masę spraw do załatwienia w różnych miejscach. Podróże, szalone tempo i ilość nowości wokół odbiją się nieco na ich formie fizycznej. Warto w tym całym radosnym szaleństwie znaleźć chwilę dla siebie i złapać oddech.
Uczucia:Piątka Monet
Koziorożce skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko uda się zmienić własne nastawienie. Dużą pomocą okaże się dla koziorożców ich partner. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.
Praca:Walet Monet
W tym tygodniu koziorożcom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla koziorożców możliwą propozycję objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

Wszystkiego dobrego w nadchodzących dniach życzy Wasza Dobra Wróżka Sorsha!

 

Komentarze

Brak komentarzy