Horoskop 28 listopada – 4 grudnia 2016 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław

W życiu wodników będzie się w tym tygodniu działo dużo dobrego. Czują już, ze coś wisi w powietrzu. Coś, na co czekają nastąpi o wiele szybciej, niż oczekiwały, w zasadzie to już się zaczęło, tylko jeszcze nie zostało zauważone. Ta karta, to zapowiedź radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Królowa Mieczy

U osób spod znaku wodnika może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Wodniki mogą odczuwać spadek sił witalnych i jesienne przesilenie. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Wodniki powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Siódemka Pucharów

Wodniki powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych wodników. W stałych związkach to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Piątka Buław

W życiu zawodowym wodników nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da wodnikom przełożony.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów

Ryby w tym tygodniu poczują wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To dobry czas, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Zdrowie: Siódemka Monet

Kondycja ryb może być nadszarpnięta ich niedawnymi zmaganiami. Może to w efekcie zaowocować problemami z bezsennością i z prawidłowym odżywaniem. Ryby mogą czuć się nieco osamotnione w walce ze swoimi dolegliwościami.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków

Ryby będące w związkach będą cieszyły się namiętną i pełną miłości atmosferą. Osoby poszukujące partnera powinny natomiast zastanowić się, czy pragną jedynie niezobowiązującego flirtu, czy też szukają poważnej relacji. Jedni i drudzy mają wielkie szanse powodzenia w sferze miłości.

Praca: Czwórka Mieczy

W karierze ryb szykują się poważne zmiany. Czwórka mieczy może oznaczać zarówno zmianę zawodu, jak i objęcie nowych obowiązków. Karta ta mówi, że opuszczamy dobrze znane terytorium i z pewnymi obawami wkraczamy w nowe otoczenie. Aby móc się rozwijać ryby muszą uwolnić się ze "starego" zanim jeszcze będą obeznane z "nowym".

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów

Barany otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom baranów i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może barany pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Ósemka Mieczy

Barany nie będą się mogły pozbyć ograniczających je zahamowań. Ograniczenia, które stanowią źródło ich zmartwień są jednak tak naprawdę nakładane przez nich samych. Przełamywanie psychicznych barier będzie w tym tygodniu głównym zdrowotnym problemem baranów.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Być może barany poznają jakieś tajemnice lub zdobędą ciekawe informacje o obiekcie swoich westchnień. Czekają na właściwy moment i przyniesie im to dobre rezultaty. Dla osób w związku nastąpi czas głębokiego zrozumienia i pogłębienie obecnej relacji.

Praca: Piątka Mieczy

Karta ta pokazuje, że barany znajdą się w trudnym okresie. Ich pozycji zawodowej zagrażać będą oszczerstwa, złośliwości i upokorzenia. W najgorszym wypadku barany otrzymają wypowiedzenie i będą szukały sprawiedliwości w sądzie pracy. Karta ta może też wróżyć niepowodzenie konkretnych projektów. Problemem może być dla baranów bezwzględny sposób robienia interesów przez konkurencję.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze byków zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi im pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Król Monet

Karta ta wskazuje przede wszystkim na poczucie bezpieczeństwa, które dobrze wpłynie na samopoczucie byków. Stabilna sytuacja materialna przyniesie za sobą spokój ducha i da bykom możliwość kompleksowego zadbania także o ciało.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów

Karta ta przyniesie zodiakalnym bykom wiele przyjemności. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na to, by pożyć jakiś czas w atmosferze luzu. Karta ta jednak przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Byki muszą uważać, aby w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: Ósemka Pucharów

Na byki czekają zawodowe zmiany, które w diametralny sposób poprawią ich sytuację. Rozpocznie się dla nich dobra passa, która stworzy im możliwości nowych inwestycji. To zapowiedź sukcesu twórczego, który zaowocuje nowymi pomysłami. Możliwa będzie zmiana pracy lub stanowiska, co poprawi warunki życia byków i pomoże w znacznym stopniu rozwinąć działalność i zapewni stabilność majątkową.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla bliźniąt pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że bliźnięta nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót, to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

W sferze zdrowia bliźnięta osiągną szczytową formę, zarówno fizyczną jak i emocjonalną. Dbanie o zdrowie na bieżąco da pozytywne efekty i pozwali cieszyć się urokami życia, świetną kondycją, równowagą wewnętrzną i energią. Warto zadbać o to, by utrzymać tą świetną postawę na dłużej.

Uczucia: Dziewiąta Buław

Emocjonalnie bliźnięta nie będą gotowe na nowe związki. Przeżyte porażki zniechęcają je do zacieśniania więzi z drugim człowiekiem, gdyż boją się ponownego zranienia. Budują wokół siebie mór i przez to mogą stracić możliwość nawiązania z kimś bliższej relacji. Obawy te są jednak niesłuszne i bliźnięta powinny otworzyć się na innych. W związkach należy popracować nad okazywaniem sobie uczuć.

Praca: Czwórka Monet

W sferze zawodowej bliźnięta kurczowo trzymają się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że bliźnięta będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić bliźnięta muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Śmierci

Ten tydzień przyniesie rakom poważne życiowe zmiany, co wynika nie tylko z karty Śmieci, ale i kolejnych, odnoszących się do różnych stref życia. Przed Wami duże zmiany. Raki zdecydują się na radykalne posunięcia, które diametralnie zmienią ich sytuację. Mają szansę poukładać sobie życie na nowo, według swoich własnych zasad.

Zdrowie: Królowa Buław

W strefie zdrowotnej u raków wszystko będzie się układało. Witalność i energia pojawią się za sprawą żywiołu ognia. Raki otworzą się na siłę życiową, która obudzi w nich pogodę ducha, odwagę i przedsiębiorczość. Osoby spod tego znaku powinny jednak uważać, by podczas ulegania uciechom  i niepohamowanej rozrzutności nie nadszarpnąć swojego zdrowia.

Uczucia: Walet Mieczy

Drobne nieporozumienia w relacjach osobistych raków mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać, należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi nawet sprawa rozwodowa.

Praca: Dziesiątka Mieczy

Karta ta zapowiada dużą zmianę w życiu zawodowym raków. Nie jest to jednak niespodzianka, a efekt ich świadomego działania. Karta ta może oznaczać zmianę pracy lub całkowitą zmianę orientacji zawodowych. Bywa, że zwiastuje małe zmiany, np. przejście do innego działu lub niespodziewane zakończenie wykonywanych czynności.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu

Ten tydzień będzie dla lwów szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Lwy mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Zdrowie: Król Mieczy

Lwy będą walczyły z własnymi słabościami. Zdiagnozowanie ewentualnych dolegliwości pozwoli na szybkie ich zwalczenie W tym tygodniu lwy powinny większą uwagę poświęcić swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.

Uczucia: Szóstka Mieczy

W życiu uczuciowym osób spod znaku lwa zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre lwy mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych złych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku lwy czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: Czwórka Buław

Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie lwom wielką satysfakcję. Może pojawić się u nich możliwość otrzymania cennego prezentu lub spadku. W życiu zawodowym natomiast zapanuje u lwów spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta może oznaczać również korzystny wyrok sądowy.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dwójka Monet

Panny będą w tym tygodniu miały łatwość podejmowania decyzji. Będą otwarte i beztroskie. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji panny bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Niefrasobliwe nastawienie panien może być cenione, jako zręczne i spontaniczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Dużym atutem panien będzie szybkie reagowanie na nowe sytuacje i elastyczność.

Zdrowie: Piątka Monet

Życie zawodowe panie może być źródłem ich frustracji. Praca kosztuje je wiele emocji, a to sprawia, że panny stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż panny pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na ich stan zdrowia.

Uczucia: Ósemka Monet

W miłości u zodiakalnych panien zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Dwójka Mieczy

Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku panny dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Panny powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wieży

Zodiakalne wagi czekają w nadchodzących dniach duże zmiany. Coś, co budowały od dłuższego czasu, ważny projekt, relacja, legnie w gruzach. Stanie się tak, ponieważ fundamenty, na których wagi wzniosły swoją Wieżę były od początku złe. Trzeba będzie wyciągnąć naukę z tej trudnej lekcji i wówczas będzie można wszystko zacząć od nowa, na zdrowych, silnych podstawach.

Zdrowie: Szóstka Pucharów

Wagi powinny z rezerwą podejść do ewentualnych wyników nadań i zanim podejmą jakiekolwiek kroki lepiej byłoby skonsultować się z lekarzem i powtórzyć badania. Mogą potrzebować rady i wsparcia w sferze duchowej. Coś, co siedzi w głowie i wspomnieniach nie daje wagom spokoju i osoba postronna pomoże im dość do źródła problemu.

Uczucia: As Mieczy

W życiu uczuciowym wag nadejdzie czas na rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie im to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Karta ta ma zimny i trzeźwy charakter, dlatego na poziomie związków często oznacza ostateczne decyzje, albo przejście do konkretów i deklaracji, albo rozstanie.

Praca: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że w życiu zawodowym wagi osiągną coś ważnego i będą miały okazję cieszyć się z rezultatów swojej pracy. Może tu chodzić o zdane egzaminy, objęcie interesującego stanowiska, awans, podwyżkę lub sfinalizowanie ważnego interesu. Karta ta mówi też o przyjemnej atmosferze w pracy.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Ten As przyniesie skorpionom dar od losu i da przyzwolenie na realizację marzeń. Zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której coś zaiskrzy i zainicjuje tym samym nowy początek. Skorpiony poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Szóstka Buław

Skorpiony, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które są w dobrej formie nadal będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Walet Buław

W życiu osobistym osób spod znaku skorpiona szykuje się czas pełen gorących emocji. Karta ta może jednak zapowiadać zarówno ogień wielkiej namiętności jak i pełne temperamentu kłótnie. Nuda Wam nie grozi.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta zwiastuje w tym tygodniu skorpionom zawodowy i finansowy sukces. Może nawet spektakularny zysk. Skorpiony mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą dobre efekty. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Trójka Monet

Nadchodzący tydzień przyniesie strzelcom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z  sumy przeżytych doświadczeń strzelce stworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity

Mimo całej energii i niecierpliwości, jaka w tych dniach będzie buzowała w strzelcach, nie zapomną one o chwili relaksu. Ważne będzie by strzelce odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Wielki Arkan Umiaru

W najbliższej przyszłości strzelce będące w związkach będą potrzebowały więcej spokoju. Choć będą nieco wycofane, to umiar, jakim się wykażą przyniesie im dobre rezultaty. Zachowanie dystansu pozwali im spojrzeć na uczucia z dalszej perspektywy i przekonać się o ich wartości. Strzelce ugruntują się w swoich przekonaniach. Osoby samotne z dystansem będą podchodziły do spraw emocjonalnych.

Praca: Wielki Arkan Koła Fortuny

Zodiakalne strzelce staną w tym tygodniu przed zawodowym dylematem. W ich pracy szykują się zmiany, która niosą ze sobą wielkie możliwości. By na tym skorzystać strzelce muszą podjąć ryzyko, mimo, iż ryzykują porażkę. Nie powinny jednak biernie czekać na efekty, warto wziąć sprawy we własne ręce i czerpać od losu to, co najlepsze.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Rycerz Monet

Koziorożce czeka w tym tygodniu wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siła ich spokoju i opanowania, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów

Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu koziorożce będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi koziorożce otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Siódemka Mieczy

W życiu osobistym osób spod znaku koziorożca pojawi się brak otwartości. Może to wskazywać, że koziorożce unikają rozmowy na ważny temat, stosują uniki i schodzą partnerowi z drogi. Być może koziorożce chcą się wymigać się od podjęcia ważnych decyzji dotyczących ich związku. Samotne osoby nie podejmą wiążących decyzji w sprawach uczuć.

Praca: Walet Monet

W tym tygodniu koziorożcom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla koziorożców propozycję objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha! 

 

Komentarze

Brak komentarzy