Horoskop 29 maja – 4 czerwca 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Król Monet

Karta ta mówi, że w najbliższym czasie zodiakalne wodniki wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli wodniki planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy

U wodników w nadchodzących dniach mogą pojawić się skłonności do chorób związanych z głową, oczami, uszami i zatokami. W ich następstwie mogą wystąpić schorzenia neurologiczne, należy, zatem unikać potencjalnych zagrożeń i urazów.

Uczucia: Król Pucharów

Karta ta zwiastuje w uczuciach wodników czas delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. Wodniki będą gotowe do ustępstw i poświęceń. Mogą również odczuwać głęboką tęsknotę i potrzebę oparcia w drugim człowieku.

Praca: Piątka Pucharów

U wodników kłopoty w pracy wiążą się z zaniedbywaniem obowiązków, oraz z tym, że nie mogą liczyć na pomoc współpracowników. Dobrym dniem dla wodników będzie piątek, wówczas wszystko się ożywi, a wszelkie trudności skończą się pozytywnie. Dla artystów to zapowiedź rozpoczęcia pracy nad nowym dziełem.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów

Przed rybami udany tydzień, w którym nie zabraknie chwil radości. W ich sercach zagości miłość i poczują się szczęście. Rybom uda się zrealizować wcześniejsze plany, zdobywając coś, o czym od dawna marzą. Da im to dużą satysfakcję i zasłużone poczucie dumy. Chętnie będą świętowały sukces w gronie najbliższych przyjaciół. Wsparcie rodziny jest dla ryb bardzo ważne i dzięki niemu zacieśnią więzi z krewnymi.

Zdrowie: Trójka Mieczy

Głównym czynnikiem wpływającym na kondycję i samopoczucie zodiakalnych ryb będzie w tym tygodniu będzie stres. Ryby będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny osób spod tego znaku.

Uczucia: Dwójka Pucharów

W sferze uczuć u ryb zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Praca: Czwórka Buław

Ryby będą zawodowo bardzo aktywne i zapracują na swój sukces. Bardzo możliwe, że ich sytuacja finansowa bardzo poprawi się przez zastrzyk gotówki, spadek albo darowiznę. W życiu zawodowym wszytko się ułoży, zatem również prywatnie ryby osiągnął spokój i finansową stabilizacja. Do dobry moment za załatwianie spraw formalnych i urzędowych.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Buław

Wżyciu baranów może pojawić się przygnębienie. Być może za dużo wymagają od siebie i przez to za bardzo angażują się w bieżące sprawy. Może się im przytrafić niezręczna sytuacja. Barany pragną szybkiego sukcesu, jednak przez drogę na skróty omija się pewne istotne elementy. Te braki mogą sprawić, że nowe zadania będą dla baranów przytłaczające a w skrajnym wypadku mogą odnieść porażkę. Brany będą potrzebowały czasu, by odnaleźć się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Nad zdrowiem osób spod znaku barana będzie w tym tygodniu czuwał ktoś zaufany. Być może lekarz, którego darzą szacunkiem. Karta ta oznacza opiekę, bezpieczeństwo i zaufanie. Ktoś życzliwy roztoczy opiekę nad baranami i jeśli tylko zechcą pomoże im wrócić do dobrej formy.

Uczucia: Walet Mieczy

Drobne nieporozumienia w związkach baranów mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi poważny kryzys. Kłótnia niczego nie rozwiąże, więc warto, by barany ważyły swoje słowa.

Praca: Siódemka Monet

Barany mogą osiągnąć zawodowy sukces, o ile uzbroją się w cierpliwość i będą konsekwentne w działaniu. Pragną szybkich rezultatów, jednak na tym polu spotyka je rozczarowanie. Jeśli jednak barany będą pracowały sumiennie i skupią na swojej pracy, mogą być pewne dobrej przyszłości.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Walet Buław

Przed bykami pojawią się nowe szanse i ciekawe okazje. Żywioł ognia oznacza silny impuls lub propozycję, którą byki przyjmą z radością. Wpłynie to na rozszerzenie ich dotychczasowym horyzontów. Dzięki tym sygnałom byki zwrócą uwagę na dawno zaniedbywane sprawy. Wyjaśnienie tych zaległości wyzwoli nową energię i pchnie je do działania.

Zdrowie: Rycerz Pucharów

W tym tygodniu byki powinny zwrócić szczególną uwagę na układ nerwowy. Nadmiar stresu może powodować napięcie, zatem warto zadbać o odpowiedni wypoczynek.

Uczucia: Czwórka Mieczy

Życie uczuciowe byków będzie w tym tygodniu nieco przygaszone. Karta ta pokazuje, że byki, nawet te będące w związkach, będą się czuły osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu mamy na prowadzenie gry miłosnej. Osoby nie będące w związkach mogą silniej odczuwać samotność, jednak tu także znaczenie ma stres i zmęczenie.

Praca: Piątka Buław

W życiu zawodowym byków nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da bykom przełożony.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Król Buław

W nadchodzącym tygodniu bliźnięta będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności bliźnięta mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Walet Monet

Bliźnięta będą w tym tygodniu w dobrej kondycji i chętnie zainwestują w swoje zdrowe i urodę. Zabieg kosmetyczny lub pielęgnacyjny to dobry pomysł.

Uczucia: Siódemka Pucharów

Bliźnięta powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych bliźniąt. W stałych związkach to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych bliźnięta powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny

W życiu raków w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się rakom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: Wielki Arkan Głupca

Raki odpuszczą sobie nieco kwestię zamartwiania się o swoje zdrowie. Czeka je okres beztroski i radości. Są w niezłej formie i będą z tego korzystać. Mają zapewnioną ochronę siły wyższej, zatem nic złego nie powinno się w tym tygodniu rakom przytrafić

Uczucia: Ósemka Buław

W uczuciach raków pojawi się niespodzianka. Nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok osoby spod znaku raka pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny. Bardzo dobrze będzie układało się życie w stałych związkach, zaś single mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek.

Praca: Król Buław

U raków dobre kontakty z przełożonym przyniosą wymierne korzyści. Pracowitość i praktyczne podejście do życia staną się podstawą sukcesów prowadzących do awansu. Nowa propozycja zainicjuje pomysły, które doprowadzą do poprawy sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Dwójka Monet

Lwy będą w tym tygodniu miały łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo beztroskie, czy spontaniczne. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji lwy bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Ich beztroskie nastawienie może być cenione, jako zręczne i spontaniczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Dużym atutem lwów będzie dopasowanie do sytuacji elastyczność.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W tym tygodniu zodiakalne lwy postanowią zadbać o siebie. To dobry moment na rozpoczęcie diety, na ułożenie nowego, zdrowego planu żywieniowego i treningowego. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale przy wytrwałości i systematyczności lwy mogą odnieść sukces.

Uczucia: Wielki Arkan Słońca

Wielki Arkan Słońca zapewni lwom szczęście w miłości. Odniosą sukces w swoich staraniach i zdobędą obiekt swoich westchnień. Osoby będące w związkach będą natomiast cieszyły się atmosferą pełną ciepła, miłości i spełnienia. Pary starające się o dziecko będą miały wielkie szanse powodzenia.

Praca: Czwórka Buław

Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie lwom wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

Zodiakalne panny będą w tym tygodniu kuszone przez różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wile zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków

Karta ta da pannom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi je także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych panien zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Królowa Mieczy

W związek uczuciowy panien może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Panny będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych osób karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy może także oznaczać, że w pobliżu lub w rodzinie jest samotna i smutna kobieta, która czeka na odrobinę zainteresowania i emocjonalnego ciepła

Praca: As Buław

Karta mówi, że w tym tygodniu u panien istnieje możliwość rozwinięcia zawodowych zainteresowań, odkrycia nowych umiejętności i rozwinięcia talentów. Zaangażowanie się w nowe zadanie da pannom szansę na prawdziwy sukces. Dzięki temu w pannach obudzą się nowe ambicje i poświęci się realizacji wytyczonych zadań.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Szóstka Pucharów

Ta karta prowadzi w przeszłość. Pokazuje, że w wagach obudzą się romantyczne wspomnienia. Sentymentalne traktowanie spraw może zniekształcić postrzeganie teraźniejszości przez wagi. Ponieważ karta ta pokazuje często obrazy z przeszłości, może inspirować do wyrażania uczuć w malarstwie, poezji lub innych sztukach. Należy jednak uważać, by nie zatracić się w nierealnym świecie.

Zdrowie: Dziesiątka Buław

Wagi dopadnie w tym tygodniu zmęczenie. Bardzo dużo wymagają od siebie, przez co często tracą szerszą perspektywę. To także karta przygnębienia, rozdrażnienia, wycofania. Jeśli jednak wagi przystosują się do funkcjonowania w nowej sytuacji ich problemy znikną. Zdecydowanie potrzebują dystansu  i przerwy.

Uczucia: Dziesiątka Pucharów

Karta ta symbolizuje poczucie bezpieczeństwa. Zapowiada czas, w którym znikną miłosne dylematy, kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Jest to również karta trwałej przyjaźni, nierzadko wróży rychły ślub.

Praca: Król Pucharów

Kariera zodiakalnych wag znajdzie się w fazie, w której będą mogły wyrazić swoje myśli, przekonania i wykazać się wielkimi zdolnościami mediacyjnymi. Wagi będą się starały urzeczywistnić uczucia w zawodowej codzienności. Będą ignorowały bariery i wprowadzały czyn swoje spontaniczne pomysły.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Skorpiony w tym tygodniu otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u skorpionów zaiskrzy. As oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału. Skorpiony poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Trójka Buław

Zodiakalne skorpiony w tym tygodniu będą się cieszyły dobrą kondycją i świetnym zdrowiem. Dzięki swoim dotychczasowym staraniom doszły do dobrej formy i zamierzają ten stan utrzymać. Doda im to energii i zmobilizuje do dalszego samodoskonalenia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Skorpiony nie zapomną też o potrzebach swojego ducha.

Uczucia: Wielki Arkan Umiaru

W najbliższej przyszłości skorpiony powinny wystrzegać się porywów namiętności. Nie jest to właściwy czas albo właściwa osoba. Umiar wskazany jest nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale też w korzystaniu z używek i przyjemności. Czasami zachowanie dystansu pozwala spojrzeć na uczucia z dalszej perspektywy i wówczas można przekonać się o ich wartości.

Praca: Wielki Arkan Kochanków

Ta karta, choć kojarzona głównie z miłością i różnymi jej aspektami może oznaczać, że skorpiony czeka poważny wybór w życiu zawodowym. Skorpiony angażują się w swoją pracę, żyją nią, a wszystkie zmiany bardzo przeżywają. Muszą być pewne, że decyzja przez nie podjęta będzie najlepsza z możliwych. Karta ta zapowiada jednak ciepłą i sprzyjającą atmosferę, co zrównoważy stres związany z decyzją.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Te z osób spod znaku strzelce, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się, bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te spośród strzelców, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: Szóstka Buław

Strzelce, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które są w formie będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Ósemka Monet

W miłości u strzelców zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Trójka Mieczy

W tym tygodniu strzelce będą robiły zawodowe porządki. Pragną się rozwijać, wyczekują zmiany, która im to umożliwi. Dzięki swojej pomysłowości mogą zyskać w oczach przełożonych. Być może strzelce zdecydują się na kurs, szkolenie lub studia w celu podniesienia kwalifikacji.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów

Koziorożce czeka wiele chwil radości, miłość, sukces i szczęście. Wykonywanie wcześniejszych planów i realizacja marzeń da im okazję do świętowania w gronie najbliższych. Zdobycie tego, o co wielu zabiega, spowoduje u koziorożców zasłużone poczucie dumy. Karta ta mówi również o przestrzeganiu tradycji rodzinnych i niechęci do wprowadzania zmian w tej sferze.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy

Koziorożce powinny w tym tygodniu szczególnie dbać o sobie, gdyż ich stan zdrowia może się pogorszyć. Wszystko to z przepracowania i zbyt intensywnego tempa życia. Koziorożce mogą męczyć migreny, mogą mieć też kłopot z oczami, uszami i zatokami. Nie lekceważcie symptomów chorobowych i zadbajcie o siebie jak najlepiej.

Uczucia: Dziesiątka Monet

Emocjonalnie przed koziorożcami piękny czas, w którym z radością będą mogły przeżywać związek we wszystkich jego aspektach. Koziorożec doceni w końcu małe gesty, które z przyzwyczajenia lekceważył. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli koziorożce przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilny i trwały związek. Karta ta, to zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

 

Praca: Król Monet

 

W życiu zawodowym koziorożce mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Koziorożce w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych funduszy.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy