Horoskop 30 lipca – 5 sierpnia 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata

Wodniki będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie, by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla wodników na wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia wodniki nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Rycerz Pucharów

Wodniki będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Karta ta może zapowiadać oświadczyny lub zaręczyny, piękną prawdziwą miłość, a dla osób wolnych ciekawy romans i wielkie zauroczenie.

Praca: Dwójka Pucharów

Wodniki mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Czwórka Buław

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku ryb niezwykle udany. Czego się nie dotkną, odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Dziesiątka Monet

Dla ryb forma fizyczna nie będzie miała w tym tygodniu większego znaczenia, zdecydowanie skupią się na swoich emocjach

Uczucia: Wielki Arkan Eremity

W tym tygodniu ryby będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będą chciały wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące ich relacji bliską osobą. Mogą się przez to wydawać oschłe i chłodne, jednak, gdy już wszystko sobie poukładają, to ich uczucie będzie szczere i trwałe. Ryby szukające partnera powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku i zwrócić większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner.

Praca: Siódemka Buław

Ryby mogą osiągnąć zawodowy sukces, o ile uzbroją się w cierpliwość i będą konsekwentne w działaniu. Pragną szybkich rezultatów, jednak na tym polu spotyka je rozczarowanie. Jeśli jednak ryby będą pracowały sumiennie i skupią na swojej pracy, mogą być pewne dobrej przyszłości.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dwójka Mieczy

W tym tygodniu osoby spod znaku barana mogą poczuć zwątpienie. Rozpaczliwie próbują zachować stanowczą postawę i grać pewnych siebie, jednak będzie to dla nich coraz trudniejsze. Muszą faktycznie znaleźć w sobie siłę, wówczas będzie ją widać również na zewnątrz. Pewien obszar wiedzy pozostanie dla baranów niedostępny, gdyż nie są jeszcze gotowe by poznać wszystkie tajemnice.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca

Barany w nadchodzących dniach odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: Walet Buław

Zodiakalne barany będą miały okazję do zebrania wartościowych i trwałych doświadczeń. Mogą być to zarówno miłosne przygody, które wiele wniosą do ich życia osobistego, jak i szansa nawiązania trwałego związku. Karta ta oznacza, że barany przejmą inicjatywę w kontaktach z płcią przeciwną. Być może uda im się przekształcić przelotny romans w trwały związek. W stałych związkach uda się baranom wyjaśnić wszelkie niejasności i dzięki temu umocnić oraz rozwinąć relację z partnerem.

Praca: Ósemka Mieczy

Barany będą miały na swojej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta mówi, ż trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Ósemka Monet

Byki muszą być w tym tygodniu gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zdrowie byków może wymagać przeanalizowania. Badania okresowe z pewnością nie zaszkodzą, a dadzą jasny obraz sytuacji. Byki będą chciały dowiedzieć się czegoś o swojej kondycji od specjalisty, czy to lekarza, czy dietetyka, czy też trenera i po zaczerpnięciu informacji ustalą dla siebie nowy plan działania. Mogą dowiedzieć się czegoś ważnego na temat swojego ogólnego stanu zdrowia.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy

Karta ta mówi o trudnościach w życiu uczuciowym byków. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Karta ta może nawet zwiastować zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Z reguły jednak mówi, że racjonalizm zabija w bykach uczucia, przez co wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca: Wielki Arkan Głupca

Byki zaangażują się w zupełnie nowy, szalony projekt, który zupełnie je pochłonie. Co prawda będą musiały zacząć wszystko od zera, jednak sprzyja im opatrzność i są pod szczególną ochroną. Mają, więc szansę rozpocząć coś, co w przyszłości będzie obiecującym i rozwojowym przedsięwzięciem.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów

Bliźnięta otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom bliźniąt i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może bliźnięta pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Szóstka Mieczy

Generalnie jest to karta odnowy, choć może oznaczać, że ostatnimi czasy zdrowie bliźniąt obfitowało w troski. Kondycję może im poprawić rezygnacja ze starych, niezdrowych przyzwyczajeń. Choć nie będzie to łatwe zmiana nawyków na zdrowsze przyniesie dobre rezultaty.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla bliźniąt będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Dwójka Mieczy

Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku bliźnięta dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Bliźnięta powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Ósemka Pucharów

W tym tygodniu procesy poznawcze osób spod znaku raka będą przebiegać znacznie szybciej. Raki czują, że coś wisi w powietrzu i z nieoczekiwanej strony otrzymają impuls do działania. Wydarzenie, na które czekają nastąpi szybciej, niż się spodziewały, praktycznie się rozpoczyna. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu raki mogą pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie raki również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Czwórka Mieczy

Życie uczuciowe raków będzie w tym tygodniu nieco przygaszone. Karta ta pokazuje, że raki, nawet te będące w związkach, będą się czuły osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu mamy na prowadzenie gry miłosnej. Osoby nie będące w związkach mogą silniej odczuwać samotność, jednak tu także znaczenie ma stres i zmęczenie.

Praca: Trójka Buław

Zodiakalnym rakom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni rakom uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: As Monet

Lwom w tym tygodniu będzie sprzyjała fortuna i będą się one cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków

Karta ta da lwom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi je także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych lwów zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci

W życiu emocjonalnym lwów nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Walet Monet

Na zodiakalne lwy czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez nie postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi. Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu

Ten tydzień będzie dla panien szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Panny mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Zdrowie: As Buław

W najbliższych dniach panny będą mogły cieszyć się wspaniałą witalnością. Ich zdrowie będzie w najlepszym porządku, nic nie będzie mu zagrażało.

Uczucia: Wielki Arkan Umiaru

W najbliższej przyszłości panny będące w związkach będą potrzebowały więcej spokoju. Choć będą nieco wycofane, to umiar, jakim się wykażą przyniesie im dobre rezultaty. Zachowanie dystansu pozwali im spojrzeć na uczucia z dalszej perspektywy i przekonać się o ich wartości. Panny ugruntują się w swoich przekonaniach. Osoby samotne z dystansem będą podchodziły do spraw emocjonalnych.

Praca: Dziesiątka Buław

W życiu zawodowym osób spod znaku panien szykuje się zmiana na lesze, awans lub podwyżka. Wszystko to mogą osiągnąć realizując dobry plan działania. Jeśli panny będą planowały zmianę pracy, to uda im się znaleźć miejsce, w którym będą osiągały lepsze efekty swoich starań. Karta ta zapowiada poprawę warunków finansowych, ale też ostrzega by „liczyć siły na zamiary”.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy

Wagi powinny w tym tygodniu szczególnie uważać by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Wagi mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca

Wagi będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów

Karta ta przyniesie zodiakalnym wagom wiele radości. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na to, by pożyć jakiś czas w atmosferze wakacyjnego luzu. Karta ta jest także przestrzegą przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Wagi muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W życiu zawodowym wag zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują wagi może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów

Skorpiony w tym tygodniu poczują wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To dobry czas, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Zdrowie: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Skorpiony odzyskają poczucie równowagi wewnętrznej i zadbają także o kondycję fizyczną. Będą się starały w najbliższym czasie odbudować równowagę między ciałem a umysłem i mają wielkie szanse powadzenia.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że skorpiony będące w związkach są w nie bardzo szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje skorpiony w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: As Pucharów

Karta ta oznacza, że skorpiony są na właściwej drodze, drodze, która może poprowadzić je do odkrycia swojego powołania. Być może odkryją w sobie talent wykraczających ponad powszechne wyobrażenie. Karta ta zapowiada ziszczenie się życzeń dotyczących kariery zawodowej. Mówi o pomyślnie zdanych egzaminach oraz realizacji planów i projektów. Karta ta sprzyja artystom i rzemieślnikom.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Rycerz Buław

Rycerz buław ucieleśnia ciepłą, czasem nawet gorącą atmosferę, która w nadchodzącym tygodniu będzie towarzyszyć strzelcom. Doskonale się w niej odnajdą i odzyskają chęć życia. Karta ta oznacza namiętność i egzaltację, jednak może także zwiastować popędliwość, impulsywność i przesadę. Zapał, który w tym czasie ogarnie strzelce udzieli się osobom z ich otoczenia.

Zdrowie: Królowa Mieczy

U osób spod znaku strzelca może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Strzelce mogą odczuwać spadek sił witalnych i jesienne przesilenie. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Strzelce powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Dziewiątka Buław

Emocjonalnie strzelce nie są gotowe na nowe związki. Przeżyte porażki zniechęcają je do zacieśniania więzi z drugim człowiekiem, gdyż boją się ponownego zranienia. Budują wokół siebie mór i przez to mogą stracić możliwość nawiązania z kimś bliższej relacji. Obawy te są jednak niesłuszne i strzelce powinny otworzyć się na innych. W związkach należy popracować nad okazywaniem sobie uczuć.

Praca: Wielki Arkan Mocy

W tym tygodniu w sferze zawodowej strzelców mogą pojawić się pewne trudności i wyzwania, jednak są to przeszkody, które przy odpowiedniej mobilizacji uda się nie tylko przezwyciężyć, ale przekuć w sukcesy. To, że strzelec umie poradzić sobie w stresującej sytuacji i obrócić ją na swoją korzyść zostanie docenione przez przełożonych.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów

Koziorożce będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której koziorożce staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Koziorożce zdecydują się zadbać o siebie na poważnie. Rozliczą się z wakacyjnych szaleństw, być może zdecydują się na dietę, gruntowne badania lub zmianę stylu życia na zdrowszy. Będzie to poważne wyzwanie, którego realizacja może dać koziorożcom nie tylko dużo satysfakcji, ale i znacznie poprawić ich kondycję.

Uczucia: Dwójka Buław

W uczuciach koziorożców może nieco powiać chłodem. Która mówi, że trzymanie dystansu wobec innych osób powoduje, że powoli koziorożce stają się obojętne i oziębłe uczuciowo. Związkom koziorożców grozi kryzys, zaś osoby wolne chwilowo nie są zainteresowane budowaniem więzi z kimkolwiek.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada koziorożcom zawodowy sukces, a nawet pokaźny zysk. Koziorożce mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą zamierzony efekt. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy