Horoskop 30 października – 5 listopada 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet

Karta ta zapowiada w życiu wodników nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to wodnikom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zdrowie wodników może wymagać przeanalizowania. Badania okresowe z pewnością nie zaszkodzą, a dadzą jasny obraz sytuacji. Wodniki będą chciały dowiedzieć się czegoś o swojej kondycji od specjalisty, czy to lekarza, czy dietetyka, czy też trenera i po zaczerpnięciu informacji ustalą dla siebie nowy plan działania. Mogą dowiedzieć się czegoś ważnego na temat swojego ogólnego stanu zdrowia.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca

Dla prawdziwej miłości wodniki będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Król Buław

U wodników dobre kontakty z przełożonym przyniosą wymierne korzyści. Pracowitość i praktyczne podejście do życia staną się podstawą sukcesów prowadzących do awansu. Nowa propozycja zainicjuje pomysły, które doprowadzą do poprawy sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Szóstka Buław

Dla ryb zapowiada się dobry czas. W końcu nastąpi uwolnienie od przygnębiających trosk. Karta ta zwiastuje przepływ energii, który pozwoli rybom osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i pewności, wynikające ze wiary w siebie. Karta ta jest zapowiedzią sukcesu i zwiastunem zwycięstwa. W życiu codziennym może zapowiadać dobrą wiadomość.

Zdrowie: Dwójka Monet

W tych dniach ryby powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Karta ta ostrzega przed wypadkiem, zwłaszcza nocą, przy jeździe własnym pojazdem.

Uczucia: Wielki Arkan Gwiazdy

Serce ryb znajdzie w tym tygodniu ukojenie i upragniony spokój. Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Osoby samotne również mogą liczyć na szczęśliwą gwiazdę i na to, że odzyskają spokój ducha, a to przyciągnie do nich kogoś nowego.

Praca: Rycerz Pucharów

Ryby mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której ryby będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością ryby będą zadowolone zarówno z tego, co robią jak i z jakości wykonania swoich zadań.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: As Mieczy

Barany rozpoczną w swoim życiu nowy etap i wejdą w niego w pełni świadomie. Umieją kierować się rozsądkiem i pokładają wiarę w siłę swojego intelektu. Wiedzą już jak ułożyć sobie życie, by uniknąć nawarstwiania się spraw i umieją je systematycznie załatwiać.

Zdrowie: Wielki Arkan Głupca

Barany będą w tym tygodniu niezwykle niefrasobliwie podchodziły do kwestii swojego zdrowia. Będą goniły za przyjemnościami nie myśląc o konsekwencjach. Mają jednak sporo szczęścia i ich lekkomyślność nie przyniesie im uszczerbku na zdrowiu. Ktoś życzliwy w porę sprowadzi je na ziemię.

Uczucia: Trójka Pucharów

W uczuciach baranów będzie dominowało poczucie szczęścia i stabilizacji. Karta ta oznacza stworzenie związku opartego na prawdzie i tolerancji. Może oznaczać też plany matrymonialne lub możliwość narodzin dziecka. Dla samotnych baranów to także pomyślna wróżba, spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Karta ta zwiastuje im zapowiedź nowej przyjaźni lub miłości.

Praca: Król Mieczy

Karta ta oznacza, że barany wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy barany rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Król Pucharów

W tym tygodniu byki będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Byki będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Dziewiątka Pucharów

Byki poświęca się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: Siódemka Buław

Karta ta mówi, że związek byków jest zagrożony. Może ona wskazywać na bezpośredni konflikt. Z reguły jednak pokazuje jakąś trzecią osobę, która wtrąca się i zakłóca spokój pary. Może również oznaczać, że w poszukiwaniu i staraniach o nowego partnera nie jesteśmy sami, lecz mamy zazdrosnych rywali.

Praca: Dziewiątka Buław

Bykom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków byki będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, byki rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata

Bliźnięta będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla bliźnięta wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Wielki Arkan Wieży

Emocje tego tygodnia wyczerpią pokłady energii nagromadzonej przez bliźnięta. Dadzą o sobie znać stare kontuzje i bagatelizowane dolegliwości. Bliźnięta będą zmuszone zadbać gruntownie o swoje zdrowie, od samych podstaw.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

Bliźnięta dadzą się ponieść fali emocji, w ich związkach będzie się dużo działo, szykuje się wspólny wyjazd, który ożywi relację. Samotne bliźnięta także będą w ruchu i to właśnie w podróży mogą spotkać kogoś interesującego. Będzie to jednak przelotna znajomość.

Praca: Trójka Buław

W życiu zawodowym bliźniąt pojawi się możliwość wyjazdu za granicę. Nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów, które doprowadzą do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu raki będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do raków będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Rycerz Monet

W zdrowiu raków może wystąpić problem ze strony układu ruchu. Może o sobie dać znać kręgosłup lub kolana. Złe nawyki żywieniowe mogą przysporzyć problemów z układem trawiennym. Zmiana diety i aktywny tryb życia pomogą uwolnić się od tych niedogodności.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla raków będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Dziewiątka Mieczy

Karta ta mówi, że w tym tygodniu, w sprawach zawodowych raki będą nastawione pesymistycznie. Ich zniechęcenie będzie się brało z monotonnych obowiązków lub atmosfery w miejscu pracy. W rakach może też obudzić się lęk przed niepowodzeniem, a to wszystko w obliczu trudnych zadań związanych z dużym ryzykiem. Może je też dopaść trema przed wystąpieniem publicznym.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów

Lwy będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której lwy staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Dziewiątka Pucharów

Lwy poświęca się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: Wielki Arkan Diabła

W tym tygodniu w życiu uczuciowym lwów będzie rządziła namiętność i pasja. Uważajcie jednak, aby nie podporządkowywać wszystkiego wyłącznie zaspakajaniu własnych zachcianek. Okażcie więcej empatii partnerowi. Jeśli natomiast rozpiera Was energia i myślicie o skoku w bok, to zastanówcie się, czy warto. Podczas miłosnych przygód dbajcie o swoje bezpieczeństwo.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych lwy będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji, wówczas chętnie pójdzie na współpracę.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław

Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach panny będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je jednak posądzić o beztroskie niezdecydowanie. Karta ta mówi, że panny z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca

Panny będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Wielki Arkan Umiaru

W najbliższej przyszłości panny będące w związkach będą potrzebowały więcej spokoju. Choć będą nieco wycofane, to umiar, jakim się wykażą przyniesie im dobre rezultaty. Zachowanie dystansu pozwali im spojrzeć na uczucia z dalszej perspektywy i przekonać się o ich wartości. Panny ugruntują się w swoich przekonaniach. Osoby samotne z dystansem będą podchodziły do spraw emocjonalnych.

Praca: Ósemka Monet

Karta ta mówi, że panny obejmą nowa posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej  do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Nadchodzące dni przyniosą wagom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Wagi będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.

Zdrowie: Wielki Arkan Mocy

Wagi poczują w tym tygodniu prawdziwą siłę. Będą w świetnej kondycji fizycznej a mentalnie będą nie do pokonania. Nawet, jeśli jakieś drobne dolegliwości będą próbowały zaszkodzić wagom, to szybko i skutecznie sobie z nimi poradzą.

Uczucia: Szóstka Monet

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie partnera. Karta ta mówi jak ważne jest by zostawić drugiej osobie przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Wagi, także te nie będące w związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: Czwórka Pucharów

W pracy u wag nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed wagami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sądu

Skorpiony będą w tym tygodniu podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Skorpiony mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków

Karta ta da skorpionom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych wag zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Walet Pucharów

Skorpiony żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może skorpiony przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Rycerz Mieczy

U skorpionów nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same skorpiony będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu. Karta ta oznaczać może koniec dotychczasowej współpracy.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Czwórka Mieczy

Strzelce powinny zaufać swojemu rozumowi, myśleć pozytywnie i nie robić niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Strzelce będą potrzebowały czasu dla siebie, nieco odsuną się od swoich bliskich i ich pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Zdrowie: Trójka Mieczy

Strzelce mogą w tym tygodniu mocno nadwyrężyć swoje zdrowie. Wszystko to za sprawą mocnej przesady, która w niczym, także w dbaniu o formę nie jest dobra. Nastrój strzelców także nie będzie najlepszy, będą agresywne i pełne negatywnych emocji, co może obrócić się przeciwko nim samym gdyż przeciążają swój organizm.

Uczucia: As Buław

Karta ta wskakuje, że w związkach strzelców będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Strzelce zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych karta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: Wielki Arkan Maga

W najbliższych dniach życie zawodowe osób spod znaku strzelca nabierze rozpędu. Nowe wyzwania, nowe projekty, nowe możliwości, to wszystko może zapowiadać awans lub rozwój kariery. Strzelce będą musiały skupić się i skoncentrować, poznają kilka nowych rzeczy i będą rozwijały swoje zdolności.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Czwórka Buław

W życiu koziorożców wszystko będzie układało się pomyślnie. Uda im się pokonać apatię i zniechęcenie, chętnie wyjdą do ludzi i zaczną na nowo cieszyć się życiem. Koziorożce pokonają swoje obawy, bariery i lęki, a to da im siłę, radość i satysfakcję. Wyjdziecie z impasu i Wasze życie zmieni się na lepsze. To dobry czas na zawieranie nowych znajomości, bo może z nich wyniknąć coś dobrego.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Nad zdrowiem osób spod znaku koziorożca będzie w tym tygodniu czuwał ktoś zaufany. Być może lekarz, którego darzą szacunkiem. Karta ta oznacza opiekę, bezpieczeństwo i zaufanie. Ktoś życzliwy roztoczy opiekę nad koziorożcami i jeśli tylko zechcą pomoże im wrócić do dobrej formy.

Uczucia: Król Monet

Karta ta oznacza, że w najbliższym czasie koziorożce postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i bliskość będą znaczyły dla nich więcej niż ryzykowne przygody. Osoby będące w związkach skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Osoby wolne zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego, mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Wszystkie koziorożce muszą uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

Praca: Szóstka Mieczy

W życiu zawodowym koziorożców rozpocznie się coś nowego. Może to być zmiana pracy lub zawodu albo objęcie nowych obowiązków. Koziorożce opuszczą dobrze znajome terytorium i z ostrożnością będą badać nowe otoczenie. Będą musiały poczuć się pewniej zanim podejmą nowe działania. Stan zawieszenia może wywoływać uczucie niepewności, tremę, czy nawet lęk.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy