Horoskop 31 lipca – 6 sierpnia 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Rycerz Buław

Rycerz buław ucieleśnia ciepłą, czasem nawet gorącą atmosferę, która w nadchodzącym tygodniu będzie towarzyszyć wodnikom. Doskonale się w niej odnajdą i odzyskają chęć życia. Karta ta oznacza namiętność i egzaltację, jednak może także zwiastować popędliwość, impulsywność i przesadę. Zapał, który w tym czasie ogarnie wodniki udzieli się osobom z ich otoczenia.

Zdrowie: Walet Monet

Ten tydzień minie wodnikom spokojnie, będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Uczucia: Czwórka Pucharów

Czarne chmury pojawią się nad sercami wodników, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje wodnikom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Wodniki same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Wielki Arkan Mocy

W tym tygodniu w sferze zawodowej wodników mogą pojawić się pewne trudności i wyzwania, jednak są to przeszkody, które przy odpowiedniej mobilizacji uda się nie tylko przezwyciężyć, ale przekuć w sukcesy. To, że wodnik umie poradzić sobie w stresującej sytuacji i obrócić ją na swoją korzyść zostanie docenione przez przełożonych.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny

W życiu ryb w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się rybom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko ryby zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: Dwójka Buław

W tych dniach ryby powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Nie warto ryzykować, ani leczyć się na własną rękę domowymi sposobami.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy

Ryby będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada rybom zawodowy sukces, a nawet pokaźny zysk. Ryby mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą zamierzony efekt. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Piątka Monet

Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się baranom symbolizuje trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat, karta raczej zwraca uwagę na naszą niepewność, obawy, że możemy stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Król Buław

Karta ta oznacza witalność i długowieczność. Barany będą w tym tygodniu cieszyły się dobrym zdrowiem, ich firmie nic nie zagraża. Będą miały w sobie duży zasób energii, także tej seksualnej, prokreacyjnej. Dla osób chorych będzie szansa na powrót do zdrowia, przy chorobach przewlekłych, znaczna poprawa zdrowia.

Uczucia: Szóstka Buław

Barany czeka naprawdę gorący tydzień. Ich uczucia rozpalą się do białości, jeśli tylko będą mogły przejąć władze w związku. Karta ta może zapowiadać zawarcie związku małżeńskiego lub narodziny dziecka. To bardzo dobra wróżba i dla zakochanych i dla tych szukających miłości.

Praca: Wielki Arkan najwyższej Kapłanki

Zawodowo barany będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Barany nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław

Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach barany będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je wręcz posądzić o beztroską niefrasobliwość. Karta ta mówi, że barany z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Byki odzyskają poczucie równowagi wewnętrznej i zadbają także o kondycję fizyczną. Będą się starały w najbliższym czasie odbudować równowagę między ciałem a umysłem i mają wielkie szanse powadzenia.

Uczucia: Ósemka Pucharów

Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu byka. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Piątka Mieczy

Karta ta pokazuje, że byki znajdą się w trudnym okresie. Ich pozycji zawodowej zagrażać będą oszczerstwa, złośliwości i upokorzenia. W najgorszym wypadku byki otrzymają wypowiedzenie i będą szukały sprawiedliwości w sądzie pracy. Karta ta może też wróżyć niepowodzenie konkretnych projektów. Problemem może być dla byków bezwzględny sposób robienia interesów przez konkurencję.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów

Bliźnięta w tym tygodniu poczują wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To dobry czas, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Zdrowie: Ósemka Monet

Bliźnięta mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla Bliźniąt będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Trójka Buław

W życiu zawodowym bliźniąt pojawi się możliwość wyjazdu za granicę. Nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów, które doprowadzą do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy

W tym tygodniu raki będą mogły odpocząć po niedawnych zmaganiach. Nadejdzie dla nich czas relaksu, regeneracji i odnowy zarówno sił fizycznych, jak i psychicznych. Raki będą mogły opuścić gardę i w spokoju zaplanować swoje kolejne posunięcia. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i moc.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia raki nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Ósemka Buław

W uczuciach raków pojawi się niespodzianka. Nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok osoby spod znaku raka pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny. Bardzo dobrze będzie układało się życie w stałych związkach, zaś single mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek.

Praca: Wielki Arkan Wieży

W życiu zawodowym raków pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak zastanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

Lwy będą w tym tygodniu kuszone przez różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wile zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne.

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu lwy mogą pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie lwy również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Trójka Pucharów

W uczuciach lwów będzie dominowało poczucie szczęścia i stabilizacji. Karta ta oznacza stworzenie związku opartego na prawdzie i tolerancji. Może oznaczać też plany matrymonialne lub możliwość narodzin dziecka. Dla samotnych lwów to także pomyślna wróżba, spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Karta ta zwiastuje im zapowiedź nowej przyjaźni lub miłości.

Praca: Królowa Mieczy

Na polu zawodowym lwy będą miały wielki zapał. Chętnie podniosą kwalifikacje, będą uważnie obserwować otoczenie i mądrze reagować na zaistniałe sytuacje. W rozmowach i pertraktacjach lwy będą otwarte, obrotne i pewne swojego stanowiska. Zadbają o swoją niezależność, jeśli warunki pracy ich nie zadowalają, lub gdzie indziej otwierają się nowe możliwości, lwy będą gotowe na zmiany.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Królowa Monet

U panien przeważy w tym tygodniu racjonalizm i materializm. Będą pragmatyczne i konkretne. Mają szansę zawrzeć jakąś korzystną umowę, która poprawi ich sytuację finansową. To dobry moment na inwestycje i poważne zakupy. W sferze prywatnej natomiast panny będą bardziej zmysłowe i uwodzicielskie. Jeśli pragną dziecka, to dobry moment.

Zdrowie: Król Pucharów

Panny skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijamy siły podświadomości. Karta pokazuje powstawanie i doskonalenie się medialnych zdolności panien.

Uczucia: As Buław

Karta ta wskakuje, że w związkach panien będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Panny zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych osób karta ta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: Piątka Buław

W życiu zawodowym panien nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da pannom przełożony.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Czwórka Mieczy

Wagi powinny zaufać swojemu rozumowi, myśleć pozytywnie i nie robić niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Wagi będą potrzebowały czasu dla siebie, nieco odsuną się od swoich bliskich i ich pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Zdrowie: Siódemka Buław

Kondycja wag może być nadszarpnięta niedawnymi zmaganiami. Może to w efekcie zaowocować problemami z bezsennością i z prawidłowym odżywaniem. Wagi mogą czuć się nieco osamotnione w walce ze swoimi dolegliwościami.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej

Wagi w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Wielki Arkan Słońca

Sukces zawita w progi wag. Ich kariera nabierze rozpędu, uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła, gdyż Słońce jest kartą płodności, obfitości i zbierania plonów.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Buław

W życiu skorpionów może pojawić się przygnębienie. Być może za dużo wymagają od siebie i przez to za bardzo angażują się w bieżące sprawy. Może się im przytrafić niezręczna sytuacja. Skorpiony pragną szybkiego sukcesu, jednak prze drogę na skróty omija się pewne istotne elementy. Te braki mogą sprawić, że nowe zadania będą dla skorpionów przytłaczające a w skrajnym wypadku mogą odnieść porażkę. Skorpiony potrzebują czasu, by odnaleźć się w nowej sytuacji i po „zaaklimatyzowaniu się” będą już funkcjonowały normalnie.

Zdrowie: Wielki Arkan Rydwanu

Kondycja skorpionów będzie w tych dniach godna pozazdroszczenia. Postawią na ruch, na aktywność i dzięki temu osiągną dobrą formę. Być może uda im się również połączyć to sportowe zacięcie z zamiłowaniem do podróży.

Uczucia: Szóstka Mieczy

W życiu uczuciowym osób spod znaku skorpiona zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre skorpiony mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne skorpiony mogą rezygnować z dotychczasowych zachowań i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku skorpiony czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: Dwójka Mieczy

Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku skorpiona dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Skorpiony powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Buław

Strzelce muszą rozliczyć się ze swoją przeszłością zanim zrobią krok w przyszłość. Czeka je okres nostalgii i wspomnień, z których powinny jak najszybciej się otrząsnąć, gdyż z ich nieuwagi chętnie skorzysta konkurencja. Dopiero po zerwaniu z przeszłością strzelce będą mogły naprawdę się rozwijać i zawojować świat.

Zdrowie: Rycerz Mieczy

Zdrowiem zodiakalnych strzelców może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu strzelce będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także jesienna depresja, dlatego strzelce powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: As Mieczy

W życiu uczuciowym strzelców nadejdzie czas na rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie im to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Karta ta ma zimny i trzeźwy charakter, dlatego na poziomie związków często oznacza rozczarowanie, które może prowadzić do rozstania.

Praca: Ósemka Mieczy

Strzelce na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im jednak czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Siódemka Monet

Koziorożce w tym tygodniu będą miały czas żniw, zbiorą owoc tego, na co pracowały od dłuższego czasu. Aby jednak odnieść sukces trzeba trzymać rękę na pulsie i nie spoczywać na laurach. Karta ta zapowiada stabilizację materialną i dobrobyt osiągnięty dzięki własnej pracy.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Koziorożce zdecydują się zadbać o siebie na poważnie. Rozliczą się z wakacyjnych szaleństw, być może zdecydują się na dietę, gruntowne badania lub zmianę stylu życia na zdrowszy. Będzie to poważne wyzwanie, którego realizacja może dać im nie tylko dużo satysfakcji, ale i znacznie poprawić ich kondycję.

Uczucia: Wielki Arkan Maga

Koziorożce postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne koziorożce będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Wielki Arkan Głupca

U koziorożców na polu zawodowym przydarzy się coś niespodziewanego. Pchnie to koziorożce do szalonego, jak na nie, spontanicznego działania. Dzięki temu otworzą się przed nimi nowe możliwości. Szczęście będzie sprzyjało koziorożcom, choć taka brawura nie jest dla nich typowa.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy