Horoskop tygodniowy od 31 października do 06 listopada 2016


Horoskop tygodniowy dla Wodnika
Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet
Karta ta zwiastuje wiele okazji na poprawienie sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie wodniki mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw

Zdrowie: Wielki Arkan Wieży
Emocje tego tygodnia wyczerpią pokłady energii nagromadzonej przez wodniki. Dadzą o sobie znać stare kontuzje i bagatelizowane dolegliwości. Wodniki będą zmuszone zadbać gruntownie o swoje zdrowie, od samych podstaw.

Uczucia: Siódemka Pucharów
Wodniki powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych wodników. W stałych związkach to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy
W tym tygodniu praca będzie dla wodników miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały włączyć o swoje zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

Horoskop tygodniowy dla Ryb
Sytuacja ogólna: Trójka Monet
Nadchodzący tydzień przyniesie rybom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z sumy przeżytych doświadczeń ryby stworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej
O kondycję ryb zadba w nadchodzącym tygodniu bliska im kobieta, żona, matka lub przyjaciółka. Dzięki niej ryby zwrócą uwagę na swoją koedycję fizyczną psychiczną. Cesarzowa zmobilizuje osoby spod tego znaku nie tylko do dbania o siebie, ale też o zdrową dietę, nie będzie jednak narzucać im swojej woli.

Uczucia: Król Monet
Karta ta oznacza, że w najbliższym czasie ryby postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i bliskość będą znaczyły dla nich więcej niż ryzykowne przygody. Osoby będące w związkach skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Osoby wolne zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego, mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Wszystkie ryby muszą uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

Praca: Wielki Arkan Sądu
W pracy u ryb zapowiada się ważny moment. Ryby będą poddane ocenie, od której w dużej mierze zależy ich zawodowa kariera. Jeśli się zmobilizują i pokażą z jak najlepszej, najbardziej profesjonalnej strony mogą odnieść wymierne zyski.

Horoskop tygodniowy dla Barana
Sytuacja ogólna: Trójka Buław
Osiągnięcie wymarzonego celu da baranom stabilizację i mocny fundament do dalszych działań. Barany w tym tygodniu z łatwością będą podejmowały decyzje. Nie pozwolą sobą manipulować i będą dążyły do realizacji marzeń. Znajdą swoje miejsce w życiu, uda im się pojechać w podróż lub będą planowały kolejne wojaże. To karta dobrych wiadomości i sukcesu. Mocną stroną baranów będzie to, że będą umiały wciągnąć wnioski ze starych błędów i skorzystać z konstruktywnej krytyki.

Zdrowie: Wielki Arkan Mocy
Barany poczują w tym tygodniu prawdziwą siłę. Będą w świetnej kondycji fizycznej a mentalnie będą nie do pokonania. Nawet, jeśli jakieś drobne dolegliwości będą próbowały zaszkodzić baranom, to szybko i skutecznie sobie z nimi poradzą.

Uczucia: Dziewiątka Buław
Barany czeka w miłości trudny czas. Osoby będące w związkach będą musiały zawalczyć o partnera. Ich starania, rozmowy, planowanie wspólnej przyszłości przyniosą dobry efekt i pozwolą wypracować wspólne stanowisko, a także stabilny i zrównoważony związek.

Praca: Rycerz Mieczy
U baranów nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same barany będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu.

Horoskop tygodniowy dla Byka
Sytuacja ogólna: Królowa Mieczy
Byki wykażą się w tym tygodniu dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwościami. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki byki będą okazywać innym. Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.

Zdrowie: Siódemka Monet
Jeżeli cokolwiek niepokoi byki w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena swojego stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.

Uczucia: Dwójka Mieczy
Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym byków. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno zaniepokoi byki, ale jednocześnie dopadnie je niechęć lub nieumiejętność do podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne byki nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Piątka Mieczy
Karta ta pokazuje, że byki znajdą się w trudnym okresie. Ich pozycji zawodowej zagrażać będą oszczerstwa, złośliwości i upokorzenia. W najgorszym wypadku byki otrzymają wypowiedzenie i będą szukały sprawiedliwości w sądzie pracy. Karta ta może też wróżyć niepowodzenie konkretnych projektów. Problemem może być dla byków bezwzględny sposób robienia interesów przez konkurencję.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt
Sytuacja ogólna: Król Pucharów
W tym tygodniu bliźnięta będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Bliźnięta będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Ósemka Mieczy
Bliźnięta nie będą się mogły pozbyć ograniczających je ograniczeń. Bariery, które stanowią źródło ich zmartwień są jednak tak naprawdę nakładane przez nich samych. Przełamywanie psychicznych blokad będzie w tym tygodniu głównym zdrowotnym problemem bliźniąt.

Uczucia: Szóstka Buław
Zodiakalne bliźnięta czeka naprawdę gorący tydzień. Ich uczucia rozpalą się do białości, jeśli tylko będą mogły przejąć władze w związku. Karta ta może zapowiadać zawarcie związku małżeńskiego lub narodziny dziecka. To bardzo dobra wróżba i dla zakochanych i dla osób szukających miłości.

Praca: Król Buław
U bliźniąt dobre kontakty z przełożonym przyniosą wymierne korzyści. Pracowitość i praktyczne podejście do życia staną się podstawą sukcesów prowadzących do awansu. Nowa propozycja zainicjuje pomysły, które doprowadzą do poprawy sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Raka
Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów
Raki będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której raki staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarza
Osoby spod znaku raka poczują się pełne energii i wigoru, będą cieszyły się dobrym zdrowiem i uda im się zdobyć to, o co od jakiegoś czasu się starają. Raki będące ostatnio w gorszej kondycji będą miały silne wsparcie i pod dobra opieką wrócą do formy.

Uczucia: Ósemka Monet
W miłości u raków zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Szóstka Mieczy
W życiu zawodowym raków rozpocznie się coś nowego. Może to być zmiana pracy lub zawodu albo objęcie nowych obowiązków. Raki opuszczą dobrze znajome terytorium i z ostrożnością będą badać nowe otoczenie. Będą musiały poczuć się pewniej zanim podejmą nowe działania. Stan zawieszenia może wywoływać uczucie niepewności, tremę, czy nawet lęk.

Horoskop tygodniowy dla Lwa
Sytuacja ogólna: Ósemka Buław
W życiu lwów będzie się w tym tygodniu działo dużo dobrego. Czują już, ze coś wisi w powietrzu. Coś, na co czekają nastąpi o wiele szybciej, niż oczekiwali, w zasadzie to już zaczęło, tylko jeszcze nie zostało zauważone. Ta karta to zapowiedź radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Trójka Mieczy
Na głównym czynnikiem wpływającym na kondycję lwów będzie stres. Lwy będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny lwów.

Uczucia: Rycerz Monet
Lwy będące w stałych związkach będą czuły się, co prawda stabilnie, jednak może im brakować ognia namiętności. Choć cechuje je wierność i oddanie rodzinie, to czasem ich uczucia bywają nieszczere. Być może stabilizacja ekonomiczna będzie znaczyła dla lwów więcej niż związek emocjonalny. Karta ta może oznaczać związek z rozsądku, oparty na szacunku, ale mało w nim miłości.

Praca: Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan w strefie zawodowej oznacza, że będzie się w tej materii naprawdę dużo działo. Bardzo prawdopodobny jest wyjazd służbowy, albo zmiana stanowiska, czy miejsca pracy. Lwy powinny przygotować się na szybką zmianę. Jako, że numerem tej karty jest 7, to niesie ona ze sobą szansę na lepsze.

Horoskop tygodniowy dla Panny
Sytuacja ogólna: Dziesiątka Pucharów
W tym tygodniu panny będą cieszyły się harmonią, oraz miłością. Czeka je bardzo uczuciowy okres. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie, ich emocje będą szczere. Nie poddadzą się złudzeniom i iluzji. Panny czekają miłe spotkania. W związkach i rodzinie atmosfera miłości przepełnionej wdzięcznością.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Nad zdrowiem osób spod znaku panny będzie w tym tygodniu czuwał ktoś zaufany. Być może lekarz, którego darzą szacunkiem. Karta ta oznacza opiekę, bezpieczeństwo i zaufanie. Ktoś życzliwy roztoczy opiekę nad pannami i jeśli tylko zechcą pomoże im wrócić do dobrej formy.

Uczucia: Szóstka Pucharów
Dla panien będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Zawodowo panny będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Panny nie będą się jednak chwaliły swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Wagi
Sytuacja ogólna: Dziesiątka Mieczy
W tym tygodniu w życiu wag nie będzie niestety lekko. Może je spotkać jakieś nieprzyjemne, gorzkie doświadczenie. Prawdopodobnie zdecydują się zakończyć coś ważnego. Wagi pozbędą się złudzeń i zderzą z rzeczywistością. Cała ich nadzieja w rozumie, logice, racjonalnym myśleniu. Smutek nie będzie trwał jednak długo, a same wagi dobrze zapamiętają tą życiową lekcję.

Zdrowie: As Mieczy
Jeśli wagi przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach go opuszczą. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może zwiastować nowe życie, a zatem narodziny dziecka.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków
Wagi będą w najbliższym czasie cieszyły się wielkim szczęściem. Pojawienie się karty Kochanków rzutuje pozytywnie na wszelkie sprawy wag, szczególnie dobrze działa jednak na ich związki. Osoby w stałych relacjach odkryją na nowo swoją miłość. Ci, którzy dopiero szukają partnera mają wielkie szanse powodzenia. Wybierzcie kogoś, kto da Wam długotrwałe szczęście.

Praca: Walet Monet
W tym tygodniu wagom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla wag propozycję objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona
Sytuacja ogólna: Czwórka Monet
Ten tydzień będzie dla osób spod znaku skorpiona niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega jednak przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: As Monet
Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Skorpiony mogą śmiało realizować swoje plany, gdyż będą miały świetną formę. Należy jedynie unikać stresów, a wszelkie obawy o zdrowie uda się wyeliminować.
Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Uczucia skorpionów będą w tym tygodniu ambiwalentne. Raz będą cieszyły się sielanką w związku, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu stagnacji i rutyny. Koło Fortuny, to jednak karta wielkiej szansy i przy odrobinie inicjatywy skorpiony mogą sprawić, że ich związek znów rozkwitnie. Samotne skorpiony musza odważyć się na ryzyko i ruszyć z miejsca.
Praca: Wielki Arkan Maga
W pracy skorpiony będą podejmowały nowe wyzwania i zdobywały nowe umiejętności. W nadchodzących dniach pojawią się przed nimi nowe możliwości i awans okaże się bliższy niż im się wydawało. Wszystkie te możliwości wymagają jednak ciężkiej i sumiennej pracy. Przyniesie ona wspaniałe efekty.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca
Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów
Ten tydzień zapowiada się dla strzelców pozytywnie, wniesie zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. To także zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Strzelce mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Dwójka Pucharów
Karta ta oznacza dla strzelców czas spędzony w miłym otoczeniu, które szczególnie będzie sprzyjało ich zdrowiu. Relaks w gronie sympatycznych osób i ogólne poczucie szczęścia wpłyną na strzelce relaksująco.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości
Równowaga i harmonia zapanuje w tym tygodniu w sercach strzelców. Niezależnie od tego, czy osoby te są w związkach, czy też pozostają singlami, będą żyły w zgodzie same ze sobą, odzyskaj równowagę i zdrową miłość własną. W związkach będzie panował spokój i równowaga.

Praca: Królowa Monet
W życiu zawodowym strzelców szykuje się korzystna transakcja, a wraz z nią duży napływ gotówki. Może się on wiązać z zakupem lub sprzedażą domu albo mieszkania. W tym tygodniu strzelce będą korzystać z wcześniej zgromadzonych środków.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca
Sytuacja ogólna: As Pucharów
Koziorożce w tym tygodniu otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u koziorożców zaiskrzy. As oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału. Koziorożce poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca
Zodiakalne koziorożce w nadchodzących dniach odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: Wielki Arkan Eremity
W tym tygodniu koziorożce będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będą chciały wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące ich relacji bliską osobą. Mogą się przez to wydawać oschłe i chłodne, jednak, gdy już wszystko sobie poukładają, to ich uczucie będzie szczere i trwałe. Koziorożce szukające partnera powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku i zwrócić większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner.

Praca: Dwójka Monet
W sferze zawodowej koziorożce będą obrotne i z łatwością dostosują się do  zadań i atmosfery w miejscu pracy. Karta ta może jednak oznaczać wręcz beztroską lekkomyślność. Zwraca uwagę, że koziorożce nie podchodzą z prawdziwą powagą do wyznaczonych zadań i lekceważą niektóre sprawy. Postarajcie się bardziej skoncentrować na powierzonych zadaniach, bardzo się to opłaci.

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

Komentarze

Brak komentarzy