Byk

 

Styczeń: Piątka Pucharów

Na początku roku zodiakalne byki powinny skoncentrować i uważa na to, aby nie zaniedbywać swoich obowiązków. Ich problem może polegać na tym, że nie będą mogły i liczyć na pomoc swoich bliskich, czy współpracowników. Dobrym momentem dla byków będzie koniec miesiąca, wówczas wszystko się ożywi, a wszelkie trudności skończą się pozytywnie. Dla artystów to zapowiedź rozpoczęcia pracy nad nowym dziełem.

Luty: Ósemka Buław

Luty przyniesie bykom znaczne ożywienie, zyskają energię do działania i wkrótce ich plany się urzeczywistnią. Proces zmian już dawno się rozpoczął, może też zostać niespodziewanie przyspieszony i w efekcie znajduje się tuż przed ukończeniem. Mimo, iż osoby spod znaku byka spodziewały się tego dopiero w dalekiej przyszłości, zmiany nastąpią niebawem.

Marzec: Szóstka Monet

Byki na samym progu wiosny przekonają się o tym, że uprzejmości i pomoc, jaką okazały innym, wróci do nich. W razie jakichkolwiek trudności byki będą mogły liczyć na życzliwą i bezinteresowną pomoc. Doświadczą hojności i wsparcia życzliwych osób. Byki czeka nagroda za okazane innym serce i nowe obiecujące projekty.

Kwiecień: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W kwietniu byki skupią się na swoim osobistym rozwoju. Będą podnosiły swoje kwalifikacje, zdobywały doświadczenie i wiedzę, która w przyszłości może przynieść im wymierne korzyści. Szczególnie skupią się na odkrywaniu wiedzy z wąskiej specjalizacji. Być może byki odkryją jakąś tajemnicę lub sekret, co także da im pewną władzę.

Maj: Wielki Arkan Słońca

Maj okaże się dla byków niezwykle udany. Wszelkie ich problemy, zmartwienia i smutki odejdą w zapomnienie. Zastąpi je szczera radość i szczęście. Zodiakalne byki spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach. Może zwiastować udany związek, a także poczęcie lub narodziny dziecka.

Czerwiec: Wielki Arkan Sądu

W połowie roku byki będą podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało wielkiej koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Byki mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Lipiec: As Pucharów

Z nastaniem lata zodiakalne byki otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u byków zaiskrzy. As ten oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału. Byki poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Sierpień: Ósemka Monet

W sierpniu byki muszą być w gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć wymarzony sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu.

Wrzesień: Królowa Buław

We wrześniu byki skupią się na swoich celach, szczególnie zawodowych. Będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu.  Byki zapragną się doskonalić i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście wkrótce im się opłaci.

Październik: Czwórka Monet

Ten miesiąc będzie dla osób spod znaku byka niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej.  Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Listopad: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Pod koniec roku w umysłach i sercach byków zapanuje spokój. Osoby spod tego znaku odzyskają poczucie równowagi i harmonii, która przyniesie im wielką satysfakcję. Będą się starały podtrzymać tą dobrą atmosferę. Osoby samotne zaznają emocjonalnego spokoju i być może dzięki tej równowadze ktoś zwróci na nie uwagę.

Grudzień: Trójka Pucharów

Pod koniec roku byki osiągną coś ważnego i będą miały okazję cieszyć się z rezultatów swojej pracy. Może tu chodzić o zdane egzaminy, objęcie interesującego stanowiska, awans, podwyżkę lub sfinalizowanie ważnego interesu. Karta ta mówi też o przyjemnej atmosferze w pracy, sukcesie i powodzeniu.

 

Komentarze

Brak komentarzy