Lew

 

Styczeń: Szóstka Pucharów

Na początku roku lwy nie będą jeszcze miały jasno wytyczonego celu działania, a bez tego ciężko jest odnieść sukces. Będą nieco rozkojarzone i skupione na swoich emocjach. W wypadku twórczych zawodów może to być jednak źródło inspiracji, w przypadku racjonalnych zajęć, takie zachowanie stresuje zarówno same lwy, jak i ich otoczenie. Możliwe, że lwy pozwolą sobie w tym miesiącu na rozleniwienie będą wspominały "stare dobre czasy”, gdy wszystko układało mu się lepiej.

Luty: Siódemka Monet

W lutym zodiakalne lwy obudzą się z letargu i wezmą się do pracy. Będą miały szansę osiągnąć zawodowy sukces, o ile uzbroją się w cierpliwość i będą konsekwentne w działaniu.  Pragną szybkich rezultatów, jednak na tym polu spotyka je rozczarowanie. Jeśli jednak barany będą pracowały sumiennie i skupią na swoich zadaniach, mogą być pewne dobrej przyszłości i zysków.

Marzec: Król Buław

Wraz z nadejściem wiosny lwy odzyskają wigor, energię, pomysłowość. Chętnie będą nawiązywały nowe znajomości. Ich pracowitość i praktyczne podejście do życia staną się podstawą ich sukcesów zawodowych, prowadzących do awansu. Nowa propozycja zainicjuje pomysły, które doprowadzą lwy do poprawy ich sytuacji materialnej.

Kwiecień: Królowa Mieczy

W kolejnym miesiącu lwy wciąż będą miały chęci do walki, jednak będą rozumowały na chłodno. Chętnie podniosą swoje kwalifikacje, będą uważnie obserwować otoczenie i mądrze reagować na zaistniałe sytuacje. W kontaktach z innymi będą otwarte, obrotne i pewne swojego stanowiska. Lwy zadbają o swoją niezależność i będą gotowe na zmiany.

Maj: Trojka Mieczy

Wiosną lwy zabiorą się za prawdziwe porządki, przemyślą sobie wszystko, przewartościują i bez żalu pożegnają się z tym, co im zbędne, czy to z rzeczami materialnymi, czy też ludźmi. Lwy zapragną się rozwijać, wyczekują zmiany, która im to umożliwi. Dzięki swojej pomysłowości mogą zyskać w oczach przełożonych. Być może lwy zdecydują się na kurs, szkolenie lub studia w celu podniesienia kwalifikacji.

Czerwiec: Rycerz Pucharów

Wraz z nadejściem lata w lwach obudzi się romantyczna dusza. Będą budowały wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. Czerwiec, to dobry miesiąc dla lwów, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką. Warto pomyśleć o urlopie!

Lipiec: Walet Pucharów

Lwy otrzymają w tym miesiącu ciekawa wiadomość. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej im osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom lwów i zostanie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może lwy pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Sierpień: Wielki Arkan Eremity

Miesiąc, w którym rozpoczyna się panowanie ich znaki lwy przeżyją rozważnie. Będą opanowane i nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Zanim podejmą wiążące decyzje, lwy będą musiały na spokojnie rozważyć wszystkie za i przeciw. Przyniesie im to w późniejszym czasie spore korzyści. Lwy będą chciały w tym miesiącu zadbać o siebie, o równowagę między potrzebami swojego ciała i ducha.

Wrzesień: Wielki Arkan Cesarza

We wrześniu zodiakalne lwy poczują się pewnie i stabilnie, będą cieszyły się szacunkiem otoczenia i uda im się zdobyć to, o co od jakiegoś czasu się starają. Panie spod znaku lwa mogą poczuć się nieco zdominowane przez partnera, jednak swoją łagodnością mogą na niego wpłynąć i zyskać to, czego pragną. Panowie spod znaku lwa będą nieustępliwi i waleczni, jednak powinni trzymać nerwy na wodzy.

Październik: Dwójka Mieczy

Na jesieni w życiu osób spod znaku lwa nadejdzie czas na przemyślenia i podsumowania dotychczasowych osiągnięć. Lwy dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. W takim przypadku powinny zaufać własnej intuicji i robić to, co uważają za słuszne i właściwe.

Listopad: Król Buław

Pod koniec roku lwy znów będą cieszyły się sukcesami i uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek, a to lubią najbardziej. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności lwy mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć.  Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Grudzień: Siódemka Monet

Wraz z końcem roku lwy uspokoją się, zwolnią tempo i postawią na powolny, ale stały rozwój. Tam gdzie spodziewają się szybkich rezultatów, spotyka je rozczarowanie. Brak cierpliwości  i nadmiar pomysłów może nieco drażnić lwy, które pragnął szybkiego sukcesu. Jeśli lwom uda się wykrzesać więcej cierpliwości i skupić na systematycznej pracy, mogą być pewne sukcesu.

 

Komentarze

Brak komentarzy