Panna

 

Styczeń: Szóstka Pucharów

Na początku roku panny zanurzą się we wspomnieniach i romantycznym marzycielstwie. Takie sentymentalne traktowanie spraw może zniekształcić postrzeganie teraźniejszości przez panny. Ponieważ karta ta pokazuje często obrazy z przeszłości, może inspirować do wyrażania uczuć w malarstwie, poezji lub innych sztukach. Należy jednak uważać, by nie zatracić się w nierealnym świecie.

Luty: Wielki Arkan Słońca

W lutym sukces zawita w progi panien. Nie tylko ich kariera nabierze rozpędu, będą świętować zwycięstwo na każdym polu. Uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła, gdyż Słońce jest kartą płodności, obfitości i zbierania plonów. W związkach zapanuje harmonia, a zdrowie powinno w tym czasie pannom dopisywać.

Marzec: Dziesiątka Buław

Wiosną zodiakalne panny może dopaść przygnębienie. Być może za dużo wymagają od siebie i przez to za bardzo angażują się w bieżące sprawy. Może się im przytrafić niezręczna sytuacja. Panny pragną szybkiego sukcesu, jednak przez drogę na skróty omija się pewne istotne elementy. Te braki mogą sprawić, że nowe zadania będą dla panien zbyt przytłaczające a w skrajnym wypadku mogą odnieść porażkę. Panny potrzebują czasu by odnaleźć się w nowej sytuacji.

Kwiecień: Królowa Pucharów

W tym miesiącu na życie osób spod znaku panny będzie miała wpływ bardzo ciepła, łagodna kobieta o niezwykłej dobroci i wrażliwości. Dzięki jej opiece i wsparciu będą mogły wiele osiągnąć.  Karta ta oznacza też dobrą matkę i opiekunkę, lojalna przyjaciółkę. Karta zapowiada zgodne, szczęśliwe chwile oraz oddanie dla bliskich. W życiu uczuciowym panie nastanie czas bliskości i ciepła.

Maj: Rycerz Mieczy

W maju panny postawią na rozsądek i racjonalizm. Wdadzą się w spór, więc powinny uważać na to, co i komu mówią. Panny będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę. Karta ta wskazuje, że u panny będą prezentowały w tym miesiącu sceptyczną i krytyczną postawę. Na nic się zdadzą czułe słówka, do panien trafią tylko logiczne argumenty.

Czerwiec: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Ten miesiąc będzie dla panien czasem przemyśleń. Wezmą się do analizowania swojej życiowej sytuacji, będą szukały rady doświadczonej osoby, przyjaciela, któremu mogą zaufać. Uda im się uzyskać odpowiedzi na nurtujące je pytania i dzięki nim podjąć właściwą decyzję. Panny będą się w nadchodzących dniach czuły pewnie i stabilnie.

Lipiec: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Latem zodiakalne panny skupią się na swoim osobistym rozwoju. Będą podnosiły swoje kwalifikacje, zdobywały doświadczenie i wiedzę, która w przyszłości może przynieść im wymierne korzyści. Szczególnie skupią się na odkrywaniu wiedzy z wąskiej specjalizacji. Być może panny odkryją jakąś tajemnicę lub sekret, co także da im pewną władzę. Powinny jednak uważać na plotki i gadulstwo.

Sierpień: Piątka Mieczy

Ten miesiąc będzie dla panien trudny. Ich dobremu imieniu zagrażać będą oszczerstwa, złośliwości i upokorzenia. W najgorszym wypadku panny zakończą jakąś znajomość, albo zdecydują się odejść i będą szukać sprawiedliwości w sądzie. Karta ta może też wróżyć niepowodzenie konkretnych projektów. Problemem może być dla panien bezwzględny sposób robienia interesów przez konkurencję.

Wrzesień: Rycerz Buław

We wrześniu panny odzyskają radość życia. W ich otoczeniu zapanuje ciepłą, czasem nawet gorąca atmosfera. Panny odzyskają wigor i chęć do życia. Karta ta oznacza namiętność, ale i egzaltację, może także zwiastować popędliwość, impulsywność i przesadę. Zapał, który w tym czasie ogarnie zodiakalne panny udzieli się osobom z ich otoczenia.

Październik: Królowa Mieczy

W październiku zodiakalne panny zaskoczą wszystkich swoją dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwościami. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki panny będą okazywać innym.  Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.

Listopad: Siódemka Pucharów

Jesienią panny będą narażone na fałszywe nadzieje, mogą pozwolić się omamić. Karta ta zapowiada rozczarowania i stanowi ostrzeżenie. Panny uparcie chcą patrzeć na świat przez różowe okulary, więc muszą uważać, by nie zagubić się w irracjonalnym świecie. Taka postawa może spowodować, że zatracą się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.

Grudzień: Dwójka Buław

W grudniu panny będą bardziej zrelaksowane, bezpośrednie i otwarte. Będą też miały nietypową dla siebie ogromną łatwość podejmowania decyzji. Można je będzie wręcz posądzić o beztroską lekkomyślność. Karta ta mówi, że panny z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym miesiącu wszelkie wzloty i upadki.

 

Komentarze

Brak komentarzy