Rak

 

Styczeń: Wielki Arkan Umiaru

Zodiakalne raki wejdą w nowy rok z silnymi postanowieniami i będą konsekwentnie je realizowały. Wykażą się silną wolą, będą stroniły od używek i wszystkiego, co może zakłócić ich postrzeganie świata. Postawią na umiar, rozsądek i wstrzemięźliwość. Dzięki temu uda im się zrozumieć wiele ważnych rzeczy w swoim życiu i ułożyć plan działania na cały rok.

Luty: Czwórka Mieczy

W lutym raki powinny zaufać swojemu rozumowi, myśleć pozytywnie i nie robić niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Raki będą potrzebowały czasu dla siebie, nieco odsuną się od swoich bliskich i ich pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Marzec: Król Monet

Kolejny miesiąc raki będą trzymały się ściśle swojego planu, można im pozazdrościć cierpliwości. Będą działały konsekwentnie i rozważnie. Dzięki temu będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły pozwolić sobie na odrobinę przyjemności. Jeśli raki planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym miesiącu jest na to idealny czas.

Kwiecień: Trójka Monet

Wiosna przyniesie rakom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Sytuacja materialna raków poprawi się i mogą dostać ciekawą propozycję zawodową.

Maj: Wielki Arkan Rydwanu

Maj będzie dla raków upragnioną chwilą wytchnienia, będzie radosny i szalony. To dla raków idealny moment na wyjazd, podróż, albo życiową rewolucję Raki będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, jednak mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił. Sprzyja im szczęśliwa siódemka, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Czerwiec: Trójka Buław

Wraz z nadejściem lata u raków pojawi się możliwość wyjazdu za granicę. Wpadną na nowy, ciekawy pomysł, który zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów. Nowe znajomości doprowadzą raki do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski.

Lipiec: Ósemka Pucharów

W tym miesiącu raki będą bardzo towarzyskie. Będą błyskotliwe i czujne, będą szybko reagowały na nowe sytuacje, co bardzo im się opłaci. Raki spodziewają się zmian w tym okresie, jednak impuls do działania otrzymają z zupełnie nieoczekiwanej strony. Wydarzenie, na które czekają nastąpi szybciej, niż się spodziewały. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Sierpień: Wielki Arkan Gwiazdy

W drugiej połowie wakacji raki będą mogły odpocząć po niedawnych zmaganiach. Nadejdzie dla nich czas relaksu, regeneracji i odnowy zarówno sił fizycznych, jak i psychicznych. Raki będą mogły opuścić gardę i w spokoju zaplanować swoje kolejne posunięcia. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i moc.

Wrzesień: Siódemka Pucharów

We wrześniu raki mogą poczuć się emocjonalnie rozchwiane. Emocje wezmą nad nimi górę i przez to będą rozkojarzone i nieco zagubione we własnych uczuciach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że raki okażą się trudne w codziennym współżyciu.

Październik: Wielki Arkan Wieży

Na jesieni raki czekają duże zmiany. Niestety, coś, na co raki liczyły, co budowały od dłuższego czasu, jakiś ważny projekt, czy relacja, legnie w gruzach. Stanie się tak, ponieważ fundamenty, na których raki wzniosły swoją Wieżę były od początku złe. To nie mogło się udać. Trzeba będzie wyciągnąć naukę z tej trudnej lekcji i wówczas będzie można wszystko zacząć od nowa, na zdrowych, silnych podstawach.

Listopad: Wielki Arkan Maga

Po ciężkim przeżyciach z poprzedniego miesiąca raki wezmą się w garść i śmiało rozpoczną nowy etap rozwoju. Mag szczególnie mocno wiąże się z nauką i zdobywaniem wiedzy, więc jeśli raki planują poszerzenie swoich umiejętności to przyniesie im to wspaniały efekt. Dzięki wytężonej pracy i poświęceniu raki mogą odnieść spektakularny sukces, który pozwoli im dalej się rozwijać.

Grudzień: Wielki Arkan Mocy

W grudniu przed rakami pojawią się pewne drobne trudności, jednak nie zniechęci ich to do działania, a każde zwycięstwo będzie je nakręcało do dalszej walki o swoje. Najgorsze, co może się rakom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko w ich życiu zmieni się na lepsze.

 

Komentarze

Brak komentarzy