Waga

 

Styczeń: Wielki Arkan Mocy

Styczeń nie będzie łatwym miesiącem dla zodiakalnych wag. Mogą się u nich pojawić pewne trudności i wyzwania, jednak są to przeszkody, które przy odpowiedniej mobilizacji uda się wagom nie tylko przezwyciężyć, ale przekuć w sukcesy. To, że wagi umieją poradzić sobie w stresującej sytuacji i obrócić ją na swoją korzyść zostanie docenione przez ich otoczenie.

Luty: Wielki Arkan Księżyca

Luty będzie dla wag lepszy, jednak nie dla wszystkich. Osoby, które lubią kierować się w życiu rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny miesiąc. Wokół wag będzie się działo wiele niezrozumiałych i tajemniczych rzeczy. Zaś te z wag, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Marzec: Wielki Arkan Świata

Wiosną wagi poczują się w tym miesiącu naprawdę spełnione. Ich dotychczasowe wysiłki zostaną docenione, co da im nie tylko ogromną satysfakcję, ale i możliwość kontynuowania swojego dzieła na nowym poziomie. Osoby szukające pracy mogą liczyć na nową ofertę, która pozwoli im się rozwijać. Wagi szukające miłości znajdą ja na wiosnę.

Kwiecień: Wielki Arkan Cesarzowej

W kwietniu zodiakalne wagi mogą liczyć na dyskretne wsparcie kobiety na wysokim stanowisku. Może im ona udzielić cennej rady, która wesprze ich rozwój osobisty, lub karierę. Jest to szczególnie dobry czas dla kobiet spod znaku wagi, gdyż poczują się pewnie, silnie i stabilnie, dzięki czemu mogą wiele zyskać.

Maj: Ósemka Monet

Ten miesiąc przyniesie wagom wiele dobrego, przede wszystkim poprawi się ich sytuacja materialna. Wagi obejmą nową posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Czerwiec: Trójka Pucharów

Lato zapowiada się dla wag bardzo pozytywnie i przyniesie im zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie osobistych pragnień i rozwój. To także znak zakończenia trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Wagi mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Lipiec: Szóstka Monet

To będzie dla wag korzystny okres. Lipiec może przynieść wagom zastrzyk gotówki. Możliwa jest u nich nowa, interesująca znajomość. Wysiłki wag zostaną zauważone i docenione.  Należy jednak uważać, by zanadto nie uzależnić się od zwierzchnika. Wagi będące w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc bliskich.

Sierpień: Królowa Monet

W drugiej połowie wakacji u wag przeważy racjonalizm i materializm. Będą pragmatyczne i konkretne. Mają szansę zawrzeć jakąś korzystną umowę, która poprawi ich sytuację finansową. To dobry moment na inwestycje i poważne zakupy. W sferze prywatnej natomiast wagi będą bardziej zmysłowe i uwodzicielskie. Jeśli pragną dziecka, to będzie to dobry moment na poczęcie.

Wrzesień: Dziewiątka Buław

W tym miesiącu zodiakalne wago zapragną rozliczyć się ze swoją przeszłością. Będzie to konieczne, zanim zrobią krok w przyszłość. Czeka je miesiąc nostalgii i wspomnień, z których powinny jak najszybciej się otrząsnąć, gdyż z ich nieuwagi chętnie skorzysta konkurencja. Dopiero po zerwaniu z przeszłością wagi będą mogły naprawdę się rozwijać i zawojować świat.

Październik: Piątka Pucharów

Jesienią wagi będą bardziej sentymentalne, mogą przeżywać rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której wagi staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Listopad: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Końcówka roku będzie dla wag bardzo dobra, gdyż uda im się powrócić do stanu równowagi. To zodiakalna karta wag, która da im siłę, mądrość i stabilizację. Wagi będą pewne siebie, trafnie będą oceniały swoje możliwości i będą służyły dobrą radą każdemu, kto o nią poprosi. Dzięki temu wagi poczują się cenione, szanowane i potrzebne.

Grudzień: Wielki Arkan Gwiazdy

Pod koniec roku wagi będą potrzebowały chwili oddechu, aby nabrać dystansu do otaczającego je świata. Nabiorą sił do dalszych życiowych zmagań. Uda im się nieco odpocząć i oderwać od codzienności. Jest to ostatni moment na regenerację sił przed rozpoczęciem nowego etapu życia, który wagi dokładnie sobie zaplanują.

 

Komentarze

Brak komentarzy