Galeria

Rezerwacja została złożona


Twoja rezerwacja została złożona i oczekuje na akceptację. Po jej zatwierdzeniu otrzymasz e-maila z linkiem do pokoju. Pokój stanie się aktywny na 5 minut przed umówionym czasem spotkania. Pamiętaj, że jeżeli nie pojawisz się na seansie - wówczas Twoje żetony zostaną przekazane w całości wróżce.

Podsumowanie rezerwacji:

Termin: -

Godzina: -

Czas: -

Cena: -

Status transmisji: niedostępna

Nie prowadzę teraz transmisji

O mnie

Nazywam się Miltiades. Jako Okultystka i Rytualistka od dłuższego czasu, zajmuję się doradztwem duchowym, magiczną pomocą, oczyszczaniem osób z negatywnej energii – A przede wszystkim wróżeniem. Wiele osób, które zwróciły się z pytaniem do moich kart a, czy też kart Runicznych, uzyskało szczegółowe odpowiedzi na liczne pytania, jakie padły w trakcie mojej współpracy z nimi. Czy padało pytanie dotyczące takiej kwestii jak miłość, czy też pytanie dotyczące kogoś z rodziny - karty wiele razy pomagały mi uzyskać szczegółową odpowiedź, tym samym rozwiązując dany problem. Jeżeli mają Państwo ochotę dowiedzieć się czegoś na temat swojego najbliższego kwartału, jak przebiegnie dana relacja z inną osobą, co zrobić w trakcie nowego roku by mieć szczęście – Trafili państwo do właściwej osoby. Takie, bądź też innego typu pytania, każdy klient może zadać - Zaś moim obowiązkiem jest wraz z kartami udzielić stosownej pomocy i jak najobszerniejszej odpowiedzi. Tak jak wspominałam wyżej, wróżę z kart a oraz kart Runicznych. Ponadto mogę również interpretować państwa sny na życzenie i udzielać porad związanych z ezoteryką i szeroko pojętym okultyzmem. Zasady współpracy: 1. Zanim do mnie ktoś napisze, proszę o dokładne przeczytanie opisu. 2. Zanim zarezerwujesz ze mną prywatną sesję - napisz do mnie wpierw wiadomość z zapytaniem czy jestem dostępna w danym dniu. 3. Wszelkie sprawy techniczne proszę zgłaszać nie do mnie, a do obsługi strony i właścicieli serwisu.

Komentarze

Atka5 2015-08-01 16:09:27
Bardzo serdecznie polecam!!! Miła i bardzo ciepła osoba, która stara się udzielić jak najobszerniejszej odpowiedzi . Ja jestem bardzo zadowolona! Dziękuję za cierpliwość i serdecznie polecam!!!
Ocena:
Hellena 2016-04-25 20:39:52
Nie jest za dobra z tego co widzę same błędy...i pentagram nie pomoże...raczej się bawi więc podejrzane jest ,że w co drugim komentarzu jest słowo"profesjonalna".....czyżby podpucha?
spinka 2015-04-19 20:56:30
Miła,spokojna, rzeczowa osoba.Opis sytuacji trafiony.Widać, że to co robi, to Jej pasja.Odpowiedź wyczerpująca.Czekam na rezultat.Dziękuję i polecam.
janka 2015-04-19 10:16:28
Bardzo rzeczowa odpowiedz, sytuacja opisana idealnie. Naprawdę profesjonalizm w każdym calu.
aniollek 2015-04-19 10:16:31
Wspaniała osoba i długa odpowiedź:) Czyli to czego szukamy znajdziecie tutaj :)Bardzo dziękuje
Ocena:
Nika24 2015-04-19 10:16:46
Bardzo mila Pani obszernie odpowiada na pytanie można pytac spokojnie dopytwać i nie wymusza na żetonach, skromna, spokojna, ciekawie prowadzi rozmowe, doradza, widać, ze bardzo lubi to co robi i chętnie wróży . Polecam :)
Ocena:
Helevor 2015-04-17 10:46:40
Profesjonalna i nie droga usługa, wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania, nic tylko wracać i korzystać :) Bardzo dziękuję za pomoc.
Ocena:
DisneyowaPisarka 2015-04-16 10:05:38
Bardzo profesjonalna Tarocistka. Odpowiada trafnie na zadane pytania, z dokładnością i starannością. Widać, że robi to, co kocha i dobrze jej to wychodzi.
Ocena: