Galeria

Rezerwacja została złożona


Twoja rezerwacja została złożona i oczekuje na akceptację. Po jej zatwierdzeniu otrzymasz e-maila z linkiem do pokoju. Pokój stanie się aktywny na 5 minut przed umówionym czasem spotkania. Pamiętaj, że jeżeli nie pojawisz się na seansie - wówczas Twoje żetony zostaną przekazane w całości wróżce.

Podsumowanie rezerwacji:

Termin: -

Godzina: -

Czas: -

Cena: -

Status transmisji: niedostępna

Nie prowadzę teraz transmisji

O mnie

Witam. Jestem jasnowidzem i medium, z ezoteryką zetknąłem się wiele lat temu i tak do dzisiaj trwa moja przygoda. Wciąż także poznaję świat duchowy i ezoteryki. Mam też wiele sukcesów odnośnie pracy z kartami i w udzielaniu pomocy innym. Pracuję także wahadełkiem to głównie za jego pomocą wykonuję rytuały na miłość, zdrowie czy finanse. Potrafię również sprawdzić co dzieje się z osobą zmarłą itp. Moja pasja zrodziła się przez to, że w rodzinie był ktoś kto miał zdolności mediumiczne i zajmowała wróżbami z kart itp. Zainteresowanych poradą zapraszam do kontaktu. :)

Komentarze

kasia1977 2017-01-17 19:19:24
przepraszam ale zaplacilam 20 zetonow za nic Pan namawial mnie tylko na oczyszczanie ,zero odpowiedzi na temat zadanego pytania...przepraszam nie dla mnie ...zetony wydane odpowiedzi brak
Ocena: