Czy jest coś gorszego od zdrady?

27-10-2016 04:10:59

Jedyny portal, gdzie płacisz tylko za zadanie pytania a nie za długość trwania rozmowy.

Wróżka patrzy na twoją sytuację obiektywnie i to jest powód, z którego warto z Nią porozmawiać. Następnym z powodów jest fakt, że karty, runy, astrologia, są to narzędzia, sięgające znacznie dalej, niż Ty widzisz Swój problem. Pokazują to, co niejednokrotnie jest dla Ciebie niezauważalne albo zlekceważone. Wskazują drogi do rozwiązania, która nawet nie przy... Czytaj dalej!

Rozkład Kart Tarota

03-08-2015 09:08:42

Rozkłady Kart Tarota

Na rynku wydawniczym są setki jak nie tysiące talii, to samo, jeśli chodzi o rozkłady Tarota, jest ich niezliczona ilość, jest wiele książek na temat Tarota, w każdej po kilka przykładowych układów, są książki, które zawierają tylko i wyłącznie rozkłady Tarota dzięki temu Tarot może odpowiedzieć doświadczonej wróżce na każde pytanie, nawet to najbardziej banalne, czy skomplikowane, zadane przez klienta. Jeśli klient zada ... Czytaj dalej!

Karty tarota dla każdego E-BOOK

07-01-2015 11:01:00

Karty Tarota w pigułce

Drogi czytelniku! Tekst ten ma być łatwym i przejrzystym podręcznikiem, dzięki któremu (mam nadzieję) rozpocznie się twoja przygoda z Tarotem! Znajdziesz tutaj podstawowe informacje o tych niezwykłych kartach oraz porady, jak należy z nimi pracować. Przeczytasz również znaczenie poszczególnych kart, a także poznasz kilka proponowanych rozkładów, dzięki kt&oacut... Czytaj dalej!

Karty Bumerangi, czyli prawdziwe wyzwanie dla tarocisty

06-01-2015 06:01:05

Podczas każdej sesji wróżbiarskiej mogą zdarzyć się różne niespodziewane i niesamowite rzeczy. Praktykujący wróżbici muszą być przygotowani na różne zaskakujące rzeczy, od oryginalnych pytań po niezwykłe odpowiedzi swoich własnych kart. Czasami podczas wróżenia trafiają się naprawdę wyjątkowe momenty, prawdziwa magia, która mniej wprawnych wróżbitów lub ich niedoświadczonych klientów może ... Czytaj dalej!

Horoskop: WIELKIE ARKANA TAROTA DLA LWA

30-07-2014 12:07:00

lewKartą będącą personifikacją zodiaku lwa w nadchodzącym miesiącu jest Księżyc. Lwy będą w nastoju do romansów, księżyc podziała niezwykle zmysłowo na ich temperament. Być może uda im się odkryć jakąś tajemnicę, wiedzę dotychczas niedostępną, dzięki której umocnią swoją pozycję. Jest to bardzo dobory okres dla osób obdarzonyc... Czytaj dalej!

Przeczytaj ten artykuł zanim rozpoczniesz swoją przygodę z kartami tarota!

03-07-2014 12:07:00

tarot karty

Zew kart to uczucie nie do opisania. Człowiek, który go poczuje zapewne już nigdy się od niego nie uwolni. Gdy myśl o tym, by posiadać klucz do tajemnicy zakiełkuje, ciężko jest ją wyplenić. Gorące pragnie, aby samodzielnie, bez pośredników w postaci tarocistów i wróż... Czytaj dalej!

Strach ma wielkie oczy, czego w Tarocie bać się nie należy

01-07-2014 12:07:00

tarot

Każdy, kto zaczyna swoją przygodę z magiczną talią kart tarota czy to, jako wróżbita, czy jako osoba stawiająca wróżącemu pytania nosi w sercu pewne obawy. Tarot, jako narzędzie wróżbitów sam w sobie budzi niepokój, niezwykłą talię osnuwa sieć mitów i legend. Do radzenia się kart mało, kt... Czytaj dalej!

Mam tarota! I co dalej?

01-07-2014 12:07:00

SONY DSC

Mam tarota! I co dalej? Pierwsza talia kart tarota jest bardzo szczególnym przedmiotem. Staje się dla swojego właściciela nie tylko magicznym narzędziem wróżbiarskim, ale też osobistym kluczem do świata magii i tajemnic życia. Otwierając bramy zaklętego świata wróżb wkraczamy w zupe... Czytaj dalej!

Nie obawiaj się tarota

01-07-2014 12:07:00

tarotPoradnik wiedzy o kartach tarota

Mówi się, że tarot został stworzony przez samego diabła, w celu szkodzenia ludziom. Jest to oczywiście jedynie zabobon. Nieprawdziwa hipoteza, powtarzana przez ludzi, którzy się go boją. Korzenie tej błędnej tezy sięgają odległych czasów, kiedy to kościół katolicki nie chcąc, aby wróżeni... Czytaj dalej!

Siła tarota – dowiedz się, co czuje do ciebie twój partner

01-07-2014 12:07:00

Tarot

Często każdy człowiek zadaje sobie pytanie na temat uczuć swojego partnera. I nawet, jeśli jest pewien uczuć drugiej połowy, to podświadomie szuka potwierdzenia. Dlatego rozmawiamy z zaprzyjaźnioną czy bliską osobą, jak ona widzi, to ze swojego punktu widzenia. Wspieramy się również chodząc do wró... Czytaj dalej!