lewKartą będącą personifikacją zodiaku lwa w nadchodzącym miesiącu jest Księżyc. Lwy będą w nastoju do romansów, księżyc podziała niezwykle zmysłowo na ich temperament. Być może uda im się odkryć jakąś tajemnicę, wiedzę dotychczas niedostępną, dzięki której umocnią swoją pozycję. Jest to bardzo dobory okres dla osób obdarzonych intuicją i umiejących korzystać z jej subtelnych sygnałów. Lwy będące racjonalistami mogą się czuć nieco zagubione i zdezorientowane przez wpływy Księżyca. Niemniej ich zmysły będą wyostrzone.

W życiu osobistym lwów będzie działo się bardzo dużo. Karta Diabła oznacza olbrzymie pokusy, ale i wielką moc, którą przy pewnym wysiłku można okiełznać i skierowana jakiś pozytywny cel. Lwy powinny uważać na wszelkie używki i podejrzane rozrywki, są kuszące, ale mogą przynieść przykre konsekwencje.  Te szatańskie pokusy nieco łagodzi karta Cesarzowej. Mądra i ciesząca się szacunkiem kobieta będzie umiała w subtelny sposób wpłynąć na rozemocjonowane lwy i nieco złagodzić ich zapędy. Można liczyć nie tylko na jej radę, ale i wsparcie. Być może dzięki temu lwy będą w stanie podjąć wyzwanie, jakie w ich osobistej sferze zgotuje karta Śmierci. To poważna zmiana, zakończenie pewnego etapu życia w sposób nieodwracalny. Jednocześnie przed lwami otworzą się nowe możliwości i będą mogły zacząć wszystko od nowa, mimo pokus Diabła i dzięki wsparciu Cesarzowej.

Sprawdź horoskopy PREMIUM! Jedyna okazja DARMOWA PORADA WRÓŻ

W domu lwów sytuacja zapowiada się bardzo stabilnie, choć czekają na nie ważne decyzje. Karta Sądu, Cesarza i Sprawiedliwości jednoznacznie mówią, że trzeba będzie podjąć wiążące decyzje w kluczowych dla domu kwestiach. Duża doza rozsądku, jaki daje Sąd będzie współgrała z równowagą wnoszoną przez Sprawiedliwość. Decydujący głos w domowych kwestiach przypadnie mężczyźnie, którego symbolizuje Cesarz, a który za wszelką cenę będzie się starał dopiąć swego. Dla kobiet karta ta będzie oznaczała męską dominację. Pamiętajmy jednak, że nieprzejednanego władcę można urzec delikatnością i bezbronnością, zatem dyplomacją i spokojem można na niego wpłynąć.

Ambicje lwów określa Najwyższa Kapłanka, Mag i Moc. W drodze do wyznaczonego celu lwy napotkają trudności, jednakże mają w sobie tyle mądrości, odwagi i siły, że bez większych przeszkód powinny je pokonać. Każde takie zwycięstwo wzmocni je i pozwoli w przyszłości lepiej radzić sobie w podobnych sytuacjach. Te lekcje pomoże utrwalić Mag, który oznacza też, że lwy mają nadzieję na rozwój w nowej dziedzinie i są chętne do przyswajania wiedzy. Potwierdza to Najwyższa Kapłanka, która jest symbolem mądrości i wiedzy tajemnej, a więc wiedzy niszowej, branżowej, którą lwy pragną posiąść.

Oczekiwania lwów mają wielkie szanse powodzenia. Sprzyja im Słońce, a razem z nim Świat i Rydwan. Dwa symbole ciał niebieskich obok siebie potęgują ich pozytywne działanie łącząc je w bardzo mocną ochronną tarczę. Lwy oczekują sukcesu i pragną ukończyć ważny dla siebie projekt. Dzięki swojej determinacji osiągną spektakularny efekt, który ich samych może zaskoczyć. Karta Rydwanu sugeruje, że wszystko to będzie się działo niezwykle szybko i dynamicznie. Decyzje trzeba będzie podejmować w oka mgnieniu. Lwy czekają też na zmiany, na wyjazd, podróż i nowe możliwości działania.

Nieoczekiwane zdarzenia w życzy lwów przedstawiają Wisielec, Kochankowie i Koło Fortuny. Lwy będą w stanie wiele poświęcić by zdobyć lub zatrzymać przy sobie upragnioną miłość, będą wręcz ryzykować, ale los im sprzyja. Wisielec sugeruje, że będą pełne pokory i naprawdę są gotowe gruntownie się zmienić by osiągnąć cel. Celem tym są zaś Kochankowie, miłość w swojej pełnej postaci. Ważne jest, by lokować swoje uczucia we właściwej osobie, by nie cierpieć z powodu pochopnie podjętej decyzji. Kochankowie są kartą, która generalnie sprzyja w tym układzie kart, zatem Koło Fortuny winno tym razem wynieść lwy na szczyt. Ważne by podjęły wyzwanie, nie stały w miejscu, gdyż stagnacja będzie miała na nie zły wpływ. Czasami zmiana, jakakolwiek, jest lepsza, niż zatrzymanie w martwym punkcie.

Najbliższa przyszłość lwów to czas burzliwy, ale niepozbawiony refleksji. Karty Głupca, Eremity i Wieży nieco równoważą swoje znaczenie. Głupiec oznacza niefrasobliwość i pogoń za szczęściem bez zwracania uwagi na realne zagrożenie. Ta brawura przyniesie jednak rezultaty, gdyż boskiego błazna chroni siła wyższa. Nie należy jednak zbytnio igrać z losem, bo coś jednak pójdzie nie tak. Wieża rażona piorunem pokazuje, że coś niespodziewanie runie. Okaże się, że na dobrą sprawę to, co się rozsypie nie miało szans przetrwać, gdyż było wznoszone na złych fundamentach. Refleksję tą przyniesie Eremita, zwany pustelnikiem. Pozwoli on wyciągnąć wnioski z odniesionej porażki i uniknąć podobnych komplikacji w przyszłości, Zwraca też uwagę, że poza sferą materialną istnieją jeszcze potrzeby ducha, na które też trzeba znaleźć czas, by zachować wewnętrzną równowagę.

Sprawdź horoskopy PREMIUM! Jedyna okazja DARMOWA PORADA WRÓŻ

Dalsza przyszłość lwów zapowiada się już o wiele spokojniej i z pewnością pozwoli na chwilkę spokoju. Karty Najwyższego Kapłana, Umiaru i Gwiazdy zapowiadają czas, w którym lwy będą mogły nie tylko liczyć na wsparcie życzliwych osób, ale i w spokoju przeanalizować swoją sytuację i ustalić plan działania na przyszłość. Najwyższy Kapłan symbolizuje dobrego przyjaciela, który chętnie doradzi, ale nie będzie narzucał się z pomocą. Jego wsparcie będzie subtelne, ale jednocześnie zapewni on lwom bezpieczne pole działania. Umiar pomoże lwom zdystansować się do ważnych spraw, a perspektywa, którą dzięki temu zyskają pozwoli wiarygodnie ocenić sytuację. Lwy powinny też nieco się wyciszyć, odstawić używki i oczyścić umysł. Karta Gwiazdy stanowi piękny finał wróżby i da ona lwom czas na odpoczynek po życiowych zmaganiach. Będą mogły w spokoju cieszyć się sukcesem, regenerować siły fizyczne i psychiczne, a także planować swoją dalszą przyszłość. Karta Gwiazdy łączy się silnie z pojawiającym się na początku wróżby Księżycem, jako nocne symbole sił magicznych niosą ze sobą wielką moc, szczególnie ochronną. Gwiazda będzie, zatem tym silniej działała na znak lwa, i choć jest on znakiem związanym ze słońcem, to przyniesie mu wielkie korzyści.

Bądź stale poinformowana! [easy_sign_up title="Otrzymaj następny horoskop" phone="0" fnln="0" esu_label="A admin only label"]

Komentarze

Brak komentarzy