Tarot

Często każdy człowiek zadaje sobie pytanie na temat uczuć swojego partnera. I nawet, jeśli jest pewien uczuć drugiej połowy, to podświadomie szuka potwierdzenia. Dlatego rozmawiamy z zaprzyjaźnioną czy bliską osobą, jak ona widzi, to ze swojego punktu widzenia. Wspieramy się również chodząc do wróżki, czy jasnowidza. Pomocą może okazać się w tym przypadku również tarot, który jest bardzo silnym narzędziem rozstrzygania naszych życiowych problemów. W kartach tarota zapisane jest właściwie nasze całe życie. Wszystkie kłopoty i rozterki można w szybki sposób rozwiązać. Sprawy miłosne również można odkryć z pomocą tarota, wówczas uzyskamy odpowiedź na nasze wszystkie pytania. W tarocie jest wiele kart typowo opisujących związki partnerskie i sferę miłosną. Jest to dość duży wachlarz możliwości, dlatego odpowiedzi również posiadały będą szerokie spektrum uczuć. Od silnej miłości i przywiązania, do zupełnego wypalenia i rezygnacji w miłości.

Śledź nas na Google +

Poniżej zostaną opisane typowe karty tarota, które charakteryzują życie miłosne.

GŁUPIEC

to karta tarota, która opisuje dość chwiejną sferę uczuciową partnera. Zachowuje się on jak dziecko, które dopiero uczy się życia i niczego nie jest pewne. Jego zamiary wobec nas zmieniają się jak w kalejdoskopie, w jednym momencie jest on pewien swoich uczuć, a za moment zmienia zdanie.

MAG

to silna karta, określająca bardzo poważne uczucie oparte na wzajemnej odpowiedzialności i szacunku. Według tego, co mówi tarot, Twój partner może poprzez docenianie twoich zalet, dawać ci sygnały o wielkim uczuciu, jakie go z tobą łączy. Mag to karta osób twardo stąpających po ziemi, które jeśli decydują się na związek, to biorą to bardzo poważnie.

Sprawdź horoskopy PREMIUM! Jedyna okazja DARMOWA PORADA WRÓŻKI

KAPŁANKA

kolejna karta tarota, gdzie partner ma problem z mówieniem wprost o swoich uczuciach. Jest dla niego szalenie istotne, aby związek był oparty na wzajemnym zrozumieniu i przyjaźni. Ta karta pojawia się również w sytuacjach, kiedy partner miewa zmienne nastroje, kiedy drzemie w mim zarówno osoba bardzo serdeczna, ale i chłodna. Karta kapłanki mówi również o tym, że partnera jest niebywale trudno odgadnąć i szybko można się pogubić w zrozumieniu jego zamiarów wobec naszej osoby.

CESARZOWA

karta, która potwierdza oczarowanie twoją osobą, które przejawia się w uśmiechu, rozpromienieniu czy jaśniejszym spojrzeniu na twój widok. Tarot sugeruje, że usłyszysz wiele komplementów i pochwał. A zamiary twojego partnera będą bardzo czytelne i jasne do odgadnięcia. Tarot gwarantuje, że nie będzie w tym przypadku niejasnych sytuacji, wiele rzeczy zostanie powiedzianych wprost.

CESARZ

jest to karta osoby, która nie jest chętna na miłość, jest zamknięta i nie chce okazywać uczuć. Taka osoba ma wobec twojej osoby konkretne plany, ale nie są to uczucia. Bardzo dokładnie otacza się mocną barierą i nie pozwala siebie odgadnąć.

ARCYKAPŁAN

osoba spod tej karty czuje silne uczucie, jednak jest dość nieśmiała i nie pokazuje tego, co w niej drzemie. Dlatego takie cechy charakteru blokują często rozpoczęcie związku. Nieśmiałość takiej osoby powoduje, że przeżywa ona swoje uczucia wewnętrznie i nie chce się nimi dzielić. Musisz w takiej sytuacji zrobić pierwszy krok, na który ta osoba czeka.

KOCHANKOWIE

to karta rodzącego się uczucia, któremu towarzyszy czułość, delikatność. Czas płynie powoli, jest miejsce na pocałunki, dotyk, rozmowy. Dlatego, jak radzi tarot, nie możesz naciskać, bo możesz tę drugą osobę łatwo wystraszyć. Osoba spod tej karty może być długo niezdecydowana, potrzebująca czasu, żeby oswoić się z nową sytuacją, w której się znalazła.

RYDWAN

ta karta tarota to karta osoby, która nie chce angażować się uczuciowo. Nie ma czasu na romanse, skupia się na własnym rozwoju i pracy. Często nie zauważa twoich sygnałów, wycofuje się. Miłość jest dla tej osoby tematem niezaplanowanym, dlatego się na nim nie skupia, natomiast woli długie godziny pracować i zajmować się swoimi sprawami.

Sprawdź horoskopy PREMIUM! Jedyna okazja DARMOWA PORADA WRÓŻKI

SIŁA

fascynujesz swojego partnera, bardzo mu się podobasz. Tarot wie również, że uwielbia spędzać z tobą czas. Bardzo zachwyca go twój wygląd, ale również ceni twój charakter, osobowość i poczucie humoru. Pomiędzy wami wyraźnie wyczuwalna jest chemia, pasujecie do siebie jak dwie połowy jabłka.

PUSTELNIK

to nie jest karta pozytywna w sferze uczuciowej. Charakteryzuje osobę, która nie jest gotowa do budowania relacji z kimś innym. Nie zauważa wysyłanych znaków ani flirtu. Raczej jest wycofana i nie łaknie kontaktu.

KOŁO FORTUNY

to kolejna karta tarota, która mówi, że wszystko może się zmieniać jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki. To bardzo zmienny partner, którego uczucia są chwiejne i niepewne. Taka osoba jednego dnia może powiedzieć, że kocha a kolejnego, że nic nie czuje.

WISIELEC

przy tej karcie tarot wskazuje  dwa scenariusze. Pierwszy, gdzie partner musi wszystko analizować, potrzeba mu czasu do namysłu, nie zdecyduje się nigdy na spontaniczną decyzję. Ten etap,jak sugerują karty tarota, może trwać bardzo długo i się przeciągać. Druga możliwość jest taka, że taka osoba zdusi w sobie uczucie i odetnie się od sytuacji, nie będzie chcieć kontaktu.

ŚMIERĆ

to karta bez uczuć. Brak jest miłości, sympatii, flirtu. Osoba spod tej karty jest niezaangażowana uczuciowo. Jeśli wydaje Ci się, że jednak coś czuje do ciebie, to tylko źle odczytujesz jego sygnały.

DIABEŁ

ta karta tarota skupia się głównie na sferze cielesnej. Podobasz się bardzo swojemu partnerowi, ale nie widzi on zalet twojej osobowości, nie docenia charakteru. Osoba taka jest skupiona jedynie na seksualności i nie interesuje jej budowanie trwałych relacji. Uczucia odkłada na bok.

WIEŻA

aktualna sytuacja warunkuje postępowanie twojego partnera. Ta karta tarota symbolizuje przemiany. Często są one gwałtowne i niespodziewane. Jeśli dotychczas układało się wam świetnie, to nagle relacja ulegnie zmianie, być może partner się odkocha. Natomiast, jeśli wydawało się, że nic nie będzie z waszej relacji pozytywnego nagle wszystko się unormuje i poprawi.

Sprawdź horoskopy PREMIUM! Jedyna okazja DARMOWA PORADA WRÓŻKI

GWIAZDA

karta wielkiej fascynacji partnera. Myśli ciągle o tobie, fascynuje go twoja wrażliwość i twoje zachowanie codzienne. Uwielbia obserwować cię i podziwiać. Mimo silnego uczucia twój partner nosi jednak w sobie wiele obaw. Wasz związek wydaje mu się nie realny. Raczej postrzega go w sferze wyobrażeń. Dlatego często jest tutaj mowa o uczuciu platonicznym i często kończy się jedynie na planach, a nie realizacji, jak ostrzega tarot.

KSIĘŻYC

karta tarota, która oznacza, że obudziliśmy w partnerze wielką chęć zbudowania silnej relacji. Jego całe ciało i umysł kierują się jedynie w stronę trwałego połączenia. Dlatego ciągle o tobie myśli, zabiega o twoje względy, zasypuje komplementami. Z drugiej strony partner nosi w sobie obawę, że może wszystko zepsuć i spowodować rozstanie.

SŁOŃCE

widać tutaj bardzo silne uczucie, które płynie w obu kierunkach. Sygnały są jasne i wyraźne. Z obu stron zachodzi płynna komunikacja. Wedle prognoz tarota, taki związek ma szansę na duże powodzenie.

SĄD

w tarocie karta sądu mówi, że partner ma świadome zamiary i chęci zbudowania silnego związku. Wkłada dużo energii w jego istnienie i rozwój. Często pomimo wielu niezamkniętych spraw z przeszłości będzie bardzo starał się, aby mimo przeciwnościom być z tobą.

Powyżej zostały przedstawione znaczenia poszczególnych kart w tarocie, które opisują sferę uczuciową. Jak widać to bardzo szeroki wachlarz możliwości. Karty podpowiadają nam zamiary naszych partnerów. Od wielkiej chęci i silnej miłości po niechęć i obojętność. Pozwalają odgadywać sygnały płynące z drugiej strony, dzięki czemu łatwiej nam pracować nad naszym związkiem. Zaufaj kartom tarota, pomogą znaleźć ci prawdziwą miłość!

Śledź nas na Google + Bądź stale poinformowana! [easy_sign_up title="Otrzymaj następny horoskop" phone="0" fnln="0" esu_label="A admin only label"]

Komentarze

Brak komentarzy