Baran

 

Styczeń: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Barany spędza początek roku w dobrej i przyjacielskiej atmosferze. W przypadku wątpliwości w ważnych kwestiach barany będą mogły zwrócić się o radę do zaufanego doradcy, który obiektywnie i mądrze nimi pokieruje. Dzięki temu wsparciu barany poczują się pewnie i bezpiecznie.

Luty: Czwórka Buław

W lutym u baranów wszystko będzie układało się pomyślnie. Uda im się pokonać apatię i zniechęcenie, chętnie wyjdą do ludzi i zaczną na nowo cieszyć się życiem. Barany pokonają swoje obawy, bariery i lęki, a to da im siłę, radość i satysfakcję. Wyjdą z impasu i ich życie zmieni się na lepsze. To dobry czas na zawieranie nowych znajomości, bo może z nich wyniknąć coś dobrego

Marzec: Wielki Arkan Głupca

Na wiosnę barany będą mogły pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże barany nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem barany wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Kwiecień: Wielki Arkan Księżyca

W tym miesiącu barany będą nieco nieracjonalne, gdyż ich działania będą powodowane bardziej instynktem niż rozumem. Będzie to wynikało z wpływu karty Księżyca, który jest bardzo dobrą wróżbą dla osób umiejących zaufać swoim ponadnaturalnym zdolnościom. Nieco gorzej czuć się będą osoby ponad wszystko ceniące logikę. Barany mają też szansę odkryć jakąś tajemnicę lub zdobyć informację niedostępną dla ogółu.

Maj: Dwójka Mieczy

W maju osoby spod znaku barana mogą poczuć zwątpienie. Rozpaczliwie próbują zachować stanowczą postawę i grać pewnych siebie, jednak będzie to dla nich coraz trudniejsze. Muszą faktycznie znaleźć w sobie siłę, wówczas będzie ją widać również na zewnątrz. Pewien obszar wiedzy pozostanie dla baranów niedostępny, gdyż nie są jeszcze gotowe by poznać wszystkie tajemnice.

Czerwiec: Król Pucharów

Letnią porą barany będą nastawione szczególnie uczuciowo. Bardziej niż zazwyczaj zgłębią się w marzenia i tęsknoty za idealnym związkiem. Barany zagłębią się także w emocje swojego partnera. Osoby spod tego znaku będą bardziej wyrozumiałe, pomocne i przyjacielskie. Karta ta zapowiada często romantyczny okres, w którym barany będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Dla samotnych osób pojawi się szansa na romantyczną i obiecująca znajomość.

Lipiec: Szóstka Buław

Lato przyniesie baranom zastrzyk energii Dzięki temu ożywieniu zyskają silę się do działania, a ich marzenia się urzeczywistnią. Sprawy dla baranów najważniejsze znacznie przyspieszą i zakończą się szybciej niż przewidywały. Dzięki temu barany będą miały więcej motywacji i energii do działania. 

Sierpień: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym miesiącu barany będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do baranów będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Wrzesień: Królowa Pucharów

Karta ta zwiastuje baranom pozytywną zmianę w ich życiu uczuciowym. Przed nimi czas delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. Barany w tym miesiącu zapragną poprawić relacje z partnerem, będą gotowe do ustępstw i poświęceń. Ich zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty. Wszystkie barany mogą odczuwać głęboką tęsknotę za bliskością i miłością, będą szukały oparcia w drugim człowieku.

Październik: Dziewiątka Mieczy

Jesienią nad baranami będą zbierały się ciemne chmury.  Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Barany muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może też oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza baranom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Listopad: Walet Buław

W listopadzie barany będą mogły liczyć na pomoc ze strony młodej, energicznej i życzliwej osoby. Mogą również otrzymać dobrą wiadomość. Karta ta oznacza dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi wiekiem osobami. To dobra pora na nowe inwestycje, nowe działania, byle w rozsądkiem i konsekwentnie. Karta ta może też zapowiadać baranom pomyślne zdanie egzaminów.

Grudzień: Wielki Arkan Świata

Na koniec roku zodiakalne barany będą czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie, aby osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla baranów na wyciągnięcie ręki.

 

Komentarze

Brak komentarzy