Bliźnięta

 

Styczeń: Wielki Arkan Cesarza

Na początku roku Cesarz da osobom spod znaku bliźniąt silne poczucie władzy i niezależności. Bliźnięta będą śmiało podejmowały decyzje i odważnie sięgały po to, co uznają za interesujące. Jest to szczególnie dobry czas dla mężczyzn spod tego znaku, zaś kobiety spod znaku bliźniąt będą w tym czasie nieco bardziej stanowcze.

Luty: Dwójka Monet

W lutym bliźnięta będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo beztroskie, czy niefrasobliwe. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji bliźnięta bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Beztroskie nastawienie może być cenione, jako zręczne i spontaniczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Dużym atutem bliźniąt będzie dopasowanie do sytuacji elastyczność.

Marzec: Siódemka Mieczy

Wiosną bliźnięta powinny uważać, by nie paść ofiarą oszustwa. Nie jest jasne, kto kogo oszukuje- czy bliźnięta będą opryszkiem czy ofiarą. Być może będą starały się uniknąć konfrontacji i wymigać się od rozwiązywania problemów. Chodzi tu przede wszystkim o nieszczerość wobec siebie samego, a w skrajnych przypadkach samooszukiwanie. Z tego względu karta ta jest ostrzeżeniem i wezwaniem do poddania szczerej samoocenie.

Kwiecień: Dziewiątka Monet

Karta ta zwiastuje bliźniętom wiele okazji na poprawienie sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie bliźnięta mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw.

Maj: Król Mieczy

Maj przyniesie bliźniętom upragnione poczucie stabilizacji, z drugiej strony mogą się czuć osamotnione. Dzięki swojej ciężkiej pracy, dyplomacji i rozwadze zodiakalne bliźnięta osiągną pozycję, dzięki której będą cieszyły się autorytetem i spokojem. To dobra karta dla rodziny i zwiastuje jej spokojny czas.

Czerwiec: Wielki Arkan Kochanków

Latem we wszystkich aspektach życia bliźniąt będzie się wszystko dobrze układało. Szczególnie w sprawach uczuciowych bliźnięta będą miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Karta ta może też oznaczać, że bliźnięta będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra karta dla wszelkich praktyk miłosnych.

Lipiec: Piątka Buław

Lipiec będzie dla bliźniąt obfitym miesiącem. Przed nimi wiele sukcesów materialnych i finansowych, dzięki czemu zyskają wielką satysfakcję. Bliźnięta mogą otrzymać wartościowy prezent lub spadek. W życiu zawodowym zapanuje u nich spokój, a wrz z nim zapanuje finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

Sierpień: As Buław

W połowie wakacji zodiakalne bliźnięta zdecydują się zadbać o swoje życie uczuciowe. Postawią w nim na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i bliskość będą znaczyły dla nich więcej niż ryzykowne przygody. Osoby będące w związkach skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Osoby wolne zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego, mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Wszystkie bliźnięta powinny w tym miesiącu uważać, by nie dać się ponieść zazdrości.

Wrzesień: Dziesiątka Monet

Pod koniec lata nadejdzie dla bliźniąt dobry czas, czas zbierania plonów, obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to bliźniętom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Październik: Wielki Arkan Koła Fortuny

Jesień nieco wytrąci bliźnięta z równowagi, raz będzie się u nich układało lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je motywowały i nakręcały do działania. Najgorsze, co może się bliźniętom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Listopad: Rycerz Monet

Pod koniec roku szczęście znów uśmiechnie się do bliźniąt. W listopadzie wydarzy się u nich wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Poprawi się ich sytuacja materialna, będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siła ich spokoju i opanowania, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Grudzień: Wielki Arkan Śmierci

Koniec roku przyniesie zodiakalnym bliźniętom poważne życiowe zmiany, w każdej strefie życia. Bliźnięta zdecydują się na radykalne posunięcia, które diametralnie zmienią ich sytuację. Zakończą pewien etap i od tej decyzji nie będzie już odwrotu. W miejsce tego, co się zakończy nastanie coś nowego, lepszego, ciekawszego. Bliźnięta będą miały szansę poukładać sobie życie na nowo, według swoich własnych zasad.

 

Komentarze

Brak komentarzy