Koziorożec

 

 

Styczeń: Dziesiątka Monet

W styczniu zodiakalne koziorożce czeka w wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki rozsądkowi, wiedzy i głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Różne możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan. Koziorożce krok po kroku będą realizowały swoje założenia.

Luty: Wielki Arkan Koła Fortuny

W lutym u koziorożców będzie się wiele działo. Mają szansę odnieść zawodowy sukces, wiąże się on jednak z podjęciem ryzyka i opuszczeniem bezpiecznego stanowiska. Stagnacja jest wrogiem sukcesu, aby się rozwijać koziorożce muszą nauczyć się ryzykować, nawet, jeśli mają chwilowo na tym stracić, to w dalszej perspektywie przyniesie im to korzyść.

Marzec: Rycerz Monet

Wiosną koziorożce postawią na rozwój, będą zdyscyplinowane i skrupulatne, Dzięki temu zyskają uznanie, a to może im przynieść polepszenie ich sytuacji materialnej. Koziorożce chętnie będą podejmowały nowe wyzwania, śmiało będą realizowały swoje pomysły i będą umiały dobrze zorganizować swoje życie.

Kwiecień: Walet Mieczy

Wiosna może przynieść koziorożcom jakieś konflikty. Należy, zatem unikać niejasności, w razie różnicy zdań otwarcie i szczerze rozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to koziorożce mogą wdać się w prawdziwą kłótnię. Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych koziorożce powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda.

Maj: Dziesiątka Pucharów

W maju sytuacja koziorożców znacznie się poprawi i będą cieszyły się harmonią, oraz miłością. Przed nimi bardzo uczuciowy miesiąc. Koziorożce będą się czuły pewnie i bezpiecznie, ich emocje będą szczere. Nie poddadzą się złudzeniom i iluzji. Przed nimi miłe spotkania. W związkach i rodzinie u koziorożców zapanuje atmosfera miłości przepełnionej wdzięcznością.

Czerwiec: Szóstka Mieczy

Latem koziorożce zdecydują się na rozpoczęcie czegoś nowego. Będą miały plan i z ostrożnością będą badać nowe otoczenie. Dla osób, które nie boją się ryzyka, są odważne i zdecydowane karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować podróż, albo przyjazd kogoś z daleka. Zwiastuje koziorożcom całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Lipiec: Dwójka Monet

W lipcu zodiakalne koziorożce będą bardzo obrotne i z łatwością dostosują się do otoczenia, wyznaczonych im zadań i atmosfery w miejscu pracy. Karta ta może jednak oznaczać spontaniczność i brawurę, które mogą być cenione, jako zręczne. Być może koziorożce nie będą podchodziły z prawdziwą powagą do wyznaczonych zadań i zlekceważą niektóre sprawy.

Sierpień: Siódemka Mieczy

W sierpniu koziorożce mogą być narażone się na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym miesiącu na wszelkie ważne kwestie koziorożce powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg. Chodzi tu przede wszystkim o nieszczerość wobec siebie samego, a w skrajnych przypadkach samooszukiwanie. Z tego względu karta ta jest ostrzeżeniem i wezwaniem do poddania szczerej samoocenie.

Wrzesień: Dziewiątka Monet

Początek toku szkolnego przyniesie koziorożcom poważny sukces, a nawet pokaźny zysk. Koziorożce mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą zamierzony efekt. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Październik: Król Mieczy

Jesienią koziorożce wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z otoczeniem koziorożce wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może jednak być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością. Koziorożce mogą się czuć osamotnione i niezrozumiane.

Listopad: Wielki Arkan Kochanków

Koniec roku przyniesie koziorożcom wyczekiwaną odmianę i ich życie osobiste nabierze kolorów. Będą cieszyły się miłością i różnymi jej aspektami. Kochankowie oznaczają również, że koziorożce czeka poważny wybór, od którego zależeć będzie ich przyszłe szczęście. Muszą być pewne, że decyzja, jaką podejmą będzie najlepsza z możliwych. Karta ta zapowiada ciepłą i sprzyjającą atmosferę, co zrównoważy stres związany z decyzją.

Grudzień: Piątka Buław

W grudniu zodiakalne koziorożce odczują w potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie koziorożce wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli. Nie zabraknie im jednak sił, energii i witalności.

 

Komentarze

Brak komentarzy