Ryby

 

Styczeń: Dziewiątka Pucharów

Początek roku przyniesie zodiakalnym rybom wiele dobrych emocji i przeżyć. Ryby będą realizowały swoje życiowe plany, a ich marzenia staną się dla ich przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Karnawał nastroi ryby bardzo romantycznie i chętnie pozostaną jeszcze jakiś czas w atmosferze dobrej zabawy. Karta ta jednak przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Ryby powinny uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Luty: Dwójka Pucharów

Luty to będzie dla ryb dobry miesiąc, szczególnie w sferze emocjonalnej. Ryby będą cieszyły się powszechnym szacunkiem i zaufaniem. W ich życiu osobistym zapanuje szczęście i ryby będą cieszyły się szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślny moment.. Ryby mogą wdać się w romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Marzec: Dwójka Buław

W marcu nastrój ryb może się pogorszyć, mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki traktować niejako z przymusu i bez zainteresowania. Spadek energii może wpłynąć na ryby deprymująco. W ważnych sprawach i przy podejmowaniu istotnych decyzji ryby będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję.  Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Kwiecień: Dziesiątka Mieczy

Wraz z rozkwitem wiosny u zodiakalnych ryb nastąpi poważna życiowa zmiana. Zakończą pewien etap i zdobędą ważne, życiowe doświadczenia. Ta karta zwiastuje także zakończenie przykrych sytuacji, pewnego trudnego i przykrego okresu życia. Odnalezienie się w nowej sytuacji zajmie rybom chwilę, jednak powinny szukać pozytywnych stron tej sytuacji.

Maj: Wielki Arkan Eremity

W maju ryby będą zdecydowanie bardziej opanowane i zdystansowane do otaczającego je świata. Zapragną głęboko przemyśleć swoje życie i na nowo je sobie poukładać. Zanim podejmą wiążące decyzje będą musiały na spokojnie rozważyć wszystkie opcje. Przyniesie im to w późniejszym czasie spore korzyści. Ryby będą chciały zadbać o siebie, o równowagę między potrzebami ciała i ducha.

Czerwiec: Walet Pucharów

Czerwiec przyniesie rybom upragniony spokój, harmonię i zgodę. W tym miesiącu ryby mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się u nich okres sporów i kłótni, powróci u nich przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może ryby przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Lipiec: Walet Mieczy

W tym miesiącu zodiakalne ryby mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Walet mieczy może też oznaczać, że ryby będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega by nie wplątać się z tego powodu w konflikt.

Sierpień: Dziesiątka Pucharów

W środku lata dzięki bliskości ukochanych osób zodiakalne ryby zyskają poczucie bezpieczeństwa. W ich życiu nastanie okres, w którym znikną życiowe dylematy, kryzysy, a w  ich sercach zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Jest to również karta trwałej przyjaźni, nierzadko wróży rychły ślub. Osobom samotnym może wróżyć znalezienie partnera, który będzie także dobrym przyjacielem.

Wrzesień: Szóstka Mieczy

W tym miesiącu ryby czeka ciekawy wyjazd, podróż, która zaowocuje u nich przemianą duchową. Ryby mogą także snuć plan o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla osób, które nie boją się ryzyka, są odważne i zdecydowane karta ta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na ich przyszłe życie. Może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Październik: Piątka Monet

Jesień to będzie dla ryb zdecydowanie trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Warto jednak, by pamiętały o tym, że nie jest to zwiastun faktycznych strat. Karta ta raczej zwraca uwagę na niepewność i obawy, które mogą dręczyć ryby. Będą obawiały się tego, że mogą stracić grunt pod nogami.

Listopad: Wielki Arkan Wisielca

Koniec jesieni będzie dla ryb pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że ryby nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót, to wkroczą w życie bogatsze o nową wiedzę i doświadczenia.

Grudzień: Ósemka Mieczy

Koniec roku będzie dla ryb pełen pracy, wyzwań i nowych pomysłów. Ryby muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta mówi, ż trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

 

Komentarze

Brak komentarzy