Skorpion

 

Styczeń: As Pucharów

Początek roku przyniesie zodiakalnym skorpionom nieoczekiwany dar od losu i da im przyzwolenie na realizację najskrytszych marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której coś zaiskrzy i zainicjuje tym samym nowy początek. Skorpiony poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację

Luty: Wielki Arkan Głupca

W lutym skorpiony zaangażują się w zupełnie nowy, szalony projekt, który całkowicie je pochłonie. Co prawda będą musiały zacząć wszystko od zera, jednak sprzyja im opatrzność i dzięki temu będą pod szczególną ochroną. Mają, więc szansę rozpocząć coś, co w przyszłości będzie obiecującym i rozwojowym przedsięwzięciem.

Marzec: Walet Buław

Wiosną przed skorpionami pojawią się nowe szanse i ciekawe okazje. Żywioł ognia oznacza silny impuls lub propozycję, którą skorpiony przyjmą z radością. Wpłynie to na rozszerzenie ich dotychczasowym horyzontów. Dzięki tym sygnałom skorpiony zwrócą uwagę na dawno zaniedbywane sprawy. Wyjaśnienie tych zaległości wyzwoli nową energię i pchnie je do działania.

Kwiecień: Rycerz Pucharów

W kwietniu skorpiony poczują wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić, nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To dobry miesiąc dla skorpionów, gdyż sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Maj: Szóstka Buław

Dla skorpionów maj to będzie zdecydowanie dobry czas. W końcu nastąpi u nich uwolnienie od przygnębiających trosk. Karta ta zwiastuje przepływ energii, który pozwoli skorpionom osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i pewności, wynikające ze wiary w siebie. Karta ta jest zapowiedzią sukcesu i zwiastunem zwycięstwa. W życiu codziennym może zapowiadać dobrą wiadomość.

Czerwiec: Czwórka Buław

Lato przyniesie skorpionom chwilę wytchnienia i spokoju. Otworzą się na innych i wyjdą na, zewnątrz, aby rozkoszować się życiem. Karta ta wskazuje zarówno na towarzyskość, jak i odzyskanie chęci do życia. Skorpiony wyjdą ze skorupy, jaką się ostatnio otoczyły, zarówno w sensie dosłownym jak i mentalnym. Dzięki temu nawiążą nowe znajomości, które być może zaprowadzą je do głębszych związków.

Lipiec: Ósemka Buław

W lipcu u skorpionów będzie się działo dużo dobrego. Będą pełne wigory, energii i chęci do działania. Czują już, ze coś dobrego wisi w powietrzu. Coś, na co skorpiony czekają nastąpi o wiele szybciej, niż się spodziewają. Ta karta to zapowiedź radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Sierpień: As Monet

W sierpniu skorpiony będą miały szansę na osiągnięcie tego, co sobie zaplanowały. Może to być bezpieczeństwo finansowe lub prestiż i uznanie. Nie zabraknie też poczucia zadowolenia i przekonania, że to, co się w życiu robi, ma sens. Karta mówi, że skorpiony mają znakomite perspektywy na osiągnięcie swoich życiowych celów.

Wrzesień: Czwórka Pucharów

W tym miesiącu skorpiony będą miały wszystkiego w nadmiarze, ten przesyt może być aż nieprzyjemny. Karta wskazuje na niestałość uczuć. Zły humor skorpionów może wyrażać się różnymi formami zachowania: od dokuczliwości i otępienia do uporu, rozgoryczenia. Skorpiony mogą być w tym miesiącu apatyczne, ociężałe i odczuwać kryzys z powodu niespełnienia.

Październik: Wielki Arkan Maga

To będzie dobry miesiąc dla osób spod znaku skorpiona. To idealny czas na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć. Skorpionom sprzyja im karta mówiąca o tym, że dzięki swoim predyspozycjom i ciężkiej pracy będą mogły osiągnąć sukces przekraczający ich wyobrażenie. To bardzo dobry znak, nowe zadania i nowe wyzwania. Motywacja do podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie nowej wiedzy doda lwom energii do działania

Listopad: Czwórka Monet

Jesienią skorpiony będą kurczowo trzymały się tego, co daje im poczucie bezpieczeństwa.  Karta ta oznacza, że skorpiony będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić skopiony muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania. 

Grudzień: Królowa Buław

Końcówka roku będzie dla skorpionów udana. Odzyskają wiarę w siebie, znów będą otwarte, kontaktowe i przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Skorpiony zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

 

Komentarze

Brak komentarzy