Strzelec

 

Styczeń: Wielki Arkan Sądu

Styczeń zapowiada się dla strzelców intensywnie. Przed nimi wiele ważnych decyzji. Może to być decydujący moment dla ich przyszłości. Warto się zmobilizować i pokazać z jak najbardziej, profesjonalnej strony. Decyzja, którą strzelce podejmą w tym miesiącu, choć bardzo ważna, nie powinna jednak przesłaniać im ich życiowych celów i obowiązków.

Luty: As Mieczy

W lutym strzelce odzyskają pełną jasność sytuacji. Pozwoli im to na podjęcie ważnych decyzji, pomoże rozwiązać zawiłe problemy. W sprawach, które do tej pory nie przynosiły rezultatów nastąpi oczekiwany przełom. Strzelce będą miały świeże pomysły, które zapewnią im wyczekiwany sukces. Może im się nadarzyć okazja podpisania nowej, korzystnej umowy lub propozycja nowej pracy.

Marzec: Dziewiątka Mieczy

Wiosną strzelce będą nastawione do życia pesymistycznie. Ich zniechęcenie będzie się brało z monotonnych obowiązków lub ogólne atmosfery. W strzelcach może też obudzić się lęk przed niepowodzeniem, a to wszystko w obliczu trudnych zadań związanych z dużym ryzykiem. Może je też dopaść trema przed wystąpieniem publicznym.

Kwiecień: Trójka Mieczy

W kwietniu Strzelce postanowią zerwać z monotonią i zrobić w swoim życiu prawdziwe wiosenne porządki. Pragną się rozwijać, wyczekują zmiany, która im to umożliwi. Dzięki swojej pomysłowości mogą zyskać w oczach swoich najbliższych. Być może strzelce zdecydują się na kurs, szkolenie lub studia w celu podniesienia kwalifikacji.

Maj: Król Pucharów

Ciężka praca strzelców przyniesie rezultaty, gdyż w maju będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Strzelce będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta ta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Czerwiec: As Buław

Strzelce powinny w tym miesiącu nieco się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces strzelce muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży na entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Lipiec: Wielki Arkan Umiaru

Strzelce wykażą się w tym miesiącu większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na udane lato. Dzięki nabraniu perspektywy do otaczającego je świata, strzelce będą mogły lepiej odnaleźć się w życiu i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

Sierpień: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze strzelców zostaną w tym miesiącu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi pokonanie każdej trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu strzelce mogą osiągnąć sukces nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Wrzesień: Wielki Arkan Diabła

Na początku roku szkolnego Strzelce będą kuszone przez różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wile zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne.

Październik: Wielki Arkan Wieży

Jesienią w życiu zodiakalnych strzelców mogą pojawić się komplikacje. Okaże się, że coś, nad czym strzelce pracowały od dłuższego czasu, miała poważny błąd już u samych podstaw. Jeśli uda się naprawić ten błąd, to istnieje jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

Listopad: Dziesiątka Mieczy

Jesień przyniesie strzelcom ciekawą i dużą zmianę w życiu zawodowym Nie jest to jednak niespodzianka, a świadome działanie strzelców. Karta ta może oznaczać zmianę pracy lub całkowitą zmianę orientacji zawodowych. Bywa, że zwiastuje małe zmiany, np. przejście do innego działu lub niespodziewane zakończenie wykonywanych czynności.

Grudzień: Ósemka Pucharów

Na koniec roku strzelce znacznie się ożywią, będą szybko reagowały na nowe sytuacje i podejmowały trafne decyzje. Może im to przynieść konkretny zysk finansowy. Wydarzenie, na które strzelce czekają, nastąpi szybciej, niż się spodziewały. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Koniec roku będzie dla strzelców bogaty i udany.

 

Komentarze

Brak komentarzy