Wodnik

 

Styczeń: As Mieczy

Wodniki rozpoczną 2017 rok od dużych zmian w swoim życiu. Wraz z nadejściem Nowego Roku rozpocznie się dla nich nowy etap rozwoju i wejdą w niego w pełni świadomie. W styczniu wodniki będą kierować się głównie zdrowym rozsądkiem. Będą pokładały wiarę w siłę swojego intelektu. Będą umiały mądrze ułożyć sobie życie, tak, aby uniknąć nawarstwiania się spraw i systematycznie je załatwiać.

Luty: Wielki Arkan Diabła

Luty nie będzie łatwy dla wodników. Będą musiały bardzo uważać, aby nie ulegać słabościom, złym nawykom i nałogom. Będą kusiły je różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wile zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne.

Marzec: Czwórka Pucharów

Marzec będzie dla wodników czasem zmagania się z sercowymi kłopotami. Wiosna niestety nie będzie dla nich aż tak pomyślna. Wodniki mogą być zaślepione zazdrością. Obwiniając niesłusznie partnera same mogą poczuć się zranione. Powinny rozważyć, czy warto robić bezpodstawne awantury. Niedojrzałe podejście do związku może wiele kosztować wodniki, które powinny przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością. Nie będzie to łatwe, ale wówczas problemy same się rozwiążą

Kwiecień: Dziewiątka Buław

Wiosna natchnie wodniki duchem walki. Zyskają energię, siłę i wolę walki. Co ciekawe, uda im się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków wodniki będą miały możliwości realizowania swoich planów. Czeka je też możliwość zmiany w życiu zawodowym, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, wodniki rozwiążą wszystkie swoje życiowe problemy.

Maj: Rycerz Buław

W maju wodniki wciąż będą pełne zapału, staną się bardziej zdecydowane i będą umiały zawalczyć o swoje. Wodnikom może niestety doskwierać cierpliwości. Ciężko będzie im przyjąć do wiadomości, że aby osiągnąć wymarzony sukces będą potrzebowały więcej czasu. Karta ta oznacza też możliwość wyjazdu za granicę w sprawach służbowych lub w poszukiwaniu nowej pracy. Karta ta może być dla wodników zapowiedzią poważnej zmiany w życiu.

Czerwiec: Siódemka Buław

W lecie wodnikom będzie towarzyszyła dobra passa. Dosłownie, w której dziedzinie życia zacznie im się układać. Wodnikom uda się rozwiązać zaległe sprawy, co poprawi im humor. Z kolei rywalizacja zawodowa da wodnikom motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje u nich nowymi pomysłami. Wodniki czekają nowe, ciekawe propozycje, zatem powinny zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Lipiec: As Monet

W wakacje zodiakalnym wodnikom będzie wyjątkowo sprzyjała fortuna. Gdy najważniejsze dla nich sprawy zaczną się układać, będą miały chwilę, aby nacieszyć się z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada wodnikom bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To także zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. W życiu uczuciowym natomiast symbolizuje zmysłowość i namiętność.

Sierpień: Królowa Monet

Karta ta oznacza, że po wcześniejszych sukcesach wodniki będą twardo stąpały po ziemi. Niestety ich racjonalizm, może też wskazywać na materializm. To także karta zmysłowości i uzdolnień artystycznych. Wodniki w nadchodzącym czasie zawrą korzystną transakcję, która przełoży się na ich sukces finansowy. Być może nadarzy się okazja do zakupu lub sprzedaży nieruchomości.  Wodniki powinny uważa, by nie uzależnić się materialnie od partnera.

Wrzesień: Piątka Mieczy

Wraz z początkiem roku szkolnego wodniki powinny szczególnie uważać, by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Wodniki mogą łatwo tracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku. 

Październik: Rycerz Mieczy

Jesienią jakaś nieoczekiwana wiadomość może wprowadzić zamieszanie w życie wodników. Będą wówczas musiały podjąć szybką i mądrą decyzję. Sprawy najważniejsze przybiorą dla nich korzystny obrót, dotychczasowe negatywne wpływy znikną. Jeśli wodniki będą miały problem urzędowy, we wrześniu uda im się do załatwić przy pomocy mediatora. Nieoczekiwaną pomoc wodniki otrzymają od młodej, pomysłowej i życzliwej osoby.

Listopad: Dziesiątka Buław

Pod koniec roku w życiu wodników szykuje się ponowna wielka zmiana, tym razem jednak zdecydowanie na lesze. W życiu zawodowym czeka je awans lub podwyżka. Wodniki mogą osiągnąć sukces, realizując swój własny plan działania. Jeśli wodniki będą planowały zmianę w swoim życiu osobistym lub zawodowym, to uda im się ją zrealizować. Karta ta zapowiada zdecydowaną poprawę warunków finansowych, ale też ostrzega, aby „liczyć siły na zamiary”.

Grudzień: Walet Monet

W grudniu zodiakalne wodniki czeka niespodzianka, dobra wiadomość i ciekawa okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która będzie solidna i naprawdę godna uwagi.  Karta ta może zwiastować wodnikom zawarcie korzystnego kontraktu. Chętnie podejmą się nowego zadania. Także w związkach osobistych karta ta przeniesie wodnikom perspektywę nowych, zmysłowych doznań.

 

Komentarze

Brak komentarzy